Jak si splnit sny

Představení projektu Dream Catcher, který vám možná pomůže splnit váš tajný sen.

Sny a strach jsou dvě věci, které nás v podstatě všechny pojí. Většina lidí o těchto věcech veřejně nehovoří, jelikož by toho nebyla ani z různých důvodů schopná, avšak všichni je máme. Strachy i sny různých druhů nás, ač se to možná nezdá, provázejí v průběhu celého dne, tedy alespoň ty drobné.

Toužíte po novém mobilním telefonu? Nebo chcete vaši babičku poslat do lázní? Ať už je váš sen jakýkoliv, drahý nebo levný, pravděpodobně vám v jeho realizaci něco brání, jinak byste ho už určitě proměnili ve skutečnost. Obvykle touto barikádou na cestě za štěstím stojí finance, ale nemusí to být nutně ten problém. Pokud je váš sen reálný a nejsou zmiňovanou bariérou například fyzikální zákony, můžete začít pracovat na splnění snu už dnes.

Dream Catcher je projekt, který realizuje a sponzoruje Česká spořitelna, a který je vytvořen pod záštitou slavných osobností, které ho účastní například svou přítomností při soutěžích a předávání cen.

Jak to funguje?
  • Jednoduše! Zajděte na web: http://www.dreamcatcher.cz/
  • Popište a registrujte váš sen.
  • Najděte další lidi, kteří by vám chtěli pomoci váš sen nebo sen, který jste vysnili pro někoho realizovat.
  • Vydělejte pomocí systému část peněz na váš sen. (Jde to opravdu velice jednoduše, jelikož dostáváte extrémně velké částky a je vás na to více.)
  • Zabojujte o svůj sen a věřte, že se to podaří.

Tento systém pomohl už řadě lidí realizovat jejich sny a vy můžete být další komu Dream Catcher pomůže.

Kristýna Jahnová

Rate this post

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.