Rapidshare

Rapidshare je německá společnost podnikající ve Švýcarsku, jeden ze světově největších a zřejmě také nejlepších poskytovatelů prostoru ke sdílení souborů.

Má dva navzájem nezávislé weby:

  • rapidshare.de
  • rapidshare.com

Takže pozor: Pokud si zřídíte účet na Rapidshare.com, neplatí pro Rapidshare.de a naopak!

Jak nahrát a stáhnout soubory z Rapidshare

Celý princip sdílení pomocí Rapidshare je jednoduchý.
Odešlete na server Rapidshare soubor (jeho maximální velikost se liší podle toho, jestli soubor odesíláte přes Free
nebo Premium účet), získáte na něj odkaz ve formě http://rapidshare.com/odkaz-na-soubor.

Pokud si soubor chcete stáhnout a nic neplatit, jste nucení podstoupit odpočítávání o délce 30 – 134 sekund. Dále je omezena rychlost, jakou můžete stahovat a počet stahovat na maximálně 250 KB/s a počet současně stahovaných souborů na jeden (to se dá do určité míry obejít za použití proxy serverů).

Rate this post

3 komentářů k Rapidshare

  1. Zapomentě na Rapid-Share od teď na něj bude přibívat míň a míň souborů jelikož Rapid-Share ruší body uploaderům za to že někdo stáhne jemi nahraný soubor a tudiž se jim to nevyplatí…Ale je tu pro vás dobrá volba a tou je Share-Rapid, je to obdoba služby Rapid-Share a co víc je levný. Jako jední z mála nabízí možnost fulltextového vyhledávaní v uložených souborech. Maximální velikost nahravaného souboru je 1GB a bez omezení místa na disku. Pokud soubory budou pravidelně stahovány mohou být na tomto serveru neomezeně dlouho. Stahovaní je bez limitu. Ceník je opravdu levný. Další vyhodou je když si koupíte nějaký balíček tak ho můžete využivat jak budete chtít a pokud ho neuvižujete, nepropadne vám. Např. teď akce za 299,- máte na stahování rovných 900 GB.

  2. Pingback:

  3. Nebo to řešte přes Stahovadlo.cz, za SMSku mám neomzeneý kredit a můžu stahovat z více služeb jen z jedním účtem… jde sosat z RapidShare, QuickShare a Share-Raprd… a rychlost je bezkonkurenční :-)))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *