Program na účesy a líčení zdarma

Popis programu, se kterým si můžete vyzkoušet jiný vzhled vašeho účesu, jiné líčení a najít styl, který vám sedne.

Chystáte se zrovna k holiči a stále tápete, jak si nechat vlasy upravit, jakou barvu zvolit, jaký sestřih vám nejlépe padne? Chcete nějakou radikální změnu, která oživí váš nudný stereotypní a zastaralý vzhled, ale netušíte, kde načerpat inspiraci? Bojíte se, že vám váš vysněný účes nepůjde, jelikož máme moc šišatou hlavu? Pokud jste se alespoň na jednu z otázek odpověděli v duchu ano, máme pro vás jedinečně řešení, které se jmenuje JKiwi.

Co to umí

Jakmile Kiwi zdarma stáhnete a nainstalujete (verze pro windows je ke stažení zde), půjčíte ji jednu svou fotografii a podle jejích pokynů na ní vyznačíte váš obličej. Následně si vás vezme stylistka do parády a v průběhu velice jednoduchých kroků, v jejichž průběhu vždy pouze a jen označíte tu, nebo onu část vaší tváře, si začnete vybírat z tisícovek možností vašeho nového alternativního vzhledu, díky čemuž pak budete přesně vědět, co vám sluší a na jakou změnu raději zapomenout.

Jaké věci na svém obličeji můžete změnit?

Můžete se vybrat ze široké nabídky vlasových krací, pro krátké, střední, ale i dlouhé vlasy, ba dokonce dredy apod. Ty si můžete vymalovat libovolnou barvičkou a odstínem, upravit jim velikost… Vše velice jednoduchým způsobem.

Dále si můžete nanést korektor, stíny, rtěnku, čočky, něco si volně přimalovat a to vše a ještě více opět v různých odstínech, velikostech, viditelnosti atd.

S JKiwi se fantazie meze nekladou, jakmile svůj nový vzhled dotvoříte, můžete si ho samozřejmě uložit a nahrát si ho například na profil na sociální síti Facebook a sledovat reakce vašeho okolí. Pokud vás někdo naštval, můžete se nad jeho fotkou dobře odreagovat a pohrát si s jeho fotkou, JKiwi je víceúčelný software.

Kristýna Jahnová

Rate this post

3 komentářů k Program na účesy a líčení zdarma

  1. potřebovala bych poradit jsem hnědovlasá mam středně dlouhý vlasy modrý oči a hodně světlou plet nevím co mám dělat se svou pletí ((mam pihy)) a vlasamy nevím jakou barvu stínú mam používat,a vlasy se mi samy kudrnatí ale vypadám huř než ovce žehličku používám ale když si to vyžehlim uplně vypadám jako zmokllá!!…poradte prosím pište do e-mailu

  2. Nejprve se naučte psát správně česky, pak Vám možná někdo poradí…Našla jsem tam 9 chyb a to nepočítám čárky v souvětí, velká písmena a že se Vám někde přimotala dvě písmenka místo jednoho… Nejsem žádný učitel, ale tyhle základní věci znají už děti na základních školách! Styďte se…

  3. Pane Bože!
    Ty jsi jelito první třídy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *