Najdi balík zdarma sdružuje sledování zásilek na jednom místě

Sledování zásilek online je mezi zákazníky e-shopů čím dál oblíbenější. Službu umožňují hlavní přepravní společnosti. Protože jsou jejich stránky odlišné, může být hledání zásilky zdlouhavé. Najdi balík si s tím ale poradil na jednom místě. Ulevil tak provozovatelům e-shopů i jejich zákazníkům.

Sledování zásilky ulehčuje online nakupování prodejcům i zákazníkům. Protože pro každou situaci a balík, se hodí služby jiného dopravce, a ne vždy si kupující zvolí toho stejného. Chtějí-li využít nového dopravce, musí se zorientovat na nových stránkách a najít políčko, kam zadají číslo svého balíku.

najdi balík

Nakupující mají přehled o svých zásilkách na jednom místě

Tento problém vyřešil Najdi balík. Na jednom místě sdružuje dopravce, kteří službu track and trace nabízí. Stačí zadat číslo svého balíku, kliknout na dopravní společnost a stránka odkáže na informace o dané zásilce.

Zákazník už nemusí ztrácet čas hledáním na stránkách dopravní společnosti a motivuje ho to k častějšímu objednávání balíků, které má na celé jejich trase pohodlně pod kontrolou.

Najdi balík zjednodušuje práci e-shopům

Lidé si rychle navykli na komfort, který je s nakupováním na internetu spojený, a chtějí stále víc. Spousta nakupujících se vzápětí obrací na e-shopy s dotazy stylu „Kdy mi přijde balík?“. Mnohem jednodušší je proto přidat do informačního mailu nebo SMS číslo jejich balíku. Najdi balík jim pak zásilku pomůže vyhledat v jednoduchém a uživatelsky příznivém prostředí.

Služba stránek Najdibalik.cz je pro majitele e-shopů i jejich zákazníky zcela zdarma. Na snadné ovládání stránek s jednotným prostředím si uživatelé rychle zvyknou, což vede k více doručeným zásilkám.

Najdi balík přichází se stále novými funkcemi, které uživatelům zpříjemňují celý nákup. Zaměstnanci e-shopů se už nemusí potýkat se stále stejnými dotazy, protože jejich zákazníci si rychle zvyknou, že všechny potřebné informace mají na Najdibalik.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *