Recenze Slim Excelle

Recenze Slim Excelle

Když jsem před půl rokem objevila přípravek na hubnutí Slim Excelle, byla jsem na pokraji sil. Přes veškerou snahu se mi nedařilo zhubnout kila, nabraná v těhotenství. Kvůli nadváze jsem trpěla šílenými bolestmi zad a hrozilo mi, že v dalších letech skončím na invalidním vozíku. Ráda bych tehdy cvičila a žila aktivně jako dřív, ale bohužel to kvůli bolesti nešlo. Chtěla jsem být akční máma pro svoji holčičku.

Slim Excelle je krém na hubnutí, který pomáhá odstraňovat tuk na břiše a okolo pasu. Prvně jsem nevěřila, že by mi od tak velkého trápení s nadváhou a tím způsobeným bolestem zad mohl pomoct krém. Tuk usazený na břiše, je nebezpečný pro každého. Často si ani nevšimnete, že máte zdravotní potíže. Jen se cítíte unavenější a najednou je z toho vysoký krevní tlak, cukrovka, vysoký cholesterol a jsou i horší nemoci jako třeba rakovina tlustého střeva. Nechci myslet na to, co všechno mě mohlo potkat, kdybych se svých přebytečných kil nezbavila. Chci prožít šťastný plnohodnotný život a vidět svou dceru vyrůstat. Nenechávejte své problémy zajít tak daleko jako já a řešte svou nadváhu včas.

Ráda bych se podělila o svou zkušenost, protože si myslím, že přípravek Slim Excelle, by třeba mohl pomoct i vám. Je vhodný pro všechny lidi s nadváhou a především pro ty, kterým se tuk ukládá na břiše. Dobré je, že účinkuje, i když nemáte možnost cvičit, třeba kvůli zdravotním problémům. Já jsem při jeho používání pouze pomalu chodila s kočárkem a trochu upravila jídelníček, přesto zafungoval. Pokud nemáte nadváhu, nebo mnoho tuku usazeného na břiše, myslím si, že pro vás tento krém asi vhodný nebude. Taky si myslím, že žádné účinky krému nepocítí přirozeně štíhlí lidé s vypracovanými břišními svaly.

Než si koupíte Slim Excelle je dobré vědět že, přípravek je vytvořený na přírodní bázi, odstraňuje tuk na břiše a brání jeho usazování a po zhubnutí požadovaného množství tuku se krém používá občasně pro udržení váhy.

Co je Slim Excelle?

Slim Excelle je přípravek na podporu hubnutí, který se zaměřuje na tuk v oblasti břicha. V boji s nadváhou tento přípravek pracuje třífázově. Odstraňuje již nahromaděný tuk na břiše, zabraňuje ukládání tuku a zpevňuje vaše břicho. Jeho použití je velmi snadné, jedná se totiž o krém, takže stačí namazat na problematické partie. Výsledkem pravidelného používání je zpevněná postava a úbytek na váze.

Základní balení Slim Excelle obsahuje 1x dózu krému a je díky vylepšenému složení oproti jeho předchozí verzi účinnější a lépe zpevňuje postavu.

Krém se hodí pro všechny lidi, co si přejí zhubnout, vytvarovat postavu a zbavit se usazeného tuku. Musíte se připravit na rychlou změnu svého těla. Protože první výsledky se dostaví do 3 týdnů. Okolí si vás začne všímat a bude je zajímat jakým způsobem jste to dokázali. Budete potřebovat nové oblečení o několik čísel menší a váš živo se změní od základu. Proto si dobře promyslete, jestli se na takovou velkou změnu cítíte připraveni.

Výhody Slim Excelle:

 • Je zcela přírodní, bez chemie
 • Spaluje tuk bez nutnosti pohybu a diety
 • Zpevňuje postavu, odstraňuje celulitidu
 • Jeho aplikace je snadná a rychlá
 • Výsledky vidíte již po týdnu používání

Nevýhody Slim Excelle:

 • Na pokožce hřeje, což může být trochu nepříjemné
 • Není nijak parfemovaný
 • Po namazání krému se nesmíte 4 hodiny sprchovat

Jak vlastně Slim Excelle funguje a jaké jsou jeho výhody?

Ploché břicho

Při pravidelném používání 2krát denně můžete očekávat zmenšení obvodu pasu až o 4 cm za 3 týdny. Krém zafunguje rychle. Můžete toho využít, pokud potřebujete vypadat a cítit se dobře během krátké doby. A to díky kofeinu, který krém obsahuje. Nejdůležitější funkcí kofeinu je spalování tuků. Je to vědecky dokázané a dovede lidi s obezitou zase dostat zpět do běžného života. Při úbytku na váze získáte novou motivaci a chuť zase žít. Přesně tak jsem se cítila já, když zmizely první centimetry v pase. Připadala jsem si opět krásná a Slim Excelle mě posunul o krok vpřed. Mizející centimetry byly pro mě obrovskou motivací

Jestli chcete dosáhnout co nejlepších výsledků v krátkém čase pijte hodně vody. Voda totiž pomáhá vyplavovat z těla rozpuštěné tukové buňky a toxické látky.

Pevné a vymodelované břicho

Aloe je vám jistě známá jako tělu prospěšná a hojivá rostlinka. Podíváme se na to, jak na tělo účinkuje ve Slim Excelle. V přípravku slouží ke zpevňování pokožky. Povislá kůže často trápí maminky po porodu nebo lidi jimž se podařilo rychle zhubnout. U Slim Excelle se díky aloe vytahané kůže nemusíte bát. To je příjemné, protože jenom tak si můžete mít skutečnou radost ze ztráty na váze.

Aloe celkově zlepšuje vzhled pokožky, působí protizánětlivě a hydratuje ji.

Svůj význam má i kofein, který dokáže zredukovat vznik celulitidy a to je dobrá zpráva zase pro ty z vás, kteří se stydí ukazovat svá břicha a stehna kvůli pomerančové kůži.

Až o 3 kg méně za 2 týdny

Kofein povzbuzuje cirkulaci krve a to se vám může hodit, třeba když se cítíte oteklí a vaše tělo zadržuje ve tkáních vodu. Už jen tím, že se zbavíte přebytečné vody v těle se budete cítit štíhlejší, méně unavení a až o 3 kg na váze lehčí. Protože nadbytečná voda znamená obrovskou zátěž pro srdce.

Zlepšuje mikrocirkulaci

Slim Excelle se dostane do hlubších vrstev pokožky, zvyšuje mikrocirkulaci a odstraňuje toxiny z těla. Organismus se může od všeho špatného očistit a vy se tak budete cítit méně unavení. To je také dobré pro spalování tuků, protože zregenerované odpočaté tělo má více síly na boj s obezitou.

Pravidelná detoxikace je doporučována lékaři, jako prevence proti vzniku různých onemocnění, takže je použití krému přínosem pro každého z nás.

Přírodní cestou k plochému břichu

Přípravek je zcela přírodní, takže se nemusíte obávat, že na sebe patláte něco chemického nebo škodlivého. Já nemám ráda chemii. Je všude kolem nás, dokonce i v jídle a proto jsem ráda, že ve Slim Excelle nic takového není. Dokonce je to prokázané vědeckým výzkumem. Pokud jste podobně založení, určitě vás tahle informace potěší.

Každá složka přípravku plní důležitou funkci.

Bez náročného cvičení

Ne každý má čas nebo chuť, aby pravidelně cvičil. Já jsem s malým dítětem neměla téměř žádný pohyb, ani nebylo kdy cvičit a ještě ke všemu mě trápila nesnesitelná bolest zad. Přesto mám po použití Slim Excelle břicho pevné a vyrýsované. I když je jeho cena pro mě celkem vysoká, ušetřila jsem za posilovnu, sportovní oblečení a můžu svůj čas trávit s dcerou.

Pokud vás nebaví cvičení, máte náročnou práci, nebo nemůžete cvičit kvůli zdravotním problémům Slim Excelle vám pomůže z pohodlí domova bez dlouhého čekání. Výsledek se projeví již během 3 týdnů.

Názory ostatních na Slim Excelle

Když jsem prohledávala internet, abych zjistila, zda Slim Excelle pomohl i někomu jinému, objevila jsem vesměs pozitivní ohlasy. Většina lidí zhubla a přípravek doporučuje, někteří si jej objednávají opakovaně, aby si mohli udržovat svou novou postavu a už nikdy nemuseli mít nadváhu a znovu zažívat všechny ty nepěkné pocity, které znám i já na vlastní kůži.

slim excelle recenze

 

Alternativní výrobky:

Eveline Slim Extreme 4D – Sérum proti celulitidě

Výrobek se hodí spíš pro ženy, protože jeho hlavním účinkem je vylepšení vzhledu pokožky. Pomáhá v boji s celulitidou a napíná povadlou kůži. Je ideálním pomocníkem, pokud aktivně cvičíte a nedaří se vám vypracovat problematické partie, nebo vám po zhubnutí zůstala povislá kůže.

Oproti Slim Excelle musíte při používání krému pravidelně cvičit a dodržovat zdravou životosprávu, proto pokud nemůžete nebo nechcete cvičit, neočekávejte velké výsledky. Cena krému je na rozdíl od Slim Excelle velmi nízká, ale výrobek pouze dopomáhá k lepšímu vzhledu, aktivní při hubnutí musíte být vy. Přípravek neřeší problémy s obezitou.

Glucomannan Diet – Vláknina rozpustná ve vodě

Jde o zcela přírodní produkt vyrobený z kořene rostliny konjak, který napomáhá hubnutí při redukční dietě. Pokud tedy chcete zhubnout pomocí těchto kapslí, musíte držet dietu a ideálně ještě cvičit. Vláknina sama o sobě k hubnutí nevede. Je vhodná pro všechny, kterým nevadí omezený jídelníček. Přínosem kořene konjak pro lidský organismus je udržování běžné hladiny cholesterolu v krvi.

Glucomannan Diet je stejně jako Slim Excelle přírodní produkt, působí ovšem pouze jednostranně a bez vlastní snahy žádných výsledků nedosáhnete. Dobré je, že upravuje hladinu cholesterolu v krvi, což zlepšuje zdravotní stav. Jeho cena je nízká, odpovídající účinkům které nabízí.

Zelená káva Diamond Linie – Ve formě kapslí

Je dalším produktem založeným na přírodní bázi. Svým složením přispívá při užívání k pocitu sytosti, napomáhá při dietě a její složky mají celkově dobré účinky pro tělo. Stejně jako předešlé produkty jsou kapsle určené jako podpora hubnutí. Díky vysokému obsahu kofeinu dodává přípravek energii. Jestli se cítíte unavení a už jste zahájili hubnutí pomocí omezení stravy jsou kapsle pro vás dobrou volbou.

Přípravek není na rozdíl od Slim Excelle určený pro lidi se srdečním a cévním onemocněním. Základem úspěchu je dodržování diety a pro zpevnění postavy i cvičebního plánu, což u Slim Excelle není podmínkou. Cena kapslí se zelenou kávou je o něco málo nižší než u Slim Excelle.

Shrnutí

Slim Excelle řeší problémy s nadváhou a tak zlepšuje celkově vaše zdraví. Můžete se opět cítit líp a mít dostatek energie, být ve svém životě šťastní a nenechat se omezovat kily navíc. Krém vám může pomoct odstranit tuk na břiše, zpevnit pokožku a vyrýsovat svaly. Pokud budete cvičit a lehce upravíte jídelníček výsledky budou trochu větší, ale i bez diety a cvičení Slim Excelle funguje. Neodkládejte své problémy a nenechte je zajít tak daleko, jako jsem to udělala já.

3 komentářů k Recenze Slim Excelle

 1. Nespokojenost!Bolest,svedi,hruza,rudnuti!

 2. Nedoporučuji!

 3. Po výrobku jsem zrudla,jako bych se spálila na slunci a strašně to pálilo.Navíc to jde špatně dolů,tak jsem teď flekatá,za mě nespokojenost !!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.