Vydlážděte si cestičku k domovu

V současné době spousta milovníků a příznivců zahradničení sedí za okny a přemýšlí nad tím, jaké proměny s příchodem teplého počasí provedou na zahradě. Ačkoliv je zahrada pokrytá zelení poutavá a malebná, nesmí chybět zahradní cestičky propojující jednotlivá místa. Chodníčky by měly vést od domu k bazénu, k zahradnímu domu či k okrasnému jezírku. V následujících řádcích vám prozradíme, jaká dlažba je ideálním řešením.

betonová dlažba

Kvalitně položená dlažba zvyšuje estetickou hodnotu a celkově zkrášluje exteriér. Nespornou výhodou je, že se na zahradě neobjeví nevzhledné vyšlapané plochy. Při výběru vhodného materiálu byste se měli ohlížet na vzhled, odolnost a velikost zahrady.

Zpevněné zahradní cestičky

Ve světě zahradničení se velké popularitě těší zpevněné cestičky, k jejichž realizaci se používá především kámen, beton či keramická dlažba. Na oblíbenosti neztrácí ani litý beton. Ačkoliv je stavba náročnější, životnost je poměrně dlouhá. A v neposlední řadě vás nadchne minimální údržba.

Natural dlažba

Pokud chcete své zahradě vtisknout punc originality a luxusu, můžete sáhnout po natural dlažbách. Snoubí kvalitu ruční práce, atraktivní barevnost a přirozený vzhled. Výsledkem jsou dokonalé dlažby, které se pyšní poutavým povrchem a přirozeným designem. Natural betonová dlažba může imitovat nejrůznější přírodní materiály.

Vybrat si můžete z rozmanitých tvarů a velikostí. Samozřejmostí jsou klasické zpevněné plochy, které vás provedou celou zahradou.

Jestliže sháníte společnost, která má ve svém portfoliu produktů betonovou dlažbu či natural dlažbu, dovolujeme si vám představit ryze českou firmu PRESBETON. Specializuje se na venkovní dlažby k rodinný domům, do zahrad, na terasy, do parků a na veřejná prostranství. Můžete si vybrat z pestré škály barev a zajímavých povrchů. Na své si přijde i náročná klientela.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *