Virtuální webkamera

Už v názvu jsme vám prozradili, o čem bude tématika dnešního článku. Nezáleží na tom, jestli webovou kameru vlastníte nebo ne, program WebCamMax lze využít v různých situacích internetové komunikace jako virtuální webovou kameru.

Tento program propojíte s klasickými komunikačními programy, umožňující video hovor, jako jsou Skype, ICQ, Yahoo Messenger, Windows Live Messenger, PalTalk atd.

Program je kompatibilní nejen s Windows XP, Vista, 7 ale i s Windows 2000, program můžete nejen ozkoušet zcela zdarma, ale i ho dlouhodobě používat… Tedy pokud vám nevadí vodoznak v horní liště.

Pokud toužíte po verzi plné, vodoznaku prosté, přijde vás program přibližně na 20-25 amerických dolarů. Program má standardní ovládání, se kterým se naučíte pracovat velmi záhy. Program je v porovnání s jinými programy, které pracují s úpravou videa docela nenáročný a zvládne ho bez záseků i starší počítač.

V programu můžete pouštět videa, či obrázky, nastavovat jim neuvěřitelné množství efektů, které lze stáhnout na webu společnosti a různé další vylepšení, jako jsou přechody, zkrátka připravit pro vaše přátele dobrou show. Rovněž se můžete v programu zabavit a pobavit malováním, které lze opět promítnout kamarádovi.

Nebo si z vašeho kamaráda naopak můžete vystřelit, natočit si nějaké to vtipné, či hrozivé video dopředu, přidat tam například nějaký efekt, prostě vytvořit si takový menší podvod, třeba na apríl, pak si pohodlně sednout do křesla a sledovat reakce vašeho kamaráda, zákeřné, co?

Další dobrou funkcí je možnost pustit video s projekcí vaší pracovní plochy, jinak řečeno pokud potřebujete s něčím pomoci, něco vám zlobí a nevíte co a jak, než to podrobně popisovat je lepší problém případně řešení ukázat názorně a jasně, kamarád vás pak může navést, jakým způsobem problém vyřešit, nebo v opačném případě vy kamaráda.

Vaše výtvory lze taktéž přímo nahrát na oblíbený video server YouTube.

Na všechno, co program s trochou snahy dokáže, se můžete podívat na oficiálních stránkách společnosti, rovněž si zde můžete stáhnout zmiňovanou zkušební verzi programu: http://www.webcammax.com/

Kristýna Jahnová

Rate this post

4 komentářů k Virtuální webkamera

  1. Zaujímavé čítanie.

  2. dobrý program WebcamMax, ale program poplatek (Zjistil jsem, analog tohoto pořadu SplitCam a to progromma zdarma.

  3. je to na nic skoušela jsem to ale nešlo to pořát do kola nevěřte jim.tana

  4. já mám stejný ikony no stejný obrátky a když něco stáhnu tak to nejde tak se tam ukáže ten takže si nic nestáhnu a nic nepustím a chci si ten obrázek na ikoně změnit

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *