Recenze: Jaký je Datoid?

Stahovací aplikace se staly v současné době obrovským trendem, neboť si na nich můžete stahovat filmy, písničky, pohádky, zkrátka cokoliv vás napadne. Datová úložiště tedy mají velmi silné využití, a to zejména mezi mladými lidmi. Umožňují nejen zálohovat data z počítače, ale především stahovat nová. Dnes už nemusíte chodit do kina, abyste mohli shlédnout pěkný film. Stačí si jej jednoduše stáhnout a můžete se dívat z pohodlí domova. Datové úložiště zároveň slouží jako záloha vlastních dat, které nechcete ztratit, například při ztrátě počítače nebo jeho poškození.

Stahovací aplikace pro každého

Datoid.cz si může stáhnout každý, jeho využití je poměrně pestré. Poskytují uchování dat vaší práce, fotek či soukromých videí, nebo si z něho můžete stahovat cokoliv, vás jen napadne. Je to podobný server, jako uložto.cz, který je zatím o něco známější. Bez stahování dat se dnes obejde jen málokdo.

Jak vlastně funguje? Datoid.cz slibuje uživatelům, že si budou moci pouštět videa online přímo ve svém prohlížeči, aniž by je museli stahovat do počítače. Za příplatek je navíc možné získat prémiový účet, který není rychlostně limitován a dokáže navazovat ztracená spojení.

Jednoduše řešeno, pod pojmem datoid.cz se ukrývá datové úložiště, na které si mohou uživatelé nahrávat vlastní soubory (podobně jako youtube) a také je tím zálohovat, ale zároveň stahovat veřejné soubory ostatních uživatelů (videa, filmy, písničky). Můžete buď stahovat bezplatně, nebo si zaplatit balíček.

Jaké jsou přednosti?

Datoid.cz se snaží prosadit oproti konkurenci, která je skutečně silná. Není tedy snadné udržet si postavení na trhu a je třeba zákazníkům nabídnout něco navíc. Datoid.cz přináší vysokou rychlost stahování, kterou jistě každý ocení. Protože právě zdlouhavé stahování může uživatele snadno odradit. Registrace je zdarma a získáte 2 GB k dispozici a také neomezené místo pro nahrání vlastních souborů, které si tak snadno zálohujete.

data

Aplikace usiluje o to, aby byla dostupná prakticky pro každého. Proto i placené služby jsou za skvělou cenu. Jistě vás zaujmou také pravidelné soutěže, při nichž lze získat hodnotné ceny nebo kredity navíc. Recenze stahování z Datoidu je tedy velmi příznivá a rozhodně to stojí za vyzkoušení. Tento cloud rozhodně stojí za vyzkoušení.

Placené služby

Cenově patří Datoid mezi nejlevnější úložiště v ČR. Začíná na 99 Kč za 40 DB dat, nejvíce můžete získat až 1280 GB, za které zaplatíte tisíc korun. Zdarma sem můžete nahrát soubor o velikosti 10 GB a maximální rychlost stahování je standardně 300 kB za sekundu.

Pokud vás stahovací aplikace zaujala, můžete ji nejprve vyzkoušet bezplatně a poté si připlatit lepší služby. Je to jednoduché a hlavně praktické.

3 komentářů k Recenze: Jaký je Datoid?

  1. Dobry den chci se zeptat kdyz nahraju soubor plati se to?

  2. nejde mě stahovat do tabletu ASUS, android 4,1. na PC v pořádku

  3. Zdravím, tak jsem osobně zkusil datoid a rychlost stahovaní mi nepřijde nějak extrémní.
    Naměřenou rychlost mám cca 10MB/s a z datoidu stahuji max 1MB/s.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *