Vyberte ten správný dárek pro muže

Vyberte ten správný dárek pro muže

Jak jste na tom s nákupem dárků? Umíte být originální, nebo když máte pro někoho něco pořídit, tápete a nevíte si rady? Že se zrovna chystáte obdarovat muže a nejste si jisti, co by měl dostat? Pojďme si dát několik rad, které by vám mohly pomoci.

5 pravidel, jak vybrat opravdu dobré dárky pro muže

Muži jsou různí, takže samozřejmě i volba vhodného předmětu je individuální. Pojďme si dát alespoň 5 pravidel, jak vybrat opravdu dobré dárky pro muže:

1) Vycházejte z jeho potřeb a zájmů: Máte pocit, že to, co mu chcete dát, je pro dotyčného potřebné, zajímavé, či to ocení z jiného důvodu? A skutečně na věc nahlížíte z jeho pohledu, nebo promítáte do výběru své dojmy?

2) V jednoduchosti je krása: A výjimkou není ani obdarovávání. Možná se snažíte být za každou cenu originální a přitom by danému člověku udělalo radost něco, co vy považujete za všední.

3) Co by si sám nekoupil: Má muž nějaký sen, nebo si určitý předmět nekoupí jen proto, že ho nezbytně nepotřebuje. Tip na na dar je na světě.

4) Zaměřte se na něj: Nepořizujte něco na poslední chvíli. S dostatečným předstihem dotyčného více vnímejte, zajímejte se o něj. Určitě tak objevíte něco, s čím mu zaručeně uděláte radost.

5) Zeptejte se: Nevíte si přeci jen rady a víte, že je v jeho okolí někdo, kdo by vám mohl pomoci? Je lepší ho „vyzpovídat“, než zvolit předmět (službu, či cokoliv jiného), co se nesetká s pozitivní odezvou, případně jen s radostí ze slušnosti.

Adrenalinové zážitky “frčí”

V posledních letech jsou velmi oblíbené adrenalinové dárky. Je jich velké množství. Rozšířené jsou lety balónem a jiné zážitky (tandemové seskoky, seskoky padákem). Na takový present dotyčný jen tak nezapomene.

I vás zaujaly letecké zážitky? Podívejte se na web Leteckezazitky.cz, kde na vás čeká více než 300 leteckých zážitkových dárků z celé ČR. Jistě najdete takový, který udělá skutečnou radost.

1 komentář k Vyberte ten správný dárek pro muže

  1. Já jsem mému mužovi vybrala jako dárek k narozeninám RC model auta z internetového obchodu https://www.modely-rc.cz/ a ani jsem nevěřila, že se mu bude dárek tak zamlouvat 😉 Takže za sebe musím jednoznačně doporučit!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *