Ukliďte si! Doma i ve firmě vám s tím pomohou kartonové a archivační krabice

Ukliďte si! Doma i ve firmě vám s tím pomohou kartonové a archivační krabice

Hromadí se vám doma a ve firmě různé věci, dokumenty, návody či pomůcky? Ukliďte je do vhodných papírových krabic, které mají správné rozměry a dostatečnou pevnost.

Ukliďte si díky krabicím

Kartonové krabice jsou nejlevnější možností k ukládaní nepotřebných, nebo též sezónních věcí. Se sezónností se setkáváme především v domácnosti v souvislosti s oblečením, obuví a sportovními potřebami. Ale rovněž s pomůckami pro zahradu, vánočními a velikonočními dekoracemi i se sezónně používanými kuchyňskými pomůckami (např. formičky na vánoční cukroví). Obvykle je vždy lepší odložit tyto sezónní věci do komory, do sklepa nebo na půdu do viditelně označené kartonové krabice, než aby zabíraly místo ve skříních, v kuchyňské lince či v šatně. Je jednodušší dva až čtyřikrát v roce vybalit a zabalit sezónní věci, než soustavně uklízet přeplněné úložné prostory a neustále dokupovat nové.

Archivační krabice a boxy pro důležité dokumenty

Nejen ve firmách, ale i v domácnostech se nám hromadí stále více důležitých dokumentů, které nevyhazujeme. Už jen obyčejné pokladní bloky, ale i různé smlouvy, návody ke spotřebičům a záruční listy – to vše zabírá stále více místa. Zpočátku si vystačíme s jednou zásuvkou nebo šanonem. S růstem počtu členů rodiny, ale i v průběhu času však máme šanonů hned několik a začínáme se v nich ztrácet.

Udělejte si i doma pořádek v dokumentech. Nelepší pomůckou jsou archivační krabice a boxy. Lze je ukládat vertikálně i horizontálně a jsou připraveny k tomu, abychom si je přehledně popsali a vždy se tak vyznali v jejich obsahu. Archivační boxy jsou vhodné pro uskladnění samostatných dokumentů. Do archivačních krabic snadno schováte jak samostatné dokumenty, tak archivační boxy a šanony.

Jejich rozměry počítají s tím, že nejčastější velikostí dokumentu je A4. Rovněž jsou v takové velikosti, aby se vešly do běžně používaných policových systémů a regálů.

Uklidit nám pomohou krabice se standardizovanými rozměry

I když nám domovem projde poměrně velké množství kartonových krabic z různých poštovních zásilek, pro archivaci používejte speciální krabice. Je to estetičtější, krabice mají správný rozměr, jsou vždy stejně veliké a jednoduše je označíte. Krabice z kartonu i archivační boxy vyrábí a dodává firma Obaly KREDO. Jsou vhodné pro soukromé osoby i firmy. Objednat si je lze již od jednoho kusu.

2 komentářů k Ukliďte si! Doma i ve firmě vám s tím pomohou kartonové a archivační krabice

  1. Podobné krabice doma taky máme a používáme je. 🙂 Co se týče toho úklidu, tak ten zrovna teď plánuji. Přecejen už je pomalu jaro. Vidím to tak, že začnu u svého šatníku. Tam je totiž určitě spousta zbytečných věcí, které už nosit nebudu. Takové věci většinou posílám sem https://www.onlinesekac.cz/ Díky tomu z nich může mít radost ještě někdo jiný.

  2. Krabice pomohu v případě, že se člověk potřebuje zbavit nějakých věcí, ale nepomohou s běžným nepořádkem. Na to stačí člověk sám nebo nějaká úklidová firma. Já si doma uklízím sama, ale do práce nám chodí uklízečka a jednou za čas ředitel domluví strojní čištění koberců u https://sauberpro.cz/cisteni-kobercu/ . Jak chodíme v práci v botách, tak jsou ty koberce za pár dnů hrozně špinavé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *