Osobní finance u mBank

mBank – retailová bankovní společnost, která patří do německé skupiny Commerzbank. Funguje již od roku 2000, v České republice ji však známe až od roku 2007 jako pobočku zahraniční banky.


Banka provozuje tzv. přímé bankovnictví – svým klientům poskytuje přístup ke svému účtu aniž by museli osobně navštívit bankovní pobočku. Banka se tak zaměřuje na soukromé klienty, kteří své požadavky řeší pomocí internetu nebo použitím mobilního telefonu.

Veškeré operace jsou bankou prováděny bezhotovostně. Banka neprovozuje bankomaty. Své finance si ale můžete vybrat v jakémkoli automatu bankomatu označeném logem VISA nebo na pobočkách konkurenčních bank, které nabízejí službu Cash Advance – výběr peněz pomocí platební karty.

O svých financích máte neustálý přehled pomocí internetu a telefonu. Pokud zatoužíte po fyzickém kontaktu, můžete zavítat do finančních center a mKiosků. Finanční centrum nebo kiosek naleznete v Praze, Brně, Ostravě, Hradci Králové, Jihlavě, Českých Budějovicích, Ústí nad Labem, Brně, Liberci, Plzni, Mladé Boleslavi, Olomouci a ve Zlíně. Díky tomu si každý zákazník snadno najde město, do kterého to má nejblíže. V dalších městech jsou provozovány tzv. mKiosky – jedná se o stánek, který se nachází v některém obchodním centru a jeho otevírací doba se danému centru přizpůsobuje.

Prasátko

mBank zaručuje svým klientům nespornou kvalitu. Nabízí jim jen ty služby, o které mají zájem a za velmi výhodnou cenu. U mBank po vás nikdo nebude chtít žádné poplatky za vedení účtu, za příchozí platby, ani za vydání karty. Jistě oceníte rychlost, se kterou banka všechny požadavky vyřizuje i osobní přístup, se kterým dokáže řešit veškeré vaše dotazy a problémy.

mPůjčka

Do finanční krize se v dnešní době může dostat doslova každý. Překvapí vás nečekané výdaje, které požadují okamžité použití financí, a vy je prostě nemáte. Pokud nepatříte k těm “šťastlivcům”, kteří disponují finanční rezervou, do které by mohli v případě nouze kdykoli sáhnout, nastává pro vás doslova boj o čas.
V takovém případě zaručeně oceníte mPůjčku, která vyřeší vaše problémy a zbytečně vás nezatíží a nezadluží.

mPůjčku vyřídíte z pohodlí domova za pomoci internetového bankovnictví a pokud už máte osobní účet mKonto, bude vám schválena během několika málo minut. Půjčit si můžete od 10.000,- do 500.000,- Kč. Dobu splatnosti si volíte sami – a to v rozmezí od 12. do 84. měsíců – záleží jen na vaší schopnosti splácet. Neplatíte žádné poplatky za vedení ani za předčasné splacení – což je konkurenční výhodou, díky které si společnost mBank a mPůjčku určitě oblíbíte.

O své půjče budete mít dokonalý přehled. Kdykoli můžete poslat mimořádnou splátku a to zcela zdarma.

Pokud se i vás dotkla finanční krize a chcete seriózní půjčku, zvolte mPůjčku a věřte, že budete maximálně spokojeni.

Služby

mBank nabízí široký výběr služeb, který vám může dokonale usnadnit život. Přemýšlíte-li o osobním účtu, je účet mKonto pro vás tou nejideálnější volbou – velmi snadno se ovládá a přinese vám maximální pohodlí. Založení účtu trvá jen několik málo minut. Jeho vedení je zcela zdarma, stejně jako všechny odchozí i příchozí platby na území ČR a elektronické měsíční výpisy, které vám budou posílány na email. Účet máte k dispozici 24 hodin denně – 7 dní v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví.

mBank nabízí i pestrou nabídku pojištění.
Cestovní pojištění, které vám pomůže na vašich cestách.
Pojištění k hypotéce, které zajistí vaše závazky z hypotečního úvěru v případě neočekávaných životních situací, které mohou způsobit neschopnost úvěr splatit.
Pojištění pravidelných výdajů, díky kterému se v případě nepředvídatelných životních situací nemusíte bát o rodinný rozpočet či pojištění zneužití platební karty, které si můžete sjednat k platební kartě.

mBank vám pomůže naučit se spořit. mSpoření slouží pro pravidelné ukládání drobných částek kdykoli platíte. S mSpořením budete své finance spořit vždy, když:

  • zaplatíte kreditní kartou a to včetně výběru hotovosti
  • provedete platbu debetní platební kartou, která byla vydána k účtu mKonto
  • při odchozích platebních příkazech, mezi které nepatří jen platby mezi vlastními účty, platby s budoucím datem odeslání a trvalé příkazy či inkasa.

Díky mBank si uvědomíte, že existuje banka, která umí být vstřícná a přátelská. Přehledné a snadno srozumitelné služby oslovily již několik miliónů zájemců, kteří jsou s mBank více než spokojeni. Právě díky spokojeným zákazníkům se mBank stala jednou z nejúspěšnějších značek finančních služeb.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *