Jak si vybít zlost a stres pomocí počítače

Pokud po ruce zrovna nemáte antistresový nástroj a nechcete ventilovat svůj vztek rozkopáním obrazovky, nabídneme vám zábavné a optimální řešení, které vám ušetří nervy i peníze.

Znáte to, občas to přijde: pomalým chod počítače, neuložená a následně ztracená práce, protivní nadřízení, v člověku se to nastřádá a co pak s tím, že. Když je po ruce počítač, hrozí že pak ve stresu rozdrtíte klávesnici, prokopnete monitor nebo jiné nevratné poškození. Je proto lepší, mít pro tyto případy nainstalovanou antistresovou aplikaci.

Jedná se v podstatě o hru, i když je to spíše zábavná počítačová aplikace s názvem Enfrustrator, kterou si můžete stáhnout třeba zde. Aplikace je samozřejmě zdarma a v jazyce českém. Jedná se o sice o starší program, ale je tak zábavný, že z módy za celou dobu své existence nevyšel.

Pokud toužíte svojí pracovní plochu rozřezat motorovou pilou, rozbít kladívkem, prožrat termity, nabarvit, orazítkovat, rozstřílet kulometem, laserem, nebo plamenometem není nic jednoduššího. Až svou sabotáž dokončíte, můžete si ji vyfotit pro pobavení přátel na Facebooku nebo na emailu. Nemusíte však zachytávat nic a  jednoduše program ukončit a zapnout zase, až se budete chtít vybít.

Hra také umožňuje chovat termity, ovšem pozor – pokud chcete na své pracovní ploše tyto miláčky pěstovat, dávejte si pozor na ostatní funkce programu v podobě zbraní, jelikož byste je mohli snadno zabít, termiti nejsou moc odolní, jediné co překousnou je drobná sprška.

Nejedná se o nějakou super vymakanou aplikaci, slouží opravdu jen pro pobavení, či zkrácení volné chvíle, ale zároveň nezabírá moc místa, za jedinou nevýhodu programu považuji to, že není příliš dobře graficky zpracována, tudíž transformovaná pracovní plocha i následky poškození zbraněmi vypadají poměrně nereálně.

Krystýna Jahnová

Rate this post

1 komentář k Jak si vybít zlost a stres pomocí počítače

  1. Já jsem velice rád, že už si dneska nemusím vybíjet zlost a stres na něčem tak drahém jako je například notebook nebo stolní počítač, ale nebudeme si nic nalhávat – párkrát v životě se to stalo nám všem 🙂 Díky tomu, že jsem začal chodit na box a po tréninku si vždycky dávám CBD na zklidnění od https://www.cibdol.cz/cbd-olej , tak se mi parádně zlepšil psychický stav, všem bych to rozhodně doporučil.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *