Sháníte ideální prostory pro firemní akci? Vsaďte na Hotel Resort Equitana

Sháníte ideální prostory pro firemní akci? Vsaďte na Hotel Resort Equitana

Ať už se pohybujete v oblasti obchodu, výroby, programování, vývoje, dopravy, nebo kterémkoliv jiném odvětví, vaši zaměstnanci jsou základem veškerých zisků. Jejich každodenní práce totiž pomalu a postupně posouvá celou společnost dále a přináší vám kýžený užitek. Z toho důvodu byste měli dbát na jejich spokojenost i výkonnost. Jak povzbudit týmového ducha?

Společná zábava

V moderní době potřebujete k udržení vašich podřízených nejen vyplácet adekvátní mzdy, nýbrž se i starat o nejrůznější benefity, vnímat jejich přání a ocenit je za dobře vykonanou práci. Pokud budete na dané kroky zapomínat, odejdou vám ke konkurenci. Obzvlášť šikovným způsobem je pravidelný firemní teambuilding.

Ideálním řešením je kombinace víkendového ubytování, spousty záživných činností, skvělé kuchyně i hezkého prostředí. Vyhlášené teambuildingové aktivity nabízí především hotel Equitana v Martinicích. Zmínění poskytovatelé disponují více než 150 000 metry čtverečními zábavy.

Čeho se dočkáte?

Firemní akce s ubytováním v tomto hotelu vám nabídnou vybavené konferenční prostory, luxusní pokoje, výbornou gastronomii a nepočitatelné množství zážitků na míru. Vyzkoušet si můžete například jízdu na koních, střelbu z luku, veslování, malířský workshop, manažerský orienťák či třeba barmanskou školu. Fantazii se meze nekladou a závisí čistě na vašich přáních a společné domluvě.

Určitě naplánujte celý pobyt tak, aby si jej vaši zaměstnanci maximálně užili a mohli podniknout zážitky, které si sami zvolí. Na základě telefonické domluvy s ochotnými majiteli snadno a rychle vymyslíte veškeré podrobnosti. Podívejte se na internetové stránky pod výše vloženými odkazy, prohlédněte si možnosti a rozhodněte se sami, jestli je to ta správná cesta pro vás.

Rate this post

1 komentář k Sháníte ideální prostory pro firemní akci? Vsaďte na Hotel Resort Equitana

  1. Tento hotel vypadá velice dobře. My také jako firma jezdíme již několik let do jednoho hotelu v Krkonoších. Všichni zaměstnanci jsou spokojení s ubytováním a možnými aktivitami v areálu hotelu i mimo něj. Pět let si objednávám stejný pokoj, ve kterém je kvalitní hotelová kosmetika s příjemnou vůní. Dalším plusem je možnost sauny, posilovny, ale hlavně relaxační masáže.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.