Omega936 Project – recenze, diskuze, zkušenosti

Omega936 Project – recenze, diskuze, zkušenosti

Každý člověk by měl chodit na preventivní prohlídky ke svému praktickému lékaři. Stojí to pár minut, navíc si na chvilku odpočinete od práce. Často se také stane, že se díky prohlídce přijde včas na nějakou vážnou chorobu. Nebo vám doktor přijde na vysoký krevní tlak, který je velice nebezpečný. Přesně tak se to stalo i mně. Doktory v lásce nemám, ovšem preventivní prohlídky dodržuji. Pan doktor mi chtěl naordinovat nějaké léky, které by mi krevní tlak dostaly do normálu, ovšem já je odmítla. Když dostanete léky na tlak jednou, už se jich do konce života nezbavíte. Řekla jsem mu, že snížím svůj tlak jinak, a rozhodla jsem se pro Omega936 Project.

Jedná se o digitální knihu, v níž najdete všechny návody a kroky, které dopomůžou k tomu, abyste snížili svůj krevní tlak. Musím říct, že díky této digitální knize se mi nejen vrátil krevní tlak do normálu, ale taky se mi zlepšil zdravotní stav obecně. Proto bych digitální knihu doporučila nejen těm, které trápí vysoký krevní tlak, ale také bych knihu doporučila všem těm, kteří chtějí zlepšit svůj zdravotní stav či trochu zhubnout. Díky některým krokům v knize lze skutečně snížit hmotnost. Začnete totiž pravidelně cvičit (zhruba deset minut několikrát do týdně) a také sledovat, co jíte.

Samozřejmě než se do měsíčního projektu s digitální knihou dáte, musíte si to dobře promyslet. Podle mě není projekt pro kohokoliv, někomu vyhovují tabletky, někdo dokonce medikamenty potřebuje, protože jeho krevní tlak je velmi vysoký. Pokud si nejste jisti, raději se poraďte s lékařem. Pokud nepředstavujete rizikový případ, myslím, že by mohl povolit tento měsíční test. Buď vám to skutečně pomůže, nebo jen oddálíte naordinování léků.

Představení Omega936 Projectu:

Jak jsem zmínila, jedná se o digitální knihu, která mi během používání dala všechny odpovědi na otázky, jež jsem si kladla v souvislosti s vysokým krevním tlakem. Musím říct, že mě překvapilo to, že se jedná o zcela přírodní a neškodnou možnost, jak se s vysokým krevním tlakem rozloučit. Nemusela jsem požívat žádné tabletky, nemusela jsem si lepit náplast, jak to bývá třeba u odvykání kouření.

Od klasických léků nebo pomocníků na krevní tlak se liší tím, že se zaměřuje na změnu stavu člověka. Jinými slovy vnímá stres či jiné emoce. Nezaměřuje se na zakrývání symptomů, nijak tělo neničí ani ho neohrožuje.

Jedná se o knihu, která pomůže snížit vysoký krevní tlak a která následně pomůže udržet normální krevní tlak, v čemž je taky jistý rozdíl oproti klasickým lékům. Přece jenom léky většinou sníží už vysoký tlak, nedokážou ho na normální hranici udržet.

Výhody Omega 936 Projectu:

  • udrží normální krevní tlak
  • sníží vysoký krevní tlak
  • budete mít více energie
  • nemusíte užívat léky

Nevýhody Omega 936 Projectu:

  • je třeba cvičit (ale jen několikrát týdně)
  • až po měsíci se budete cítit lépe
  • musíte sledovat, co jíte

Co můžu od Omega 936 Project očekávat?

Překvapilo mě, že se toho během měsíce stalo tolik. Šla jsem do tohoto měsíčního projektu proto, abych snížila svůj vysoký tlak, odmítala jsem jíst léky dennodenně až do konce svého života. Omega936 Project mi však přinesl mnohem víc. Ráda bych se s vámi o své poznatky podělila.

Nejdříve musím zmínit, že se mi tlak opravdu snížil. Byla a jsem za to skutečně vděčná, vždyť vysoký krevní tlak způsobuje mnoho nepříjemností. Pan doktor mi řekl, že pokud je krevní tlak zvýšený, srdce pumpuje stále více a více krve a mé tepny to už nejsou schopny zvládnout. Nakonec tvrdnou, někdy se zužují. A v konečném stádiu může přijít infarkt nebo mrtvice. Proto jsem dvakrát neváhala a s digitální knihou to zkusila. K lékům bych svolila pouze v případě, že by kniha nepomohla, naštěstí se tak nestalo.

Navíc jsem zhubla. Kniha totiž nařizuje cvičení, které však není nijak náročné. Myslím, že ho ocení hlavně intenzivně pracující lidé, kteří nemají dostatek času. Cvičíte totiž jen pět či deset minut několikrát týdně. Navíc jsou cviky skutečně jednoduché a jsou, podle knihy, užitečné pro srdce.

Omega936 Project - recenze, diskuze, zkušenosti

Za úbytek na váze může asi i strava, kterou díky knize sleduji. Kniha mi odhalila, jaká nebezpečí se skrývají v jakých potravinách. Zjistila jsem, jaká strava je pro krevní tlak vhodná a jaká nikoliv. Také jsem odhalila, že maso není takové tabu, jak se leckde píše.

Díky tomu, že jsem normalizovala svůj krevní tlak, že jsem začala pravidelněji cvičit a že si hlídám svou stravu, můžu říct, že po měsíci užívání jsem na pohled omládla – nepřijde to jen mně, ale i manželovi, který je touto změnou stále ohromen. Vnímám, že se mé tělo cítí mnohem lépe, což má dopad i na mě samotnou. Připadám si mnohem lépe a věřím, že tuto pozitivní změnu zaznamená každý. Méně se stresuji (právě stres je často příčinou vysokého krevního tlaku), což možná dopomáhá k mladšímu vzhledu. Digitální kniha by tak mohla být přínosná i pro ty, kteří jsou ve stresu takřka denně.

Jak produkt hodnotí ostatní?

V jednu chvíli jsem se zajímala o to, co si o digitální knize myslí jiní lidé. Překvapilo mě, kolik pozitivních ohlasů jsem našla. Myslela jsem, že digitální kniha takto výrazně pomohla jen mně, že jiní se dočkali třeba jen sníženého tlaku, ale mýlila jsem se. Je skvělé, že kniha pomohla tolika lidem!

Omega936 Project - recenze, diskuze, zkušenosti

Omega936 Project - recenze, diskuze, zkušenosti

Alternativy digitální knihy:

Samozřejmě netvrdím, že na trhu neexistuje nic jiného než Omega936 Project, co by vám pomohlo snížit krevní tlak. Musím však říct, že jsem nenašla nic podobného. Během hledání jsem narazila jenom na tabletky či léky, které mají podobné účinky, jako zmiňovaná digitální kniha. Našla jsem však i bylinné čaje či kapky, které by vás mohly zaujmout víc než digitální kniha.

V obchodech jistě naleznete mnoho čajů, které bojují s vysokým krevním tlakem. Narazila jsem na FYTOPHARMA bylinný čaj na vysoký tlak, který mě zaujal svým kladným hodnocením. Navíc ho pořídíte do stokoruny, což je skvělé! Já osobně na čaje moc nejsem, ovšem to neznamená, že nefunguje. Za zkoušku rozhodně stojí. Měl by přispívat ke správné funkci krevního oběhu a měl by normalizovat krevní tlak.

Poměrně žádané jsou i bylinné kapky od Dr. Popova na vysoký tlak. Padesát mililitrů opět zakoupíte do stokoruny. Tyto rostlinné kapky pomáhají organismu snížit vysoký krevný tlak a ustálit ho. Je to jistý doplněk stravy, který je vyroben podle originálních receptur.

Kapek jsem však našla trochu víc. Zaujaly mě i Fytos kapky, které koupíte za stejnou cenu jako předešlé dva produkty. Nejen, že snižují krevní tlak, ale také pomáhají při onemocnění kardiovaskulárního systému.

Souhrn na závěr:

Na závěr se budu opakovat. Chtěla bych říct, že svůj krevní tlak můžete snížit i jinak, než s pomocí léků, jež vám předepíše praktický lékař. Nemusíte užívat léky, které jsou naordinovány do konce života. Stačí, když to zkusíte s digitální knihou Omega936 Project, která vám nijak neublíží. Dokáže nejen snížit krevní tlak a normalizovat ho, ale také díky knize začnete sledovat to, co jíte, začnete se pravidelně hýbat a nejen, že zhubnete, ale také se budete už po jediném měsíci cítit mnohem lépe.

Ještě jednou zde vypíšu tři důvody, proč si myslím, že koupě digitální knihy nebude marnou investicí. Zaprvé skutečně normalizujete svůj krevní tlak, aniž byste museli užívat léky, které byste museli konzumovat do konce svého života. Zadruhé zhubnete, protože se začnete pravidelně hýbat a začnete kvalitněji jíst. A zatřetí si budete připadat v lepší psychické i fyzické pohodě, protože se bude i vaše tělo cítit lépe.

Omega936 Project je možné zakoupit zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *