Soutěž s Knihcentrum.cz o knihu Procvičte si mozek

Chcete vyhrát knihu? Ve spolupráci s knihkupectvím Knihcentrum.cz vám přinášíme soutěž o publikaci Procvičte si mozek. Exkluzivní publikace Procvičte si mozek je doslova nabitá pozoruhodnými informacemi o fungování nejdůležitější části vaší osobnosti. Na základě nejnovějších výzkumů si můžete osvojit unikátní rady a techniky, které vám pomůžou zdůraznit vaše přednosti a odstranit nedostatky.

Podmínky účasti

Co je potřeba udělat, abyste vyhráli? Odpovězte na soutěžní otázku a vyplňte váš email do soutěžního formuláře, to je vše. Soutěž trvá do 30.11.2012 23:59.

Kdo daroval ceny do soutěže?

KNIHCENTRUM.cz je internetové knihkupectví s širokým sortimentem knih, rychlou expedicí a výhodnými cenami. Knihkupectví nabízí beletrii pro děti a dospělé, učebnice, odbornou literaturu, encyklopedie, příručky, mapy, audioknihy i doplňkový sortiment.  Knižní novinky i bestsellery jsou zde v prodeji za velice výhodné ceny, levné knihy se slevami až 90%. Při objednávce nad 500 Kč a platbě předem máte poštovné zcela zdarma. KNIHCENTRUM.cz přináší čtenářům také aktuální informace z knižního trhu. Naleznete je na Facebooku, Twitteru, Google+ a rovněž na nově spuštěném webu KNIHCENTRUM-revue.cz. .

  Aktualizováno: Pořadatel zvolil  50. soutěžícího v pořadí, vítěz je:

Milan HiclPřerov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *