Smart žárovky představují novou generaci osvětlení

Smart žárovky představují novou generaci osvětlení

Světlo v našich domácnostech prošlo v posledních generacích značnou proměnou. Jen málokdo si vzpomíná na petrolejové lampy. Dnes už asi ani není byt nebo dům, který by neznal úsporné osvětlení. A doba jde ještě dál, protože moderní technika se neustále vyvíjí a umí si poradit s řadou výzev. Pokrok nyní míří do každého domova, pro změnu osvětlení ze studené bílé na teplou bílou stačí jediné kliknutí v mobilní aplikaci. A to je jen začátek, protože díky přednastaveným barevným scénám si můžete naladit atmosféru v obýváku nebo ložnici přesně podle představ.

Snadná instalace je velkým bonusem

Nerozumíte si ještě se všemi novinkami 21. století? Nevadí, smart žárovky se totiž instalují velmi jednoduše. K zapojení bude stačit několik minut, pak už stačí jen toto zařízení spárovat s mobilní aplikací. Připraveno je také ovládání hlasem, které ještě víc usnadní používání a znásobí domácí komfort. K vypínači už chodit rozhodně nemusíte, zhasnutí světla se totiž nově stává otázkou několika slov. Chcete se blýsknout před přáteli na víkendové party? Vyberte si svůj styl, stačí malý okamžik. Nabízí se také probuzení světlem v šest, sedm či osm hodin ráno. Jistě, světlo se vždy rozsvítí v nastavenou dobu, pomůže k tomu vyladěná aplikace pro váš smartphone.

Životnost je zde velkou předností

A jak dlouho vám vlastně takový pomocník doma vydrží? Velmi dobrou zprávou je, že může sloužit řadu let. Osvětlení s paticí E27 vydrží až třicet tisíc hodin provozu. Hodí se proto do každé místnosti, vyplatí se i na chatě nebo chalupě. Jde o pomocníka, na kterého je spolehnutí a přizpůsobí se také nestandardním teplotám. Dobře bude fungovat i v garáži, kde mohou teploty zajít i pod bod mrazu. Zaujala vás tato novinka ve světě světel? Stačí, když nahlédnete na cel-tec.cz a dozvíte se mnohem víc!

Rate this post

4 komentářů k Smart žárovky představují novou generaci osvětlení

  1. Tak ono v dnešní době lidé spíš koukají na ceny než na výkon. A upřímně si myslím, že takové osvětlení je důležité, protože špatný výběr nám může pak kazit oči, přivádět nám bolesti hlavy, a přece jen doma se člověk chce cítit nejlépe. https://institutzdravehobydleni.cz/zdravy-obyvak-zdrave-bydleni/led-lampy-skodlive-svetlo-pro-oci/ tady je i dobře popsané, že takové Led lampy jsou v dlouhodobém horizontu až škodlivé pro zdraví, a i náš spánek samotný to může dost ovlivňovat.

  2. Fascinující článek o přínosu smart žárovek pro moderní osvětlení! V souvislosti s tím může být email marketing klíčovým nástrojem pro osvětové kampaně zaměřené na osvědčení spotřebitelů o výhodách této nové technologie. Využitím nástroje jako Visit WebMailShop mohou výrobci osvětlení efektivně komunikovat s potenciálními zákazníky a poskytovat jim pravidelné aktualizace a speciální nabídky.

  3. A je dobře, že se to promítá i do veřejné života. Respektive do samospráv. Obce využívají poměrně často inteligentní veřejné osvětlení a dá se říct, že optimalizují prostě nějakou světelnou mapu. Teda aspoň u nás v Beskydech to tak funguje. Ono opravdu není potřeba svítit v obci všude a celou noc.

  4. Smart žárovky skutečně představují novou generaci osvětlení a mají obrovský potenciál pro úsporu energie a zvýšení komfortu. Pokud se zajímáte o další inovace a chcete se propojit s odborníky a firmami z celé Evropské unie, doporučuji se podívat na sociální síť firiem pre ľudí a firmy z európskej únie Melds. Tato platforma podporuje spolupráci a sdílení znalostí napříč různými odvětvími.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *