Půjčka na podnikání je velmi rychlou pomocí pro různé situace

Půjčka na podnikání je velmi rychlou pomocí pro různé situace

Pokud jste OSVČ, víte, že administrativa bývá někdy hodně náročná. S úvěry to ale platit nemusí.

Bude to skutečně jen chvilka, navíc je určitě velkou výhodou, že ke sjednání nemusíte nikam chodit osobně. Časová úspora, ale samozřejmě také pohodlí, to je velká doména moderních nebankovních půjček. Žádné složité formuláře, stačí se jenom představit a doložit trvalý příjem, u podnikatelů například ve formě posledního daňového přiznání. Výhodou je rychlá odpověď na žádost, brzy tedy budete znát verdikt. A díky vysokému procentu schválených žádostí a minimu podmínek je téměř jisté, že odpověď bude kladná…

Krátká smlouva a transparentní přístup

Bez skrytých poplatků, ale také dlouhých vět a nejasných formulací. Dnešní svět půjček je zkrátka jiný, a to samozřejmě nejen pro podnikatele.  Transparentnost je samozřejmostí, už v průběhu prvních jednání se dozvíte, o kolik byste přeplatili celkovou jistinu – tedy jinak řečeno, na kolik vyjde vaši peněženku právě tato půjčka na podnikání. Nemusíte se tedy obávat nečekaných výdajů, vše bude zcela jasné už na začátku. Co je další výhodou podobných půjček?

  • Bezpečnost a diskrétnost. Nikdo další se nedozví, že si půjčujete – tedy ani obchodní partneři.
  • Dohoda je rychlá, smlouva je velice krátká. O všem budete mít dobrý přehled.
  • Maximální pohodlí. Formulář se žádostí je na internetu k dispozici nonstop, 24 hodin denně.

Až třicet tisíc korun na cokoliv

Co ještě můžeme zmínit jako plus těchto úvěrů? Samozřejmě, je to jejich neúčelový charakter, jinými slovy, není důvod vysvětlovat, kvůli čemu byste si je vlastně chtěli sjednávat. Jen představit se a ověřit příjmy, to úplně postačí – není důvod zjišťovat, k čemu budete chtít použít peníze. A jaké že jsou parametry tohoto nebankovního úvěru? Začínají na tisícikoruně, maximem je pak částka rovných 30 000 Kč. Lhůta splatnosti je pak nastavitelná v rozmezí 7 a 28 kalendářních dnů. Samozřejmě podle libosti, k mání jsou pak čtyři zcela konkrétní varianty – jeden, dva, tři nebo čtyři týdny. Vyberete si také?

Rychlost je zaručená, nebudete čekat

Je hodně oblíbená díky své rychlosti. Půjčka 10000Kč není o dlouhém čekání, spíše o příjemném překvapení. Vyplacení je totiž otázkou minut po schválení žádosti, takže se peněz můžete dočkat ještě tentýž den a vyřešit složenky nebo nákup čehokoliv, co je ve vaší domácnosti nezbytnou nutností. Zpětné dokládání účtenek nebo faktur? Ne, k tomu rozhodně nedojde, ve svém rozhodování máte absolutní svobodu. Peníze mohou posloužit úplně na cokoliv a nemusíte se ze svého přání nikomu zpovídat!

Bez ručitele nebo registračních poplatků

Nemusíte se obávat, ručitele rozhodně mít ke svému úvěru nemusíte. Takový postup je v 21. století již spíše přežitkem, podobně jako jakékoliv platby předem (respektive poplatky za registraci a podobně). Není ani důvod někam spěchat, celý úvěr si můžete rozmýšlet, jak dlouho chcete. Kontaktní formulář je totiž k dispozici nepřetržitě, pokud tedy o půjčce rozhodnete o půlnoci, stačí vyplnit příslušná data a odeslat ke schválení – jak jednoduché!

Jen takovou půjčku, co opravdu zvládnete

Vezměte si úvěr pouze v takové výši, jakou jste schopni reálně ufinancovat. Pozor, pokud jde o peníze, je namístě velká ostražitost a nikoliv lehkovážnost, která by mohla vést přímo do dluhové pasti. Zní to vlastně jednoduše – nepřecenit své možnosti, mít vždycky reálné představy, vědět kde jsou vaše osobní limity. Pokud máte v této věci jasno, zřejmě jsou vaše osobní finance vyrovnané. Pokud ale přijdou nenadálé výdaje, může se nebankovní půjčka velmi dobře hodit. Ovšem jen poté, co si velmi dobře rozmyslíte všechna případná pro a proti.

Rate this post

2 komentářů k Půjčka na podnikání je velmi rychlou pomocí pro různé situace

  1. Já si raději nepůjčuji, když něco chci, tak si na to našetřím, i když to trvá déle a nemusím řešit žádné problémy s bankami či s placením splátek. Nedávno mě zaujalo ubytování v korunách stromů, chvíli jsem googlila a našla jsem nedaleko https://www.treehousejested.cz , tak už vím, jak využiju našetřené penízky :D.

  2. Jak to tak vypadá, tak právě nějakou podobnou půjčku budu v blízké době potřebovat také. Rád bych totiž investoval nějaké peníze do modernizace své firmě. Hlavně bych potřeboval peníze na nákup nových strojů do výroby. To je teď asi nejdůležitější. To mě přivádí k otázce. Nemá někdo čirou náhodou zkušenost s firmou Canmet? Díval jsem se totiž, že ti právě stroje, které bych potřeboval nabízí. Díky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *