Jak obnovit smazané soubory s EaseUS Data Recovery Wizard

Nejcennější věcí v počítači jsou vaše data. A jsem si jistý, že každý zažil ten nepříjemný pocit a bolest ze ztráty svých důležitých souborů. A to buď omylem, nebo kvůli systémové chybě. Obojí je běžné a stává se docela často. Bolest, kterou jste museli projít, abyste obnovili smazané soubory je větší v případě, že disk SATA havaroval, protože následné obnovení je o něco složitější. Napadá vás v tomto případě kontaktovat profesionální servis? Raději nejprve zkuste ještě něco jiného, zcela jednoduchého.

Už jste někdy slyšeli o programu EaseUS? Ten poskytuje špičkové řešení právě v oblasti zálohy, klonování a obnovy dat, nabízí toho však nohem víc – zkrátka kompletní servis. A právě je tu poslední možnost získat EaseUS zdarma, se kterým hravě zvládne spravovat své soubory i ne příliš znalý uživatel.

ease us

Tento software zdarma je považován za nejlepší program pro obnovu dat a může vyřešit všechny vaše otázky ohledně ztráty dat. Nechte tedy pracovat odborníka, staňte se díky EaseUS odborníkem a obnovte si ztracené soubory z pevných SATA disků, externích pevných disků, USB disků, paměťových karet, vašich mobilních telefonů, fotoaparátů, tabletů, hudebních přehrávačů a zkrátka všech paměťových medií, které máte. Můžete tak vyřešit problémy jako: náhodné smazání, formátování, různé neočekávané havárie pevného disku a jiná poškození, jako třeba napadení virem nebo ztracený oddíl bez zjevné příčiny.

Navíc to všechno zvládnete za několik minut a stačí pouhé tři jednoduché kroky. Potom chvíli počkat a následně byste měli být schopni obnovit soubory, u kterých jste si mysleli, že jsou nenávratně ztraceny – smazány. Úžasné, že ano?

Krok 1 je opravdu jednoduchý. Stačí si stáhnout, nainstalovat program EaseUS Data Recovery Wizard a následně ho spustit. Ve druhém kroku jednoduše zadáte typ souborů, který chcete hledat a jeho umístění. A nakonec krok číslo 3 – jakmile program vyhledá veškeré potřebné soubory, máte možnost do nich nahlédnout a obnovit je. Jednoduché.

Program může pracovat ve dvou výkonnostních režimech, které účinně pomáhají obnovit smazané soubory. Jedním z nich je Quick Scan. Jak už sám název napovídá, jedná se o rychlý sken, který pomáhá při hledání smazaných souborů. Druhým režimem je naopak Deep Scan a ten pomůže při hledání formátovaných, nepřístupných nebo ztracených souborů.

Jediné, co musíte mít na paměti při obnově omylem smazaných nebo ztracených souborů, je okamžitě spustit program a pokračovat pro vyhledání smazaných dat, které následně obnovíte. jednejte tak hned po tom, co zjistíte, že jsou ztracené. V tomto případě je čas důležitou veličinou.

Jak už bylo zmíněno, EaseUS Data Recovery Wizard je ideálním řešením pro obnovu smazaných souborů a to oproti jiným programům zcela zdarma. Nemusíte tak být počítačovým expertem, protože přívětivé rozhraní programu z vás experta udělá.

Komentář ke článku “Jak obnovit smazané soubory s EaseUS Data Recovery Wizard”

  1. Dobrý den , rozbila jsem si ne tel. samsung S4mini displej
    bohužel jsem měla tel chráněn pin kodem . lze nejak vytáhnout fotky? dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *