Seznam slevových agregátorů

Slevové agregátory úzce souvisí se slevovými weby, o kterých jsme se zmínili v příbuzném článku. Pomůžou vám sledovat všechny slevy na jedné stránce.

Co agregátory sledují

Agregátory sledují všechny aktuální akční nabídky ze slevových portálů, umožní vám filtrovat nabídky pro vaše město, a především nemusíte chodit na všech cca 200 webů s těmito nabídkami a bohatě vám stačí znát jedinou adresu. Stejně jako slevových webů i portálů je řada, vzhledem k tomu že princip všech je de facto stejný, zaměřili jsme se jen na několik málo z nich a to sice těch, které se vyznačují nějakou přidanou hodnotou.

Webové agregátory

 • Skrz.cz
  největší a nejvíce navštěvovaný agregátor slev, nabízí filtrování podle druhu nabídky a města, umí si zapamatovat, kterou nabídku jste už viděli, má integrované hodnocení slevových webů uživateli
 • Slevín.cz
  přímo na své stránce zobrazí popis slevy nebo mapu, kromě řazení podle měst řadí i podle ceny
 • ZlatéSlevy.cz
  řadí podle kategorií a měst, má integrovanou diskuzi ke slevám
 • Robox.cz
  má povedené grafické rozhraní a díky tomu, že ke svému fungování vyžaduje propojení s facebookem, umí vám nabízet přehled slev přesně na míru podle vašich preferencích

Výpisy slev na mobil

Některé z agregátorů nabízejí i aplikaci ke stažení na váš telefon, takže můžete slevové dění sledovat i mimo počítač.

ZlatéSlevy nabízejí prográmek pro iPhone i Android, Slevín pak má svůj Slevoid (slevový agregátor pro Android), což je po grafické i funkční stránce asi nejlepší aplikace tohoto druhu pro mobily aktuálně k dispozici.

Rate this post

18 komentářů k Seznam slevových agregátorů

 1. Velmi pěkný je také agregátor na http://slevy.vyprodeje.cz. Kromě všech výhod, uvedených u agregátorů v článku má také možnost přidat slevy mezi své oblíbené položky (není třeba je znovu hledat poté, co jste si je vyhlédli), každou slevu lze jednoduše poslat e-mailem přátelům, obsahuje seznam slevových serverů s počtem slev a komentáři a má velmi propracované filtrování a vyhledávání ve slevách.

  Vypadá to, že je jedním z nejlepších na trhu.

  PG

 2. Teď už funguje na mobilu i robox, akorát je potřeba se přihlásit

 3. Používám http://www.stovkyslev.cz a jsem spokojená. Nechávám si od nich posílat každý den ten denní přehled slev a pak si to prohlížím v práci.

 4. Zkuste http://www.vratneslevy.cz , dostanete 100 kč za registraci a každým nákupem slevy Vám za ni ještě zaplatí, takže slevy Vás vyjdou levněji než na běžných agregátorech.

 5. Jako Brňačka chodím na http://www.brnomat.cz ale pro jiná města to není jo a taky některý ty jejich slevy ani jinde nemají, což ke ten důvod 🙂

 6. Dobrý je také http://www.slevopon.cz , jsou tam slevy pro každého.Navíc má kategorii s užiteč.informacemi jako TV,počasí, dopravní spoje aj.

 7. Já používám nejčastěji pro wellness pobyty SlevyMax.cz, ten doporučuji. Tomáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.