Recenze: Půjčka CreditGO

Recenze: Půjčka CreditGO

Jak jsem se dostala k půjčce CreditGO? Peníze se dnes hodí každému. Komu by se také nehodily, že? Obzvlášť, pokud vás potkají nenadálé události, které vyžadují okamžité řešení. To je i můj případ. Dostala jsem se do finanční tísně, porouchalo se mi auto a neměla jsem naspořené peníze stranou pro nečekané události. Co teď? Přemýšlela jsem, že bych si vzala půjčku. Protože ze všech stran člověk slýchá, jak je dnes nevýhodné brát si půjčku, sháněla jsem se po nějaké akceptovatelné možnosti. Nakonec mi pomohla moje kamarádka, která mi vřele doporučila půjčku nazvanou CreditGO.

CREDIT GO

Co je to půjčka CreditGO

Půjčku CreditGO poskytuje společnost Emma’s credit s. r. o. Je to společnost, která funguje jako nebankovní poskytovatel spotřebitelských úvěrů, což znamená, že nabízí rychlé a snadné půjčky, hlavně v porovnání s ostatními poskytovateli půjček v České republice. Navíc tato společnost získala oprávnění k provozování finanční činnosti od České národní banky, proto může poskytovat úvěry v souladu se zákonem a zcela legálně, což jí propůjčuje větší důvěryhodnost.

Jak služba funguje

Protože jsem měla o půjčku opravdu zájem, zajímalo mě, jaké jsou podmínky pro sjednání půjčky. Dozvěděla jsem se, že si půjčku může sjednat každý plnoletý občan České republiky s trvalým pobytem v České republice. Dále cizinci pracující v České republice s trvalým nebo přechodným pobytem. Překvapilo mě, že společnost dokonce půjčuje peníze i ženám na mateřské dovolené, což beru jako velké plus a ulehčení finanční situace pro rodiny s dětmi. No a půjčku si může samozřejmě vzít každý, kdo potřebuje peníze okamžitě.

Na webových stránkách společnosti CreditGO si můžete nechat spočítat úvěr a výši splátek přes jejich online kalkulačku, což se mi jeví jako rychlý a předběžný odhad splátek. Je to velice jednoduché – nejprve vyplníte částku, kolik si chcete půjčit. Maximální částka je u první půjčky 10 tisíc korun, ale u dalších půjček si již můžete vzít až 15 000 korun. Dále vyplníte, na jak dlouhou dobu potřebujete půjčku (maximální doba je 30 dnů). Poté se vám ve sloupci zobrazí propočítané poplatky, úroky, roční úroková sazba, splatnost a další údaje. Vše je velice přehledné a snadné.

Všechny potřebné informace o společnosti a poskytovaných půjčkách, jakožto i právní podmínky, jsou k nalezení na webových stránkách CreditGO. Jsou zde k nalezení i kontakty na operátory v případě potíží nebo dotazů, a navíc i veškerá dokumentace a formuláře ke sjednání půjčky. Vše je přehledně rozděleno a snadno k nalezení, takže se v tom zorientuje i naprostý počítačový laik, jako jsem já.

CreditGO

Po přečtení všech dostupných informací na webových stránkách jsem byla stále na pochybách, jestli je dobrý nápad vzít si půjčku. Nicméně jsem pak na stránkách narazila na hodnocení a recenze klientů, kteří si přede mnou půjčku sjednali. Jejich komentáře byly veskrze pozitivní a pochvalné, proto jsem neváhala a rozhodla se si půjčku také sjednat. Myslím si, že výše zmíněné komentáře a ohlasy na společnost mi usnadnily mé váhání a rozhodování.

Ve chvíli, kdy jsem byla rozhodnutá ke sjednání půjčky, snažila jsem se nalézt způsob, jak na to. Nevýhodou je, že společnost Emma’s credit s. r. o. nemá pobočky v České republice, ale naproti tomu zase nabízí sjednání půjčky online. Nejprve jsem se této možnosti obávala, ale nakonec to bylo zcela rychlé a jednoduché.

Nejdříve jsem se musela zaregistrovat na jejich webových stránkách. Poté jsem si zvolila výši půjčky a dobu, po kterou budu půjčku splácet. Následně mi byla předložena smlouva k prostudování. K ní jsem musela přiložit oskenované dva doklady totožnosti a výplatní pásky za poslední tři měsíce, aby si mohli ověřit, že jsem pracující a mám stálý příjem. Tímto byla má registrace úspěšně zakončena. Následně jsem obdržela e-mail s instrukcemi o dalším postupu.

Benefity společnosti

Výhodou je, že bankovní společnost nezajímá, na co jsem chtěla peníze použít. Mohu je použít na cokoliv, co mě napadne, nemusím tedy dokládat účel půjčky. Ale zároveň je nevýhodou to, že napoprvé jsem si mohla půjčit maximálně 10 tisíc korun českých. Pokud jste ale stálý zákazník, můžete si zažádat o vyšší půjčku, která činí až 15 tisíc korun českých.

Moje žádost o půjčku byla vyřízena velmi rychle, až mě to překvapilo. Všechny objednávky jsou zpracovány v co nejkratším možném čase. Zaměstnanci společnosti jsou navíc špičkoví odborníci z oblasti bankovnictví, marketingu, financí a IT, takže se nemusím bát, že by mou žádost vyřizoval nějaký nezkušený pracovník. Navíc pokaždé, když se dostanete na webové stránky společnosti, tak vám tam vyskočí chatovací okénko, ve kterém můžete komunikovat s operátorem v případě vašich dotazů.

CreditGO

Poplatky CreditGO

Zajímavé je, že poplatky a jejich výše jsou stejné pro každého klienta, takže nikdo není více zvýhodněný nebo znevýhodněný než ostatní. Dále tu nejsou žádné skryté poplatky – klient zaplatí pouze to, co má napsané ve smlouvě, a ani o korunu navíc. Pokud už člověk splácí půjčku, ale dostane se do úzkých a není schopen splácet včas, může si prodloužit dobu splácení, společnost s tím nemá problém. Další půjčku si klient ale může vzít až po splacení stávající půjčky, to znamená, že nemůže mít více půjček najednou. Zdá se mi to nevýhodné, ale společnost se tím chrání před neplatícími klienty.

Bonusy půjčky CreditGO

Osobně se ráda registruji ve všech obchodech, ve kterých nakupuji, abych mohla čerpat slevy a výhody členství. Překvapilo mě, že také tato bankovní společnost nabízí Věrnostní program. Ten spočívá v tom, že pokud hradíte půjčku včas, v rámci termínu splatnosti, můžete využívat množstevní slevy. Funguje to tak, že když si sjednáváte již několikátou půjčku v pořadí, například třetí nebo čtvrtou, tak jste vnímáni jako stálí zákazníci, a tím větší dostanete slevu. Tento slevový systém funguje bohužel jen v případě, že půjčku splácíte opravdu včas.

creditgo

Půjčku CreditGO bych ráda vřele doporučila všem, kteří uvažují o sjednání rychlé a spolehlivé půjčky. Pokud si potřebujete půjčit menší množství peněz a kladete důraz na opravdu rychlé vyřízení v rámci pár dnů, pak je tato půjčka jednou z těch, které stojí za zvážení.

Sleva 50 % na poplatek

Abych nezapomněla, společnost momentálně nabízí zajímavou slevovou kampaň. Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem o sjednání půjčky CreditGO, potom můžete zažádat o půjčku přes tento odkaz na CreditGO několikrát zmíněný v článku. Pokud tak učiníte, získáte automatickou slevu na poplatek ve výši 50 %. Zde uvádím reprezentativní příklad první půjčky s 50% SLEVOU při řádném splacení:

 • Celková výše spotřebitelského úvěru 5000.00,-Kč
 • Doba trvání 30 dní
 • Roční úroková sazba 36 %
 • Úroky 147.95,-Kč
 • Poplatek za poskytnutí úvěru 1015.02,-Kč
 • RPSN 1173.44 %
 • Celková částka splatná spotřebitelem 6162.97,-Kč

Naše hodnocení půjčky CreditGo

Plusy

 • Věrnostní program
 • Bonusy a slevy
 • Rychlost vyřízení
 • Možnost prodloužení délky splácení
 • I pro matky na mateřské

Mínusy

 • Při prvním sjednání pouze do 10 000 Kč
 • Poměrně dlouhá smlouva

Hodnocení Radírny:

Sjednání této půjčky při našem testu proběhlo rychle, nebylo potřeba jezdit na žádnou pobočku, všechny instrukce byly zaslány na e-mailovou adresu. Pokud vám vyhovuje výše maximální částky, kterou CreditGo poskytuje a nemáte problém půjčku do 30 dnů splatit, můžeme ji doporučit jako vhodné řešení.

1 komentář k Recenze: Půjčka CreditGO

 1. Určitě mohu taky doporučit, nedávno jsme tuhle půjčku testovali a fakt obratem vyřízeno, píchnou když je potřeba je to v pohodě

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *