Sandály na podpatku rozzáří váš letní botník

Horké večery, osvěžující zmrzlina a sluncem rozžhavené ulice. Léto je opět tady a s ním přichází i volba prodyšných bot. A jakou jinou obuv vybrat nežli sandálky? Odvážné, elegantní a ženské, to vše v sobě nesou sandály na podpatku. Tyto kousky mohou být tím pravým doplňkem, který dodá jiskru vašemu outfitu.

Sandály v sobě spojují styl a pohodlí, který vám udělá příjemnou společnost, kamkoliv se vydáte. Ať už vaše plány zahrnují procházku městem, nebo večerní párty, sandálky jsou nezbytným kouskem, který by ve vaší letní výbavě rozhodně neměl chybět.

Černé, bílé nebo barevné?

Sandály na podpatku vás oslní na první pohled pro svou rozmanitost a univerzálnost. Pokud jde o barvu, možnosti jsou téměř nekonečné. Tak jakou barvu zvolit? Černé sandály jsou bezpochyby klasikou, kterou unosíte ke všemu, ale co takhle trochu experimentovat s pestrými odstíny? Ohnivě červené nebo slunečně žluté, volba je zcela na vás.

Pokud vás čeká v létě narozeninová oslava, svatba přátel či jiná událost, jen stěží najdete pohodlnější a elegantnější boty! Zlaté nebo stříbrné sandálky budou už jen pomyslnou třešničkou na dortu a zaručeným receptem pro upoutání pozornosti.

Sandálky na podpatku, nebo něco jiného?

Přestože jsou sandály na podpatku skvělou volbou, mnoho žen dá přednost alternativě v podobě sandálů na platformě. Ty v sobě skrývají nevídaný komfort a rozhodně byste je měla při výběru obuvi zvážit. A nebo u vás vyhrají sandály na klínku, které vám zajistí skvělou podporu a stabilitu?

Parádu uděláte nejen ve spojení se šaty, ale také s kalhotami. Volba záleží samozřejmě také na situaci. V případě události slavnostnějšího rázu zvolte šaty společně s jednou ze zmíněných variant sandálů. Trekové sandály v tomto případě ponechejte raději doma.

Na Rieker-eshop.cz naleznete širokou nabídku dámské obuvi, včetně zmíněných sportovních sandálů. Ty sice na plese či oslavě neunosíte, ale nezapomeňte si je přibalit s sebou na aktivní dovolenou nebo turistické odpoledne.

Máte vybráno?

Stylová obuv a ladící doplňky mohou oživit i ten nejjednodušší outfit a udělat z něj něco výjimečného. Tak neváhejte, vyberte si svůj nový pár bot a vydejte se vstříc letnímu dobrodružství se značkou Rieker!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *