Nebankovní hotovostní půjčky do domu

Lidí, kteří využívají možnosti půjček, stále narůstá. Nebankovní hotovostní půjčka je vhodná volba, pokud potřebujete nutně hotovost a peníze během pár hodin přímo na ruku. Obrovskou výhodou je, že se při nebankovní hotovostní půjčce nenahlíží do registru dlužníků a nemusí se zmiňovat účel, pro který chcete půjčky využít.

Jestliže jste se vyskytli v tíživé životní situaci, kdy potřebujete nutně hotovost, ale své zdroje nemáte nebo nechcete žádat o půjčku své blízké, na trhu jsou pro vás k dispozici desítky firem, které nebankovní hotovostní půjčky poskytují. Jedná se vlastně o krátkodobý úvěr, díky kterému vám budou k dispozici finance, které by vám banka za běžných okolností nepůjčila a už vůbec ne v tak krátkém termínu.

Výhody nebankovní hotovostní půjčky

Výhodami tohoto typu půjčky jsou především peníze ihned na ruku, okamžité jednání a většinou není potřeba prokazovat příjem.

Výhodou je i fakt, že se při nebankovní hotovostí půjčce nenahlíží do registru dlužníků. Do registru se můžete dostat coby dup kvůli jízdě na černo, neuhrazené pokutě nebo jiné nesnázi a budete v něm vedeni i roky po tom, co dluh splatíte. Jestliže jste vedeni v registru dlužníků kvůli platební neschopnosti z minulosti, i přesto můžete nebankovní půjčky využít

Dokonce si můžete zajistit donášku hotovosti až domů!  Můžete díky donášce vše vyřídit z domova, ale tato služba je již hodnocena jako nadstandard a tak je za úplatu.

Jak zažádat o půjčku a kde hledat společnost, která mi půjčí

Společností, které nebankovní hotovostní půjčky realizují, je mnoho. Před výběrem té správné vám doporučujeme společnost nebo soukromou osobu prověřit třeba na internetu, nebo zvolit poskytovatele půjčky na doporučení od známého. Každá společnost má zpravidla na svých webových stránkách online formulář k vyplnění, kde vypíšete, o jakou výši částky máte zájem spolu s vašimi základními údaji. Nebo si zajděte na pobočku společnosti a tam vyřiďte žádost o půjčku osobně. To je váš první významný krok k žádosti o půjčku. Na webových stránkách mívá poskytovatel půjčky i kontaktní informace v podobě telefonního čísla nebo emailu – i tímto způsobem se na něj můžete obrátit. Během několika nadcházejících hodin vás kontaktuje přímo obchodní zástupce společnosti, u které jste o půjčku zažádali a domluví si s vámi schůzku.

peníze na půjčku

Půjčky se pohybují od tisíce korun po sta tisíce, každá půjčka má jiný úrok a splatnost. Zkrátka každá společnost má pevně dané podmínky, se kterými musí klient při realizaci půjčky souhlasit. Na všech podrobnostech a požadavcích je potřeba se dohodnout s obchodním zástupcem společnosti přímo. Jakmile si vše důležité upřesníte – výše splátky, termín úhrady splátek, výše úroku aj., budete muset vyčkat, zda bude vaše žádost schválena a zda pro vás budou peníze k dispozici. Na schůzce s obchodním zástupcem projednáte i smlouvu o půjčce, kterou si samozřejmě můžete a máte právo v klidu pročíst, a kde budou uvedeny veškeré náležitosti týkající se půjčky. Po podpisu smlouvy jsou peníze vaše. Můžete je převzít buď v hotovosti, u některých společností lze zvolit vyplacení prostřednictvím poštovní poukázky nebo bankovním převodem.

Vcelku proslulými a oblíbenými jsou v tomto směru půjčky:
Cofidis, SMART půjčka, Provident, Tommy Stachi, Půjčka 7, Profi Credit, Ferratum, Zaplo, Zaimo nebo CreditPortal. Vyzkoušet můžete také web Vyhledatpujcku.cz, který srovnává nabídky půjček mezi více poskytovateli.

Co budu potřebovat?

Při řešení nebankovní hotovostní půjčky s obchodním zástupcem dané společnosti si připravte průkaz totožnosti, nájemní smlouvu nebo výpis za elektřinu kvůli ověření adresy, někdy musíte i doložit příjem spolu s výpisem z bankovního účtu. Abyste mohli půjčky využít, důležité je být občanem České republiky, způsobilým k právním úkonům a být osobou starší osmnácti let.

Jak se vyhnout podvodu

Pokud se nechcete nechat napálit a opravdu chcete spolehlivou společnost, která vám hotovost půjčí, doporučujeme především pročíst si důkladně její obchodní podmínky a podmínky půjčky. Nikdy neposkytujte žádné finance dopředu, jelikož společnost je tu od toho, aby finance poskytla vám, nikoli vy jí – vy budete platit až splátky dle dohody s obchodním zástupcem firmy. Ideálně se vyhněte půjčkám na telefonních číslech začínajících předvolbou 900. Nepodepisujte prázdné smlouvy ani směnky a pozorně postupujte při každém kroku vaší půjčky, jinak by vám toto rozhodnutí mohlo naopak spíše uškodit, než pomoci.

Zařídit si půjčku přímo v bance je většinou problém kvůli nedoloženému příjmu nebo například přítomnosti v registru dlužníků. Nebankovní společnosti však půjčí většinou každému žadateli – ať už je nezaměstnaný, dlužník aj. Přesto pořádně zvažte, zda je pro vás půjčka nutností.

Komentář ke článku “Nebankovní hotovostní půjčky do domu”

  1. Každá mince má dvě strany. Pohodlí, které vyplývá z toho, že za námi někdo přijde domů znamená obrovskou míru pohodlí, nicméně na druhou stranu přináší i rizika. Riziko plynoucí z toho, že se v dnešní době prostě nemůžete jen tak spoléhat na to co vám někdo řekne. Vše musí být podloženo smluvně. Internet je skvělým nástrojem jak si informace ověřovat a prověřovat. Takže ano, pro někoho jistě osobní kontakt se zástupcem přímo doma může být výhoda, zvyšuje se tím ale i šance na podvod, nebo sdělení neúplných informací. Doporučuji stejně použít srovnávač typu http://www.coolpujcky.cz/dlouhodobe-pujcky a udělat si představu o tom, jaké jsou standardní podmínky a co vlastně můžete očekávat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *