Rapidshare.com

Rapidshare.com je největší a nejpoužívanější službou umožňující sdílení dat pomocí nahrávání a stahování ze serveru. Odkazy na jednotlivé sdílené soubory najdete obvykle na některém z fór (např. warfóra). Existují však i specializované vyhledávače, jako www.vyhledavani-rapidshare.cz.

Stahování zdarma je omezeno rychlostí, časovým intervalem, který musíte vyčkat jednak před načtením souboru (momentálně 90 sekund), pak i před samotným započetím stahováním. Rapidshare nepovolí stahování z jedné IP adresy dříve než 15 minut po ukončení jednoho stahování.

Jak si zřídit účet na Rapidshare

Zřízení placeného účtu není nijak složité. Nejprve si vyberete který Premium Account si chcete zřídit, účty se podle délky platnosti rozlišují od 3 dnů až k ročnímu neomezenému přístupu. Jednotlivé typy účtů se liší také způsobem, jakým můžete za používání zaplatit. Prvním způsobem platby je PayPal, který je univerzální pro všechny typy účtů. Na Slovensku můžete získat třídenní Premium účet zavoláním na placenou linku, v České republice tato možnost zatím není. Účet na měsíc a delší časový interval si pak můžete koupit mimo PayPal také přes partnera Rapidshare.com, což jsou například predplacenky.cz a nebo klasickým převodem z účtu.

Rate this post

1 komentář k Rapidshare.com

  1. Super vec jak ziskat treba penize na Premium ucet na Rapidshare nebo na cokoli jineho je zaregistrovat se na tomto webu http://www.AWSurveys.com Registrace, kliknes na create account a pak surfujes a pises nazory na nabizene weby. Je uplne jedno co tam napises. Denne se da vydelat 20$. Musis vydrzet alespon ctyri dni, nez si muzes penize prevest na PayPal pomoci tlačítka Redeem Money. Pak si poridis treba ten Premium Rapidshare, jako ja. Funguje to uplne skvele . Plati bezkonkurencne nejvic.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *