Jak na návrh interiéru online

Potřebujete si navrhnout vnitřní vybavení bytu či domu a hledáte online aplikaci, která by se dala zdarma využít pro tento účel? Představujeme nástroj, který by vám mohl pomoci tento problém vyřešit.

 1. Jděte na web Gliffy.com a klikněte na tlačítko Try Gliffy Now (vyzkoušet Gliffy nyní)
  přihlášení do Gliffy
  přihlášení do Gliffy
 2. Ze šablon dokumentů vyberte Floor plan (půdorys bytu) a následně Typical Floor Plan (klasický půdorys). Pak stiskněte tlačítko Create document (vytvořit dokument).
  vytvoření dokumentu
  vytvoření dokumentu
 3. Při kreslení struktury místností je potřeba mít v levém menu přepnutou volbu Floor Plan a v ní sadu Structure. Takto se dostanete do sady diagramů znázorňujících zdi, okna, dveře a schody. Každý tento prvek lze obrátit či zvětšit, případně odstranit stiskem klávesy Delete.
  tvorba nákresu pokoje
  tvorba nákresu pokoje
 4. Když už odpovídá rozvržení místností skutečnosti, můžete začít kreslit rozvržení interiéru a jeho vybavení. V záložce Floorplan se přepněte ze Structrure na pokoj, který právě řešíte – například living room. Nabídka vybavení se vždy přepne podle toho, co obvykle bývá v daném pokoji za věci (v obýváku tedy je nabídnut gauč, křeslo a televize, při přepnutí na ložnici postel a šatna atd.).
  návrh obývacího pokoje
  návrh obývacího pokoje
 5. Hotový obrázek můžete uložit jako obrázek do počítače přes volbu File > Export. Zdarma můžete bez omezení v této online aplikaci kreslit až 5 bytů nebo domů a volně k nim přistupovat ze kteréhokoliv počítače.
  ukázkový nákres bytu vytvořeného v Giffly
  ukázkový nákres bytu vytvořeného v Gliffy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *