Jak na dokonalé zuby? Poradíme

Zuby jsou vizitkou každého člověka. Mnoho výzkumů jasně potvrzuje, že to jsou právě zuby, které nás zaujmou jako první. Roli může hrát hned několik faktorů, a to:

  • Správné rovné postavení zubů
  • Jejich zdravý vzhled
  • Celková čistota zubů

S čistotou samozřejmě souvisí také jejich bělost. Čím je vyšší, tím zcela logicky lépe. Proto bychom neměli podceňovat jak jejich pravidelné čištění, tak i případné bělení. V tom nám pomohou unikátní Cougar bělící pásky. Ty jsou jedinečným řešením, jak můžeme zuby vybělit doma. A to s jistotou jednoduchosti, rychlosti a samozřejmě bezpečnosti. Nehledě na nižší cenu, v porovnání s ordinací.

Myslete také na prevenci

S tou je spojena nejenom pravidelná návštěva zubního lékaře, který v rámci preventivních prohlídek může odhalit případné kazy. Pokud zůstaneme u krásného odstínu vašich zubů, je třeba myslet také na správnou volbu jídla a pití. Co vašim zubům zaručeně škodí, to je třeba káva, různá agresivní jídla, alkohol, ale jsou to i cigarety. Čím více daných neřestí si dopřáváte, tím intenzivnější musí být realizované domácí bělení zubů. Pokud ale své zuby nijak nezatěžujete, můžete je bělit jenom nárazově a máte jistotu, že budou neustále dokonalé.

zuby

Zaměřte se i na celý váš obličej

I když by krása vašich zubů měla dominovat, rozhodně je třeba myslet také na celkovou krásu vašeho obličeje. Ten dokáže jasně zdůraznit, že o sebe náležitě pečujete. Jak na to? Pomůže moderní dekorativní kosmetika, která se dnes dokáže zaměřit jak na důkladné vyčištění pleti, tak na její odmaštění, stejně jako na její hydrataci, ale doplní také potřebné vitamíny a látky. A právě tím jsme v podstatě shrnuli i hlavní problémy, které naše pleť má. Čím větší péče, tím bude vypadat lépe, svěže a hlavně mladě. To ocení především všechny ženy, které nechtějí nikdy zestárnout a mít vrásky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *