Impreskin – recenze

Impreskin – recenze

Vrásky patří k nepříjemným, byť zcela přirozeným projevům nejen postupujícího věku. Naštěstí existují způsoby, jak s nimi bojovat. Jak?

Co to jsou vrásky a jak vznikají

Vrásky se projevují jakožto záhyby v kůži. Vznikají stahováním pokožky, a to v důsledku nepravidelného zahušťování dermis a ztráty vody v ní. Projevit se mohou již kolem pětadvacátého roku věku.

Zpravidla jako první se objeví tzv. dynamické vrásky, to znamená ty, které jsou důsledkem pohybu mimických svalů. Tedy zjednodušeně řečeno se vytvářejí v závislosti na tom, jak se smějeme či mračíme. Postupem času kůže přestává být pružná a podepisuje se na ní významnou měrou gravitace. Pokožka ztrácí kolagen, zpomaluje se buněčná obnova, ubývají elastinová vlákna i tukové buňky v podkoží. Pak je cesta otevřena k tomu, aby se objevily vrásky tzv. statické. Ty už jsou patrny i v okamžiku, kdy jsou mimické svaly v klidu.

Typicky se první vrásky ukáží na čele, v okolí úst nebo kolem očí. Jejich vznik se odvíjí od genetických dispozic, vašeho fototypu i od působení vlivů životního prostředí.

Jak vrásky vymazat

Na prvních vráskách zpětně poznáte, jak důkladně jste se starali o svou pleť v předešlých letech. Pokud kouříte, holdujete alkoholu, hojně se sluníte, ať už na slunci nebo v soláriu a hydratační krém je pro vás velkou neznámou, můžete očekávat vrásky již poměrně brzy. A zejména pro dámy jde o poměrně nepříjemnou záležitosti, neboť vrásky jsou v současné kultuře u žen vnímány jakožto významná vada na kráse.

Nejúčinnější je samozřejmě prevence. Váš jídelníček by měl být bohatý na zinek, selen a dostatečné množství vitamínů A, C a E. Také je vhodné hodně pít, protože pleti je potřeba dodat zevnitř dostatek vláhy. Vyvarovat byste se naopak měli zlozvyků jako je krčení čela, což může být problematické primárně u těch, kteří mimiku potřebují pro výkon svého povolání jako herci. Přes veškerou snahu se ale vrásky dříve či později nevyhnutelně projeví. Co pak s nimi? Než se objednáte na první konzultaci k plastickému chirurgovi a začnete se smiřovat s vidinou botoxu, vezte, že se proti vráskám dá bojovat i jinými metodami. Které jsou navíc mnohem přirozenější než drastické omlazovací procedury, po nichž často tvář zcela ztratí svůj přirozený výraz.

Co je Impreskin a jak účinkuje

Impreskin obsahuje igredience, které dokáží regenerovat pokožku až do hlubších vrstev. V podkoží se opět aktivuje produkce kolagenu. Dochází k pomalému uvolňování účinných složek, které tak zajišťují dlouhodobou renegeraci kůže.

Klíčovým je zejména D-alpha-tocopherol. Tato forma vitamínu E je naprosto přirozená a využívá se pro svou dobrou vstřebatelnost. Všechny formy vitamínu E jsou pro tělo nezbytné a fungují coby antioxidanty. Bojují proti působení volných radikálů a brání předčasnému stárnutí pokožky. Zpomalují její šupinatění, vznik pigmentových skvrn, vrásek a zlepšují pevnost a pružnost kůže. Současně pomáhá obnovit její lipidovou bariéru, tím ji zachová dostatečně hydratovanou a jemnou. Obdobně coby antioxidant bojující proti volným radikálům působí stejně tak i kyselina L-askorbová. Ta současně i podporuje bio-syntézi kolagenu. Tím napomáhá stabilizovat pojivové tkáně. Zásadní složkou je též hydrolyzovaný kolagen, který je v pleti přirozeně v kožní tkáni vyskytuje. Jeho hlavním úkolem je zajištění regenerace. Dále obsahuje výtažek z kopřivy, železo, které dokáže zlepšit stav kapilár, vitamin K, flavonoidy a taniny, které se podílejí na zvýšení pružnosti.

Zvětšit obrázek

Díky této unikátní účinné receptuře dle provedených studií s Impreskin až 95 % žen zaznamená zlepší stavu své pleti. Tím jediným, co tak i vás může dělit od pokožky zářivější a mladistvější, je užívání pouhých dvou kapslí denně, což je velmi jednoduché a časově nenáročné. Impreskin se proto hodí pro všechny zaneprázdněné uživatelky, které nechtějí ztrácet čas s jakoukoli další péčí o pleť, případně měnit zažitou rutinu a vyhovující osvědčené kosmetické produkty. Samozřejmě byste ale dál měla dodržovat zásady zdravého životního stylu, tak své pleti zaručeně prospějete.

Výhody:

  • testovaná účinnost
  • certifikované složky špičkové kvality
  • bez vedlejších účinků
  • tělu přirozené složení

Nevýhody

  • je potřeba užívat alespoň 90 dnů pro dosažení prvních výsledků
  • vyšší cena

Recenze uživatelů

Působení Impreskin je nejlépe vyzkoušet na vlastní kůži, a to doslova. V rozhodování vám však mohou významným způsobem napomoci četné pozitivní recenze. Pojďme se podívat alespoň na jednu z nich.

Srovnání Impreskinu s konkurenčními preparáty

Dermaheal Cosmeceutical Anti-Wrinkle Cream 40 ml

Krém proti vráskám založený na účinku peptidů a růstových faktorů. Díky tomu podporuje produkci nových kožních buněk, kolagenu, elastinu, kyseliny hyaluronové a fibronektinu. Tím pomáhá účinným způsobem eliminovat vrásky, vyhladit pokožku a dodat jí svěžest. Nevýhodou je, že samozřejmě nemá trvalý efekt, o pleť je nezbytné se starat pravidelně. Druhým limitujícím faktorem je i to, že vám nemusí vyhovovat jeho textura, není totiž určen na mastnou pleť. Současně je potřeba vyzkoušet též, zda se neprojeví nežádoucí reakce v podobě ucpaných pórů, pupínků či zarudnutí. Podstatným nedostatkem je stejně tak poměrně vysoká cena tohoto krému. Navíc jej musíte uchovávat ve vhodných podmínkách a jako každá kosmetika má tento přípravek pouze omezenou trvanlivost.

Bioderma Matricium 30x1ml

Speciálně vyvinutý komplex má hydratační a regenerační efekt. Proto je vhodný nejen na vrásky, ale také na vyhlazování jizev, léčbu kůže popálené, podrážděné vlivem slunečního záření a řešení jiných podobných problémů. V zásadě se tak nejedná o kosmetický produkt, ale spíše o léčebný prostředek. Obsahuje výhradně organismu vlastní látky. Za nedodstatek lze považovat to, že si jako nakupující toto tvrzení nemáte šanci ověřit, výrobce totiž konkrétnější rozpis složek neuvádí. Nicméně garantuje, že složení by mělo být zcela bezpečné a vyvinuté s ohledem na nejpřísnější standardy farmaceutického průmyslu. Použitím přípravku tedy nehrozí tedy žádné nežádoucí účinky, a to ani na citlivé pleti.

Vichy Normaderm Anti-Age

Klíčovými složkami jsou kyselina glykolová a lipo-hydroxy kyseliny (LHA) s vitamínem C. Proto ho můžete používat i tehdy, pokud s vráskami ještě nebojujete, ale trápí vás rozšířené póry nebo unavená pleť. Současně obsahuje termální vodu, která pleti dodá hydrataci. Krém je tak velmi vhodný jakožto prevence. Nedostatkem opět je, že vám nemusí vyhovovat jeho textura či složení a musíte vyzkoušet, jak na něj právě vaše pokožka bude reagovat. A to i přesto, že výrobce se zaštiťuje nekomedogenním složením bez parabenů. Pozitivem je rozhodně nižší cena ve srovnání s podobnými konkurenčními krémy.

Závěr

Impreskin je určený k vnitřnímu užití, tím je ve své konkurenci naprosto jedinečný. Přírodní, vědecky vyvinuté složení současně zajišťuje trvalý efekt v boji proti vráskám a je zcela zdravotně nezávadné. V případě zájmu si jej můžete objednat na této adrese.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.