Promagnetin – zkušenosti, hodnocení

Promagnetin – zkušenosti, hodnocení

Vždy, když naše tělo zužuje bolest, nedokážeme myslet na nic jiného. Život se najednou úplně zastaví a to jediné, na co se dokážeme soustředit, je právě ona nepříjemná palčivá bolest. Většina lidí sahá po lécích a modlí se, aby bolest co nejdříve ustoupila. Tlumení bolesti léky však není skutečným řešením. Existují i jiné možnosti, jak si ulevit od bolesti – a ne pouze ty krátkodobé. Pokud vás tedy trápí častá bolest a nevíte, jak se jí zbavit, čtěte dál. Možná totiž existuje způsob, jak ji účinně řešit.

Promagnetin recenze

Co je to Promagnetin?

Promagnetin je 100% přírodní metoda, která vás během krátké chvíle osvobodí od bolesti a odstraní její příčiny. Vyčistí váš organizmus od toxinů, odstraní záněty a degenerace a regeneruje tkáně. Navíc pomůže zabojovat se stresem, dodá energii a umožní shodit přebytečné kilogramy. Díky tomu je váš organizmus omlazen až o 15 let.

S jakými bolestmi Promagnetin bojuje?

 • Bolest páteře, svalů a kloubů
 • Migrény a další bolesti hlavy
 • Bolesti vnitřních orgánů
 • Menstruační bolesti
 • Bolesti zubů

Pro koho je určena?

Metoda je určena všem, kdo se trápí s nepřekonatelnou bolestí. Pokud vás tíží pravidelná nebo častá bolest, Promagnetin je pravděpodobně metoda vhodná pro vás. Pomůže vám totiž nejen utlumit bolest, ale také vyřešit její příčinu.

Jak Promagnetin funguje?

Promagnetin je speciální metoda založená na akupresurních masážích. Vynálezce této metody měl nehodu v Himalájích, kde si vážně poranil nohu. Jeho kolega jej donesl s otevřenou zlomeninou nohy do malé himalájské vesničky, kde jej až zázračně ošetřila místní domorodkyně. Aplikovala na něj speciální masáž satu, která mu okamžitě ulevila od bolesti, ale také velmi rychle zahojila otevřenou zlomeninu nohy. S tímto přelomovým nálezem se David Karpita chtěl podělit v západním světě a osvobodit tak miliony lidí od bolesti.

Začal se tak od domorodkyně masáž satu učit. Když se vrátil domů, přišla mu na mysl geniální myšlenka vytvořit speciální vložky do bot. Vyrobil je tedy z ultralehkého a super odolného 3vrstvého materiálu. Na vložkách jsou umístěny výstupky, které chodidlo masírují stejným způsobem jako masáž satu. Vložky do bot stále však nepředstavovaly takovou úlevu, jakou by měly.

Proto se David opět vrátil do oblasti, kde se učil masáž satu a přišel na jednu velmi důležitou věc. Místo, kde se tak velmi rychle zhojilo jeho zranění na noze, je jedním z míst s nejsilnějším působením magnetického pole. Díky tomuto zjištění obohatil vložky do bot o vyvážené magnety, které skutečně pomáhají s odstraněním bolesti.

V čem Promagnetin pomůže?

 • Rychle a přirozeně tlumí bolest
 • Zbavuje degenerací a likviduje záněty a otoky
 • Napomáhá hubnutí bez jo-jo efektu
 • Čistí organizmus od toxinů a jedů
 • Zbavuje únavy, ospalosti a podráždění
Jak funguje Promagnetin
Jak funguje Promagnetin. Zdroj: Promagnetin

Proč je lepší než léky?

Promagnetin je přírodní metoda a jedná se tak o šetrnější alternativu chemických léků na bolest. Tyto léky nám většinou pomohou od nepříjemné bolesti, ale pouze tak vypnou varovný signál, že není s tělem něco v pořádku. Když nás něco bolí, jednoduše polkneme tabletu na bolest a dále se po příčině bolesti nepídíme. To je však chyba, protože tak můžeme opomenout i vcelku závažný problém. Právě Promagnetin není pouhým lékem na bolest. Je to metoda, která napomáhá řešit i příčinu bolesti.

Promagnetin recenze

Na co si dát pozor?

Každá bolest může být znamením zdravotních problémů. Proto je důležité nejprve navštívit lékaře a svěřit se mu se svým problémem s přetrvávající bolestí. Teprve po řádném vyšetření, které prokáže, že za bolestí nestojí žádné závažné onemocnění, můžete vyhledávat různá alternativní řešení, která vám pomohou vyřešit vaše potíže s bolestí.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Šetrná a přírodní léčba
 • Řeší i příčinu bolesti
 • Účinně a rychle tlumí bolest
 • Čistí organizmus od toxinů
 • Snadné používání ve formě vložek do bot

Nevýhody

 • Nutné pravidelně vložky nosit
 • Při některých zdravotních potížích nemusí pomoci
 • Chybí údaje na prodejce

Jak objednat?

Promagnetin si lze objednat online na webových stránkách prodejce. Stačí vyplnit jednoduchý objednávkový formulář a během několika dní vám zásilku doručí kurýr. Zaplatíte ji až při převzetí. Díky registraci ve slevovém klubu navíc získáte výhodnější cenu. 

Jak objednat Promagnetin
Objednávkový formulář Promagnetin. Zdroj: Promagnetin

Hodnocení zákazníků

Jak Promagnetin pomohl ostatním zákazníkům? Podívejte se na jejich hodnocení této metody.

Recenze zákazníků Promagnetin
Hodnocení zákazníků. (Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.)
Hodnocení zákazníků
Hodnocení zákazníků. (Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.)
Hodnocení zákazníků
Hodnocení zákazníků. (Pro zvětšení obrázku na něj klikněte.)

Alternativy

 • Dr. Max Achillex
 • DetoxActive
 • Flexodon C

Dr. Max Achillex

Dr. Max Achillex je přípravek speciálně zaměřený na péči o vazy a šlachy. Nejedná se tedy primárně o přípravek proti bolesti, ale spíše o doplněk stravy pro posílení pohybového aparátu. Obsahuje mangan, vitamín C a mukopolysacharidy, které vyživují vazy a šlachy, a podporují hladký průběh pohybové aktivity. Přípravek je vhodný pro každého, kdo nadměrně zatěžuje svůj pohybový aparát. Nevýhodou je, že přípravek primárně netlumí bolest, na druhou stranu však může při pravidelném užívání bolesti předcházet.

DetoxActive

DetoxActive je přípravek, který obsahuje jedinečnou kombinaci přírodních látek, podporujících detoxikaci a očistu organismu. Chlorella, Aloe Vera a ostropestřec podporují přirozený detox organizmu, mladá pšenice přispívá k normální funkci trávicího traktu a spirulina podporuje imunitu a obranyschopnost. Chlorella a spirulina navíc podporují celkovou energii a vitalitu. DetoxActive je sice přírodní přípravek, ale také nenapomáhá k tlumení bolesti, jako spíše k vyčištění organizmu.

Flexodon C

Flexodon C je doplněk stravy, který předchází bolestem pohybového aparátu. Obsahuje jedinečnou kombinaci glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu a vitamínu C, které přispívají k normální funkci chrupavek a kostí. Vitamín C by se měl pravidelně užívat pro lepší tvorbu kolagenu, který se stará o kvalitu chrupavek a kostí, a předchází jejich opotřebovávání. Flexodon C je přípravek, který předchází bolesti pohybového aparátu tím, že jej posiluje. Netlumí však stávající bolest.

Naše hodnocení Promagnetin

Plusy

 • Přírodní a bezpečná metoda 
 • Řeší příčinu bolesti i bolest samotnou
 • Detoxikuje organizmus
 • Snadno se používá 

Mínusy

 • Ne každému vyhovuje nošení vložek do bot  
 • Chybí kontakt na prodejce pro více informací

Hodnocení Radírny:

Promagnetin je metoda vhodná pro všechny, kdo se trápí s přetrvávající nebo opakující se palčivou bolestí, ať již zad, kloubů, zubů nebo například menstruačních bolestí. Tato metoda je založena na masáži akupresurních bodů, která byla přenesena do ultralehkých vložek do bot, které účinně masírují chodila a přesně ty body, které jsou zodpovědné za bolest. Nevýhodou je, že ne každému vyhovuje nošení vložek do bot, někdo si na ně nezvykne. Ale za vyřešení vašich dlouhodobých potíží s bolestí to stojí.

Rate this post

1 komentář k Promagnetin – zkušenosti, hodnocení

 1. Mě trápily bolesti páteře několik let a už jsem někdy ani nevěděla, co mám dělat. Poradit mi nakonec nedokázal ani doktor, a to i když jsem došla hned do dvou ordinací. Nakonec mi pomohla až pulzní terapie od Biomag, na kterou mě navedla moje dobrá kamarádka, jíž terapie pomohla během pár dní.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *