Šipky Harrows pro šipkaře s touhou zlepšit své výsledky

Šipky Harrows pro šipkaře s touhou zlepšit své výsledky

Milovníci šipek, kteří se tomuto krásnému a velmi zajímavému sportu věnují ve svém volném čase, ale i s cílem uspět na místních či mezinárodních soutěžích, si potrpí na kvalitní vybavení. Nejdůležitější součástí jsou rozhodně ty správné šipky. Podle čeho vybrat ty nejvhodnější a v čem jsou konkrétní šipky Harrows výjimečné? To se dozvíte přímo v tomto článku.

Výběr šipek podle úrovně hráče

Pokud začínáte s hraním šipek, musíte především trénovat základní techniku. A to dost dobře zvládnete s každými šipkami. Jak se však budete zlepšovat, začnou hrát roli i drobné rozdíly ve zpracování, materiálu, tvaru či váze šipky. Pro posouvání vašich výsledků tím správným směrem tak je nezbytné zvolit takové šipky, které vás nebudou v ničem limitovat. Šipky Harrows se vyrábí v úrovních pro všechny hráče, takže si z nabídky vybere zapálený amatér, ale i zkušený profesionál, který hledá novou sadu pořádných šipek.

Jak se liší různé šipky?

Když se podíváte na šipky v nabídce, zjistíte, že rozhodně nejsou všechny stejné. Liší se v mnohdy zásadních parametrech, které výrazně ovlivňují techniku hodu i to, pro koho jsou vhodné. Při výběru si tak všímejte hlavně následujících bodů.

Materiál

Prvním velkým rozdílem je materiál. Pro začátek je dobré zvolit levnější mosazné šipky. Pro větší profesionály, kteří hledají maximální kvalitu, existují wolframové. Takové šipky jsou totiž velmi lehké, takže umožňují opravdu přesné zasažení konkrétního políčka.

Váha šipky

Právě váha šipky je velmi důležitým bodem. Šipky Harrows se vyrábí v mnoha různých hmotnostech. Pro začátek je dobré začínat na středních úrovních, což je pro kovové šipky zhruba kolem 20 gramů. Postupně si sami zjistíte, jestli oceníte spíše mírně těžší, nebo naopak lehčí.

Typ a provedení letek a násadek

Letky a délka násadky ovlivňují techniku hodu, takže v zásadě jde hlavně o to, co vám bude konkrétně vyhovovat. Nejdříve vyzkoušejte šipky se středními násadkami. A později se můžete posunout buď ke kratším, či naopak k delším variantám. U letek a násadek dochází k opotřebování, takže si je můžete zakoupit i navíc do zásoby.

Šipky Harrows jako nejoblíbenější značka mezi šipkami

Při výběru kvalitních šipek vsaďte na jistotu a zvolte značku Harrows. Obecně jde o jedny z nejoblíbenějších šipek. A to především díky jejich vysoké kvalitě i pestrému výběru z nejrůznějších variant a parametrů pro snadné přizpůsobení přesně pro vaše potřeby. Značka Harrows funguje již od roku 1973 a při výrobě šipek využívá moderní postupy a výzkumy, aby bylo možné vytvořit opravdu nejlepší šipky, se kterými bude radost hrát. Samozřejmostí je také celková podpora šipkařského sportu od této značky.

1/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.