Vytvořte si android avatar

Pokud jste hrdým vlastníkem Androidu (resp. chytrého mobilu s ním) rozhodně oceníte následující článek, ve kterém se podíváme na povedený program, pomocí kterého rychle vytvoříte váš vlastní avatar.

Nyní se podíváme, k čemu slouží tato zábavná aplikace (nebo chcete-li hra, je to něco mezi tím). Můžete si vytvořit vlastní podobiznu nebo se jí, co možná nejvíce přiblížit a to samé učinit s vašimi přáteli, při čemž se určitě skvěle pobavíte. Následně si tento avatar můžete uložit k jménům přátel místo fotografie (tato vtipná podobizna se vám pak bude zobrazovat, například když vám váš kamarád zavolá). Ale nejen to, vaše panáčky můžete ihned po vytvoření sdílet, respektive nahrát například na facebook a pobavit přátele, použít ho jako váš profilový obrázek atd.

Tento nový populární avatar maker je pojmenován Androidify a můžete ho zdarma stáhnout na soukromé stránce projektu, nebo o něm jen zjistit další informace: http://androidify.com/

Na ovládání je opravdu nenáročný, pokud tedy zvládáte ovládání svého androidu, nemůže vás ničím překvapit. Na výběr máte nejen mnoho doplňků, účesů, vousů atd. Ale opravovat můžete rovněž velikost a tloušťku jednotlivých komponentů, prostě můžete vytvořit opravdu bláznivé kombinace.

Lze dedukovat, že tento chytrý krok v podobě zábavné animační hry zajistí androidům novou velkou přízeň, jelikož právě nenápadným šířením těchto avatárů po sociálních sítích si nejen program, ale i mobilní telefony vybavené tímto operačním systémem se zeleným robotem ve znaku zajistí nemalou reklamu (program byl vyvinut přímo v laboratořích Google a je poskytován naprosto zdarma). Kdekdo si to bude chtít zkusit, jak se říká u androidů na vlastní prsty. Takže se jedná o super krok společnosti, ale abychom nekřivdili, jedná se rovněž o zábavnou volnočasovou aktivitu.

Pro přiblížení funkcí a možností a pro další reklamu bylo vytvořeno hezké demonstrační video, shlédnout ho můžete přímo tady:

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.