Komunikujte se sousedy prostřednictvím sociální sítě

Jedinečný prostor ke sdílení nabízí portál Sousedé fungující jako úzce zaměřená sociální síť. Ta umožňuje správci SVJ mít neustálý přehled o dění v domě a nejbližším okolí prostřednictvím počítače a pohodlně z mobilního telefonu. Sdílet důležité informace však mohou všichni sousedé z konkrétní lokality a ze zájmových skupin. Spojit se s lidmi z vašeho velkého domu nikdy nebylo tak snadné. Co všechno Sousedé umí?

Sdílejte a diskutujte

Portál Sousede.cz umožňuje bezpečně sdílet všechny důležité dokumenty, jako jsou zápisy ze schůzí a zálohované nájemní smlouvy. Na jednom místě naleznete kontakty na sousedy, správce domu, dodavatele energií a další. Nástěnka zobrazuje aktuality a důležité zprávy od sousedů, jež mohou včas upozornit ostatní například na chystanou rekonstrukci bytu. Prostřednictvím kalendáře budete mít vždy přehled o naplánovaných událostech, schůzích bytového družstva a Společenství vlastníků bytových jednotek, dokonce zde najdete i tipy na rodinné výlety po okolí. Vyměňovat si můžete také fotografie z akcí, upozornit na vytopení bytu a další důležité věci týkající se vašeho domu. A když se budete potřebovat na něco zeptat svých sousedů, všechny palčivé otázky vyřešíte v diskuzním fóru, které je vám plně k dispozici.

Tip: Chcete dostávat odměny za to, že brouzdáte po internetu?
Vyzkoušejte prohlížeč BRAVE s vestavěným blokováním reklamy.

Zdarma stahujte zde

sousede

Registrace a užívání zdarma

Sousedský web s více než desetiletou historií poskytuje svým uživatelům všechny funkce a vychytávky zcela zdarma. Vyzkoušejte demoverzi Sousedů a zjistíte, zda vám bude k užitku. S jeho pomocí naleznete mapu kriminality ČR, dostupné služby a své Společenství, k němuž se lze posléze připojit i online jednoduchou registrací, která je pro všechny též zdarma. Portál chystá také novinky, kupříkladu avizuje, že přibude také cenová mapa lokalit, další užitečná funkce. Zaregistrujete se přes emailovou adresu nebo přes váš účet na Facebooku a Googlu. Jelikož o sobě jako o uživatelích uvádíte citlivé informace, jistě oceníte spolehlivost a bezpečnost celého řešení portálu, komunikace mezi vámi a serverem je šifrována SSL protokolem. Všechny informace se dostanou pouze těm, kterým to umožníte. Vašim sousedům, jež zde najdete a členům zájmových skupin, k nimž se připojíte. Buďte ve spojení s lidmi z vašeho nejbližšího okolí. Nikdy nevíte, kdy se vám to bude hodit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *