Vyberte ten správný dárek pro muže

Vyberte ten správný dárek pro muže

Jak jste na tom s nákupem dárků? Umíte být originální, nebo když máte pro někoho něco pořídit, tápete a nevíte si rady? Že se zrovna chystáte obdarovat muže a nejste si jisti, co by měl dostat? Pojďme si dát několik rad, které by vám mohly pomoci.

5 pravidel, jak vybrat opravdu dobré dárky pro muže

Muži jsou různí, takže samozřejmě i volba vhodného předmětu je individuální. Pojďme si dát alespoň 5 pravidel, jak vybrat opravdu dobré dárky pro muže:

1) Vycházejte z jeho potřeb a zájmů: Máte pocit, že to, co mu chcete dát, je pro dotyčného potřebné, zajímavé, či to ocení z jiného důvodu? A skutečně na věc nahlížíte z jeho pohledu, nebo promítáte do výběru své dojmy?

2) V jednoduchosti je krása: A výjimkou není ani obdarovávání. Možná se snažíte být za každou cenu originální a přitom by danému člověku udělalo radost něco, co vy považujete za všední.

3) Co by si sám nekoupil: Má muž nějaký sen, nebo si určitý předmět nekoupí jen proto, že ho nezbytně nepotřebuje. Tip na na dar je na světě.

4) Zaměřte se na něj: Nepořizujte něco na poslední chvíli. S dostatečným předstihem dotyčného více vnímejte, zajímejte se o něj. Určitě tak objevíte něco, s čím mu zaručeně uděláte radost.

5) Zeptejte se: Nevíte si přeci jen rady a víte, že je v jeho okolí někdo, kdo by vám mohl pomoci? Je lepší ho „vyzpovídat“, než zvolit předmět (službu, či cokoliv jiného), co se nesetká s pozitivní odezvou, případně jen s radostí ze slušnosti.

Adrenalinové zážitky „frčí“

V posledních letech jsou velmi oblíbené adrenalinové dárky. Je jich velké množství. Rozšířené jsou lety balónem a jiné zážitky (tandemové seskoky, seskoky padákem). Na takový present dotyčný jen tak nezapomene.

I vás zaujaly letecké zážitky? Podívejte se na web Leteckezazitky.cz, kde na vás čeká více než 300 leteckých zážitkových dárků z celé ČR. Jistě najdete takový, který udělá skutečnou radost.

Rate this post

10 komentářů k Vyberte ten správný dárek pro muže

  1. Já jsem mému mužovi vybrala jako dárek k narozeninám RC model auta z internetového obchodu https://www.modely-rc.cz/ a ani jsem nevěřila, že se mu bude dárek tak zamlouvat 😉 Takže za sebe musím jednoznačně doporučit!

  2. Pěkné tipy na dárky. Já to mám třeba u svého manžela docela jednoduché. Jeho vášeň je rybaření, takže mám vždycky jistotu, že nějaký dárek s rybářskou tematikou mu udělá radost. Teď naposledy jsem mu například k svátku koupila vlasec na kapry z https://www.azfishing.cz/vlasce-snury/ Dokonce jsem prý i vybrala ten správný. 🙂

  3. Letos jsem měla v plánu koupit mému příteli zájezd do Finska, kvůli rybaření, ale to bohužel nevyjde. Narychlo jsem teda musela vymyslet něco jiného. Jeho kamarád mi poradil super stránku. Tam jsem mu pořídila nové vybavení na rybaření a do Finska se podíváme jindy.

  4. Já jsem si třeba všimla, že se manželovi poškrábala původní ochranná folie na jeho fitness náramku Xiaomi Mi Band 4, takže jsem se rozhodla, že mu na internetových stránkách https://www.mibandshop.cz/ochranne-folie-skla-xiaomi-mi-band-4/ koupím k narozeninám ochrannou folii novou 🙂 To jsou dle mého názoru ty nejhezčí a nejpraktičtější dárky, když si jich sami všimnete a jsou potřebné.

  5. Hale jako pro muže tedy opravdu nevím, ale pro dceru bych doporučil dětské náušnice s rubínem. Koupil jsem jí je k 7. narozeninám a strašně je zbožňuje. Už je to snad i pár let, co je nosí. Jsou to její oblíbené náušnice. Nějaký zážitek jsem si bohužel nemohl dovolit, ale toto jí možná potěšilo ještě víc. Pěkný den všem

  6. U nás je to s výběrem různých dárků k narozeninám, svátkům nebo dokonce Vánocům opravdu složité – každý si totiž v rodině koupí sám to, co zrovna potřebuje a pak vlastně nemá žádná přání. S manželem je to ale docela jednoduché, protože on by si sám snad nikdy nekoupil jiné oblečení než sportovní, takže když si rozbalí třeba pěkný kabát z eshop second hand https://www.onlinesekac.cz/ , který může nosit do práce, tak je nadšen 😉

  7. Zdravíčko všem. Mě osobně by se jako dárek moc líbila pánská.peněženka z webu https://www.penezenky-ahal.cz/panske-penezenky/. Takový dárek ale podle mě neurazí nikoho. Pro děti se taky peněženky dělají a pro ženy to snad nemusím ani zdůrazňovat. Všichni víme, s jakýma obrama to chodí v kabelkách. Tam by se mi vešla i svačina.

  8. My s manželem jezdíme kempovat již od mládí a udělá nám vždy radost jakýkoliv dárek, který je spojený s kempováním. Proto manželovi k jeho narozeninám koupila naše dcera nové dvoudílné ešusy, které jsme již potřebovali na naší letní dovolenou. K mému překvapení měl z dárku velkou radost.

  9. Manželovi jsem naposledy koupila k narozeninám nový cyklistický batoh a nové kolo, které si dlouho přál. Je vášnivý cyklista již několik let, takže pokud je nějaká příležitost dostane dárek, který se týká cyklistiky. Jsem ráda, že je zapálený do nějakého sportu, který ho baví, takže nemusím vymýšlet nějaké složité dárky.

  10. Podle mě jsou nejlepší dárkem pro muže kvalitní hodinky. Já jsem nedávno manželovi k narozeninám koupila pánské hodinky od tissot. Na první pohled ho zaujalo jejich precizní provedení a nadčasový design. Našla jsem je na internetových stránkách https://www.beny.cz/tissot/, kde mají velký výběr. Naštěstí jsem vybrala dobře a manžel je spokojený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *