Nicofrin – recenze, diskuze, zkušenosti

Ať už se chystáte skončit s kouřením v rámci nějakého předsevzetí, z obav o své zdraví nebo díky naléhání svých blízkých, rozhodně to nebude jednoduchá cesta. Možná je to už váš několikátý pokus a všechny z předchozích skončily neúspěchem. A nebo do toho jdete poprvé a chystáte se to zvládnout bez selhání. Ať je to jakkoliv, může existovat způsob, jak si vaše úsilí ulehčit – přípravek jménem Nicofrin.

NEŽ SI NICOFRIN KOUPÍTE

Kouříte více, než byste chtěli a hodláte přestat? V tom případě by vám Nicofrin mohl pomoci. Je vhodný pro všechny, kdo se chtějí skutečně a jednou pro vždy zbavit své závislosti. Pomůže vám nejen snížit (v některých případech úplně zničit) chuť na cigarety, ale také omezí nadměrnou chuť k jídlu (dámy, které se bojí přestat kouřit ze strachu z tloušťky, zpozorněte!) a zmenší podráždění, které je jedním z nepříjemných následků při vysazení cigaret.

Nicofrin však není dokonalým zázrakem, který vyřeší vaše problémy za vás. Bez určité motivace a chuti vytrvat to také nepůjde. Přípravek tedy není vhodný pro ty, kdo čekají, že vše půjde bez sebemenšího úsilí – je třeba zaujmout trochu více aktivní přístup a nečekat na to, až pastilky vyřeší všechny problémy za vás. Existuje také procento lidí, na které produkt nemusí fungovat. Naše těla jsou unikátní a každé je originální, nemůžeme tedy čekat, že reakce všech budou totožné. Přestože je přípravek přírodní, raději si o jeho užívání, zvláště pokud jste v minulosti prodělali závažnější choroby a onemocnění, promluvte s lékařem.

O PRODUKTU

Nicofrin (oficiální web produktu zde) je spojením unikátních přírodních složek, které v běžných přípravcích proti kouření nenajdete. Jedná se o výtažky z kořene kudzu a rozchodnice růžové. Tyto rostliny obsahují množství bioaktivních isoflavonů, které blokují nikotinové receptory a tím zmírňují váš nikotinový hlad. Zároveň pomáhají očistit a posílit organismus, regulují krevní tlak a zlepšují kondici kůže. Kudzu rovněž reguluje krevní tlak, chrání před únavou a nervozitou. Rozchodnice má antioxidační vlastnosti a povzbuzuje nervovou soustavu. Pastilky Nicofrin jsou obohacené také o vitamíny. Neobsahují nikotin ani další chemické látky, organismus se tedy na nich nestane závislý.

Výhody

  • potlačuje chuť na cigarety
  • zmenšuje podráždění a nervozitu po vysazení nikotinu
  • pomůže vašemu tělu zbavit se toxinů přijatých během kouření
  • přírodní složení

Nevýhody

  • musíte užívat pravidelně 4x denně a nevynechat
  • nemusí na vás působit stejně jako na ostatní
  • ne u každého má trvalé účinky – důležitá je vaše motivace a chuť vytrvat

Žádná z funkcí však nemusí zafungovat 100%. Nicofrin je pomůckou na vaší cestě, nejdůležitější je vaše odhodlání a trpělivost.

VÝHODY A FUNKCE

Likvidace chuti a snížení podrážděnosti

Ať už jste začali kouřit z jakéhokoliv důvodu, vaše tělo si na nikotin a jeho chuť navyklo a přestat je teď pro vás náročné. Váš organismus začal nikotin potřebovat a v okamžiku, kdy se vám ho nedostává, můžete pociťovat nepříjemné abstinenční příznaky. Překonat to a vytrvat není jednoduché, ale díky látkám obsažených v pastilkách Nicofrin to může být snadnější. Přírodní isoflavony získané z kudzu a rozchodnice růžové blokují receptory, které nikotin přijímají a „klamou“ váš organismus, a tím pomáhají utlumit „chuť po cigaretách“. Dochází k tomu již po čtyřech týdnech pravidelného užívání (během prvního týdne je nikotinový hlad snížen průměrně o 17%). S jejich pomocí tak můžete průběžně snižovat počet vykouřených cigaret, dokud kouřit nepřestanete úplně. U některých uživatelů došlo k úplnému vysazení již po měsíci užívání, záleží však na množství dříve vykouřených cigaret, míře a délce závislosti a mnoha dalších faktorech.

nicofrin recenze
Zvětšit obrázek

Jak již bylo zmíněno, vysazení cigaret s sebou přináší mnohé nepříjemnosti. Potýkat se budete se zhoršenou náladou a podrážděností. I s tím může Nicofrin pomoci – po týdnu se vaše podráždění zmírní a časem se nálada ustálí úplně.

Mnoho žen se bojí přestat kouřit kvůli tomu, že většinou následuje zvýšená chuť k jídlu a s tím spojené přibývání na váze. Látky obsažené v pastilkách tomu mohou pomoci předcházet a bránit nárazovým vlnám touhy po jídle.

Detoxikace organismu

Kvůli kouření je vaše tělo zaplaveno stovkami až tisíci škodlivými látkami, z nichž velké procento tvoří rakovinotvorné látky a dehtové kovy. Ty se usazují nejen ve vašich plicích, ale také v cévách a kůži. Detoxikace organismu je při užívání Nicofrinu dvoufázová – první fáze je založená na výtažcích z kořene kudzu, která vypomůže očištění vašeho organismu od toxických látek a druhá fáze, založená na výtažcích z rozchodnice, stabilizuje a udržuje efekty z fáze první.

>> Koupit NICOFRIN

ZKUŠENOSTI OSTATNÍCH

Pročetla jsem si mnoho diskuzí, kde si lidé vyměňovali své zkušenosti s užíváním Nicofrinu a mohu říci, že většina z nich byla pozitivní. Jen u několika málo lidí nedošlo k žádným nebo jen velmi malým změnám, ale otázkou je, nakolik byl tento výsledek ovlivněn správným užíváním, motivací, vytrvalostí a vhodnou změnou životního stylu.

ALTERNATIVY

Pokud vás z jakéhokoliv důvodu produkt Nicofrin neoslovil, nepomohl nebo vám nevyhovuje, rozhodně se nevzdávejte. Existuje několik alternativ, které vám v boji se závislostí na cigaretách mohou pomoci.

Nicorette

nicorette recenze
Zvěšit obrázek

Asi nejznámější značka v oblasti výrobků na pomoc při odvykání kouření nabízí pastilky, náplasti, žvýkačky i ústní spreje. Produkty jsou snadno dostupné v lékárnách a nepotřebujete na ně lékařský předpis.

Pastilky Nicorette se vyrábějí ve dvou variantách, 2 mg pro kuřáky s mírnou závislostí a 4 mg pro kuřáky se závislostí vysokou. Obsahují nikotin, díky čemuž zmírňují chuť na cigaretu a abstinenční příznaky, zabraňují nepříjemným pocitům a vedlejším účinkům vynechání cigarety (nervozita, podrážděnost, poruchy spánku a noční probouzení, neklid a úzkost).

Balení dvaceti 4 mg pastilek je dostupné například zde.

NiQuitIn

niquitin
Zvětšit obrázek

NiQuitIn nabízí 4 mg pastilky vhodné pro ty kuřáky, kteří za den běžně vykouří dvacet cigaret a více. Stejně jako pastilky od značky Nicorette obsahují nikotin a slibují stejné zmírnění abstinenčních příznaků a chuti na cigarety, čímž zvyšují vaše šance zbavit se závislosti. Výrobce nabízí rovněž 1,5 mg pastilky pro lehčí kuřáky nebo náplasti.

Pastilky můžete koupit například zde.

Champix

champix recenze
Zvětšit obrázek

Jako poslední se podívejme na trochu jinou metodu – lék Champix. Ten neobsahuje nikotin, ale účinnou látku vareniklin, která se váže na stejné receptory v mozku jako nikotin, čímž mu blokuje přístup k receptorům. Proces je dokončen vyplavováním dopaminu, podobně jako při vykouření cigarety. Champix je vhodný pro ty, kdo vykouří minimálně 10 cigaret denně. Léčba by měla trvat minimálně 12 týdnů, za ideální se však uvádí půl roku. Seženete ho v každé lékárně, ale musíte mít lékařský předpis. Lék není hrazen pojišťovnou a měsíční kůra vás vyjde na přibližně dva tísíce korun. Více informací se můžete dozvědět zde.

PÁR SLOV ZÁVĚREM

Pokud se i vy snažíte přestat s kouřením a potýkáte se s neúspěchem, mohly by pro vás být přírodní pastilky Nicofrin tím správným rozhodnutím – k dostání je zde na webu oficiálního distributora pro Čechy a Slovensko. Produkt je založen na přírodní bázi a jeho užívání je velmi snadné – stačí 4x denně vycucat pastilku. Koupě se tedy zdá být i velmi praktickou volbou.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *