Jak na nejlevnější povinné ručení

Potřebujete zjistit, kde seženete pro vaše auto povinné ručení za nejpříznivějších podmínek? V tomto článku se podíváme na online službu, která vám k tomu může pomoci.

To, že se dají různě srovnávat nabídky zboží v eshopech jste už zřejmě někde slyšeli nebo jste si to už vyzkoušeli. Víte ale, že podobně se dají srovnat i třeba nabídky pojišťoven? Bankovní a pojišťovací domy se často brání možnostem přímého srovnání, jejich prospekty nejsou vždycky úplně přehledné a tak srovnávat jejich nabídky ručně byl vždycky problém. Naštěstí, existují už weby, kde se dá povinné ručení nabízené jednotlivými pojišťovnami srovnat a kde se dá přímo spočítat, kde vás to vyjde nejlevněji. Jedním z nich je například Honzova pojistka.cz. Jak tedy na to?

  • Pokud nevíte všechny údaje o vašem autě z hlavy, připravte si technický průkaz. Budete potřebovat znát tyto údaje: obsah v ccm, kategorii vozidla, datum přihlášení vozidla, váhu vozidla a výkon motoru v kW
  • Kromě těchto údajů je ještě potřeba zadat způsob využití vozu a počet měsíců bez nehody (tento údaj by vám měla dát k dispozici vaše současná pojišťovna)
  • Na webu Honzova pojistka najděte odkaz na kalkulaci povinného ručení
  • Zadejte údaje o vašem vozu a o vás.
  • Po zadání všech údajů se vám vygenerují jednotlivé nabídky pojišťoven. Nejvýhodnější nabídku můžete přímo zakoupit a uzavřít pojistku.

1 komentář k Jak na nejlevnější povinné ručení

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *