Účesy počítačem zdarma

Online náhledy účesů, programy k vyzkoušení účesu.

Virtuální změna účesu

Pokud uvažujete o změně stylu nebo si jen chcete vyzkoušet, jak byste vypadali s trochu jiným účesem, možná jste se už zabývali hledáním nějakého programu pro účesy na internetu. Existuje několik placených programů, v jejichž ukázkové demo verzi si můžete vyzkoušet změnu účesu na přednastaveném modelu a po zaplacení si můžete to samé vyzkoušet na sobě. Dá se však najít na internetu jedna stránka, na které si můžete vyzkoušet změnit virtuálně svůj účes naprosto zadarmo.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

HumanHairstyler.com

Na tomto webu si můžete vyzkoušet změnu svého účesu zdarma. Postup je trochu složitější než u placených možností, proto ho zde raději popíšeme podrobněji.

  1. Nejprve si na stránce http://www.humanhairstyler.com/FreeHairStyler.php vyberte 3 účesy, které chcete vyzkoušet a poznamenejte si jejich kódy. Např.: M005, S002, S001
  2. Zaregistrujte se jako člen fóra na http://www.humanhairstyler.com/board/viewforum.php?f=12 a pak pošlete
    zprávu, kde jako přílohu přiložíte svou fotografii a uvedete kódy účesů, které chcete vyzkoušet.
  3. Správce stránek načte fotografie a přidá účesy, které jste si vybrali – vzhledem k tomu, že se tak děje manuálně, je potřeba mít trochu trpělivosti.

Pokud chcete vybírat z většího množství účesů a nebo pokud nedostanete odpověď, je v tom případě lepší zvážit některou z placených služeb a dát do změny vašeho image několik korun navíc.

1 komentář k Účesy počítačem zdarma

  1. žádný kody tam nejsou!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *