Jak originálně obdarovat blízké

Řešíme to stále, nejen jednou v roce na Vánoce. Příležitosti k obdarování nás potkávají dnes a denně. Narozeniny, svátky, výročí, svatby…Jak být ale stále originální, neopakovat se a přitom obradované opravdu potěšit osobním dárkem od srdce? Vsaďte na dárkový poukaz na zážitky! Jsou ideálním dárkem pro muže i ženy každého věku.

Pro manžela

Váš manžel nebo partner si určitě zaslouží nějaký skvělý zážitek, tak mu ho dopřejte. Mezi muži jsou nejoblíbenější zážitky na rychlých kolech, projížďky v luxusních supersportovních autech. A to hned v těch nejlepších na světě – Ferrari, Lamborghini, Mustang.. Projížďku s instruktorem můžete vyzkoušet v několika lokalitách v Čechách i na Moravě.

 kabriolet

Pro manželku

Ženy jsou rády krásné hýčkané a rády se svěřují do rukou profesionálů. Darujte nezapomenutelnýden plný příjemných wellness procedur, po kterém se vaše žena či přítelkyně bude cítit jako znovuzrozená. Wellness den si určitě užije žena každého věku.  A na wellness víkend může vyrazit i s kamarádkami.

masáž

Pro rodiče nebo prarodiče

Relaxace, odpočinek i zábavu. To zaručují jedinečné pivní lázně. Na skvělém pivním zážitku si každý najde něco, co si maximálně užije. Ženy ocení blahodárné účinky pivních koupelí, muži netradiční odpočinek s neomezenou konzumací piva. Poukaz do pivních lázní je jedním z nejoblíbenějších zážitkových dárků posledních let.

lázeň

Pro kamarády

Přátelům a kamarádům si můžete dovolit věnovat nějakou větší divočinu. Co třeba adrenalinem nabitý flyboarding, vtipné pasení ovcí v Beskydech nebo možnost stát se na den popelářem? Věnovat můžete i dárky, které si užijete jako parta společně, například plavbu na plachetnici, středověkou hostinu nebo vyhlídkový let balonem.

popeláři

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *