Rychlá SMS půjčka pomáhá v překonání okamžité finanční krize

Rychlá SMS půjčka pomáhá v překonání okamžité finanční krize

Každý z nás se může dostat do tíživé finanční situace, kterou nelze řešit jinak než vyřízením rychlé SMS půjčky. Rodiče jsou na tom s financemi také bídně nebo je vám žinantní si u nich půjčovat, kamarádi jsou zrovna na dovolené anebo bydlí daleko a do vlastní banky nemůžete, protože je zrovna víkend, případně již splácíte nějaké závazky. Mikropůjčka přes internet nebo s pomocí SMS zprávy pomáhá lidem v nouzi, pro které není k nalezení žádné jiné východisko.

Výhody a nevýhody SMS půjčky

Klienti nebankovních a bankovních sektorů, jež rychlé SMS půjčky poskytují, si libují především v rychlosti, jak je SMS půjčka vyřízena. Pozitivem je i fakt, že obvykle ještě týž den jsou požadované peníze na účtu žadatele. Je třeba uvést i nevýhodu, již rychlá SMS půjčka přináší – a totiž poměrně vysoké úroky. Drahý úvěr je to hlavně z hlediska vysoké úrokové sazby v poměru ke krátkému splátkovému kalendáři. Výše úvěru ovšem není tak závratná, většinou se jedná o stokoruny, což není tak přehnaná suma, vezmete-li v potaz, že jste půjčenou částku dostali na účet téměř okamžitě. Vždyť jak se říká – něco za něco…

Jak se o SMS půjčku vlastně žádá?

Mnoho výhod pocítí především opakovaní klienti, kteří se do systému vracejí. Pokud u nich totiž jako u nováčků byla zjištěna spolehlivost, můžou při dalších požadavcích pocítit významné úlevy. Při návštěvě formuláře žádosti o půjčku na webu CoolCredit klient vyplní pár osobních údajů, a tím má většinu úkonů za sebou. SMS půjčka je poskytována žadatelům bez nutnosti vypisování důvodů, k čemu mají finance sloužit. V mnoha případech poskytování rychlé mikropůjčky se poskytovatelé neptají na finanční situaci a bezdlužnost žadatele, jakož ani na doložení skutečných příjmů.

Půjčit si můžete, kolik chcete, ovšem myslete na jistá omezení

Pro nové zájemce o SMS půjčky poskytovatelé připravili mnoho zajímavých nabídek, bohužel mnohdy se však najdou jistá úskalí. Některé společnosti mají první půjčku sice zdarma, ale většinou je to vykoupeno velmi přísným schvalováním, které může celý proces prodloužit. Noví zájemci o rychlé SMS půjčky si také nemůžou požádat o velmi vysoké částky, nejvýše v řádu několika tisíc korun. Avšak hned, jak se zjistí jejich spolehlivost ve splácení, se při opakovaných půjčkách výše částky navýší. CoolCredit nabízí první půjčku max. do výše 8 000 Kč, a to až na 30 dnů. Opakované půjčky potom až do výše 20 000 Kč za stejných podmínek.

První posunutí termínu splacení je za malý poplatek, další prodloužení je vysoce sankcionováno

Záleží na samotném žadateli, jak vyhodnotí svoji schopnost splácet půjčku v daném termínu a v konkrétní výši. Vždy jsou však žadatelé upozorňováni na to, že při neschopnosti půjčku splatit lze při včasném jednání posunout termín za malý poplatek. Ovšem, pozor! Druhý termín je již sankcionován velmi vysokými poplatky. Mějte proto na zřeteli svou faktickou finanční situaci, ať se zbytečně vysokou půjčkou nedostanete do dluhové pasti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *