Vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení? Zřiďte si webovou stránku levně

Vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení? Zřiďte si webovou stránku levně

V současném digitálním světě se bez internetové prezentace jednoduše neobejdete. Důvodem je, že spousta zákazníků nejprve vyhledává produkty, informace, ba dokonce i služby na internetu. Pokud podnikáte v oblasti ubytování a vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení, webové stránky jsou pro vás zásadní, protože zájemci provádí rezervace nejraději online. Jedná se o jednoduchou, rychlou a spolehlivou cestu.

Jestliže však ještě nemáte žádnou webovou stránku a divíte se, že nemáte během sezóny chaty a penziony obsazené, pak je problém právě v nedostatečné propagaci. Profesionální webové stránky nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, ovšem naštěstí pro vás existují i levnější řešení.

Tvorbu webových stránek zvládnete dokonce sami

Pravděpodobně si říkáte, že tvorba webových stránek je složitá. Při vytváření webových stránek od samotných základů je sice nezbytné znát programování a další věci, které se nenaučíte během jednoho týdne anebo měsíce, ale na internetu jsou také různé systémy, kde si stačí vybrat šablonu a vložit do ní potřebné informace.

Zapomeňte tedy na složitou editaci, programovací jazyky, HTML kód a navrhování designu. Levné webové stránky vybudujete i přes systém zvaný saywebpage. Zvolíte si název webové prezentace, kterou můžete editovat, kdykoliv jen budete chtít, neboť prostředí je intuitivní a vyzná se v něm i naprostý laik. Stránky se načítají poměrně rychle, a to díky minimalizaci kódů a datových zdrojů. Dokonce se nemusíte bát ani toho, že by byly stránky rozházené na přenosných zařízeních, jelikož všechny šablony jsou optimalizované i pro smartphony a tablety.

Můžete si systém vyzkoušet ZDARMA. Jestliže se vám zalíbí, potom si zaplatíte buď základní, nebo neomezený balíček. Základní varianta stojí 99 Kč na měsíc a neomezená 175 Kč na měsíc.

1 komentář k Vlastníte chatu, penzion či jiné ubytovací zařízení? Zřiďte si webovou stránku levně

  1. Taky se dá ušetřit na nábytku. Na stránce https://www.edona.cz/hotely-a-restaurace mají speciální nabídky právě pro hotely a restaurace. Nábytek je kvalitní a není to IKEA. Hotely a restaurece s věcmi z IKEA mě štvou. Mám pocit, že kupují to nejlevnější a to nepůsobí na mě dobře.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *