Moje zkušenosti s Dr. Farin

Moje zkušenosti s Dr. Farin

Za svou nepěknou postavu jsem se styděla zejména po svém prvním porodu, kdy jsem nemohla se svou váhou za žádnou cenu hnout. Držela jsem úmorné diety a to ihned poté, co jsem přestala syna kojit. Snažila jsem se jíst zdravě, avšak to ne vždy bylo úplně možné a to zejména z hlediska toho, že můj syn vyžadoval velmi častou pozornost z mé strany a někdy nebylo prostě zbytí a jídlo z fast foodu jsem si musela dát. Na základě toho se má váha stále držela na neuvěřitelných 75 kilech, což jsem doposud nikdy nevážila. Byla jsem již zoufalá, a snažila jsem se hledat pomoc kdekoliv, to jen šlo. Dokonce jsem si zaplatila i osobního trenéra, se kterým jsem to ovšem skončila ještě v ten samý měsíc. 400 Kč na hodinu, která mi nedala absolutně nic, pro mě byla opravdu astronomická částka, jakožto pro matku na rodičovské dovolené. Výživovým poradcům a zázračnými pilulkám na pultech obchodů jsem příliš nevěřila až do chvíle, kdy mě navštívila moje kamarádka ze školy, která po dvou porodech vypadala ještě lépe než před dětmi. Zeptala jsem se jí proto, jakým způsobem se jí podařilo svou váhu takto dokonale zredukovat a její odpověď zněla, Dr. Farin, neboli přípravek na hubnutí, který obsahuje extrakt z morušovníku bílého, kořene jakonu a z výtažku ze zelené kávy. O podobném přípravku jsem nikdy neslyšela, tudíž jsem se rozhodla, že si ho pořídím, a se svou váhu se pokusím bojovat.

Co musíte zhodnotit předtím, než si přípravek pořídíte?

Pokud neradi polykáte prášky či různé pilulky, nejspíše se budete muset poohlédnout po jiném způsobu hubnutí. Mně osobně forma pilulek nevadí a tak v mém případě není, co řešit. Dále je nutné rovněž i zhodnotit, jestli opravdu potřebujete se svou váhou bojovat či zdali vážíte 40 kg i s postelí a stále se domníváte, že trpíte nadváhou. V tomto případě nesahejte po pilulkách Dr. Farin, nýbrž se poraďte se svým lékařem, jak bojovat s pocity, které vás nutí držet drastické diety, ač to vůbec nepotřebujete. Každý problém totiž začíná ve vaší hlavě, to mějte na paměti. Naopak pokud trpíte cukrovou, máte zvýšený krevní tlak a bojujete s nepříjemným cholesterolem, měli byste tento preparát rozhodně vyzkoušet. Pilulky totiž můžete užívat i v případě, kdy vás trápí jisté zdravotní komplikace, mezi které zvýšená hladina cholesteroru rozhodně patří. Vždy je ovšem dobré se o veškerých postupech poradit se svým lékařem.

Než si koupíte podobný typ produktu, informujte se o následujícím:

  • Nebude vám indikace tohoto doplňku nikterak zasahovat do vašeho zdraví popřípadě léků, které pravidelně užíváte?
  • Potřebujete vážně zhubnout či si svůj stav pouze namlouváte?
  • Nevadí, vám doplňky stravy ba naopak jejich funkci fandíte?

Pokud máte na tyto otázky především kladnou odpověď, je dobré o koupi rozhodně popřemýšlet. Plavková sezóna se totiž kvapem blíží.

Výhody přípravku Dr.Farin

Přípravek Dr.Farin má pozitivní vliv na celkový proces hubnutí již za neuvěřitelných 24 hodin. Za čtyři týdny užívání přípravku navíc můžete zhubnout až neuvěřitelných 15 kilogramů, což se vám asi nejspíše jinou metodou povede pouze stěží. Jak tedy proces hubnutí s Dr. Farinem probíhá?

V prvním týdnu užívání přípravku pocítíte změnu zejména tak, že budete čišet energií, kterou budete mít na rozdávání. Zapomeňte tak na utahané dny, kdy se vám nechce ani vstávat z postele a přivítejte dny zalité sluncem, které pro vás nebudou unavující, nýbrž je budete hltat plnými doušky. Kromě jiného se zastaví váš úmorný pocit hladu, který vás přiměje k tomu, abyste zredukovaly své denní dávky potravin. Přijmete tak za den mnohem méně potravin, než doposud. Pokud vás navíc trápil kupříkladu i noční hlad, který je velmi nepříjemný a naprosto nezdravý, s Dr. Farinem vás již nic podobného nepotká. Pocit hladu tak bude ta tam. Navíc se znovu vejdete do svých oblíbených kalhot či sukně a to zejména z toho důvodu, že budete o celých 5 kg lehčí.

dr. farin

Ve druhém týdnu pocítíte pozitivní účinek zejména na svém těle. Tuky vás začnou pomalu ale jistě opouštět a vy budete moci v noci klidně a nerušeně spát, jelikož se jedno provždy přestanete stresovat svou postavou. Příval energie, který i v tomto týdnu užívání přípravku bude abnormální, vás donutí například k tomu, abyste vyrazila na nákupy nového oblečení, které bude o několik konfekčních velikostí menší, než doposud. Budete se cítit celkově velmi uvolněně a na své váze pocítíte úbytek až 5 kg.

Ve třetím týdnu vás na srdci bude hřát zejména fakt, že vaše váha klesla za pouhé tři týdny o neuvěřitelných 10 kg. Cítíte se jako znovuzrození a máte pocit, že pro vás začal nový začátek. Ulevíte ale nejen sobě, ale i své páteři, kloubům a kostem. Navíc se dozajista rozloučíte se všudypřítomným stresem.

Ve čtvrtém týdnu si klidně můžete zajít za svým obvodním lékařem a zhodnotit s ním váš aktuální váhový úbytek. Kromě jiného ho nezapomeňte poprosit o zjištění hodnoty cholesterolu a cukru ve vaší krvi. V tento okamžik totiž budete lehčí o neuvěřitelných 15 kilogramů a také zdravější.

Jak přípravek hodnotí samotní uživatelé?

Jan Sýkora

Můj kamarád tento preparát používal, a před nějakou dobou mi ho doporučil. Připojil jsem se ke klubu a dostal jsem balení během 3 dní (i když jsem nezískal slevu, škoda). Prozatím jsou výsledky neskutečné – kilogramy letí dolů, a já se každým dnem cítím lépe! Už se nemohu dočkat 3 a 4 týdne.

Kateřina Baumannová

Miluji tyto kapsle, protože nic jiného ne mě nepůsobí. Nemohla jsem uvěřit vlastním očím, že jsem za první týden zhubla 2 kg.

Alexandra Pískáčková

pro mne je to úžasné, přesně tohle jsem očekávala. Bylo to docela jednoduché a chtěla bych, aby všichni věděli, že to opravdu funguje.

Anezka Pavlovska

To všechno co tu vše je nějaká pohádka. Je těžko uvěřit. Používala jsem je a za 3 týdny jsem zhubla více než 10 kg. Moje máma je používá 3 dny a už zhubla o 2 kila. A už nemá pocit hladu. Já jsem byla momentálně trochu hladová, ale co s tím!! I tak to byl většinou psychologický hlad. A to způsobilo, že žádná dieta nebyla účinná. Která jiná dieta umožní tolik zhubnout bez cvičení a hladovky? Žádná!

recenze dr. farin

Alternativy produktu Dr.Farin

 

  • Lipoxal Effect – snižuje pocit hladu a také efektivně napomáhá nastartovat metabolismus, spaluje tuky a snižuje vaši tělesnou hmotnost. Jeho cena činí 1.000 Kč.
  • ADVANCE Spirulina – redukuje vaší váhu, redukuje tělesnou hmotnost, zajišťuje správnou funkci metabolismu a dodává pocit energie. Cena tohoto doplňku stravy je zhruba 400 Kč.
  • Obezin – v těle vytvoří gelovou substanci, díky které nemáte takový pocit hladu. Díky tomuto přírodnímu přípravku tak méně jítě a tím pádem hubnete. Cena přípravku se pohybuje okolo 800 Kč.

 

Proč dát přípravku Dr. Farin šanci?

Chcete se konečně přestat stydět za své tělo a navíc vědět, že se dožijete vnoučat, jelikož vám nebude hrozit riziko infarktu či mrtvice způsobené vysokým krevním tlakem a také cholesterolem? V tom případě se přestaňte stresovat tím, kdy zajdete do fitness centra či kdy a v kolik hodin máte, co jíst. Neomezujte se! Žijeme jen jednou. Ba naopak, dopřejte si to, co máte rádi v rozumné míře. S přípravkem nebudete mít takový pocit hladu, tudíž se vaše váha bude dokonale redukovat například při sledování vašeho oblíbeného seriálu. Postava snů není pouze snem, který je pro vás nedosažitelný. Ani po pěti dětech, se totiž nebudete muset stydět za svou postavu a to nikdy. Objednat si přípravek Dr. Farin můžete na tomto odkazu třeba ještě dnes.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *