Účesy počítačem zdarma

Online náhledy účesů, programy k vyzkoušení účesu.

Virtuální změna účesu

Pokud uvažujete o změně stylu nebo si jen chcete vyzkoušet, jak byste vypadali s trochu jiným účesem, možná jste se už zabývali hledáním nějakého programu pro účesy na internetu. Existuje několik placených programů, v jejichž ukázkové demo verzi si můžete vyzkoušet změnu účesu na přednastaveném modelu a po zaplacení si můžete to samé vyzkoušet na sobě. Dá se však najít na internetu jedna stránka, na které si můžete vyzkoušet změnit virtuálně svůj účes naprosto zadarmo.

HumanHairstyler.com

Na tomto webu si můžete vyzkoušet změnu svého účesu zdarma. Postup je trochu složitější než u placených možností, proto ho zde raději popíšeme podrobněji.

  1. Nejprve si na stránce http://www.humanhairstyler.com/FreeHairStyler.php vyberte 3 účesy, které chcete vyzkoušet a poznamenejte si jejich kódy. Např.: M005, S002, S001
  2. Zaregistrujte se jako člen fóra na http://www.humanhairstyler.com/board/viewforum.php?f=12 a pak pošlete
    zprávu, kde jako přílohu přiložíte svou fotografii a uvedete kódy účesů, které chcete vyzkoušet.
  3. Správce stránek načte fotografie a přidá účesy, které jste si vybrali – vzhledem k tomu, že se tak děje manuálně, je potřeba mít trochu trpělivosti.

Pokud chcete vybírat z většího množství účesů a nebo pokud nedostanete odpověď, je v tom případě lepší zvážit některou z placených služeb a dát do změny vašeho image několik korun navíc.

Rate this post

1 komentář k Účesy počítačem zdarma

  1. žádný kody tam nejsou!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *