Onycosolve – recenze, diskuze, zkušenosti

Onycosolve – recenze, diskuze, zkušenosti

Problémy s plísněmi nohou začíná mít čím dál tím víc lidí. Bohužel se nevyhnuly ani mé nejlepší kamarádce Janě, která s nimi bojovala několik let. Nakonec ji pomohl až přípravek Onycosolve, díky kterému se plísní zbavila nadobro.

Onycosolve, recenze

Jana od patnácti závodně plave a ve vodě tráví většinu svého času. Když zrovna netrénuje, jezdí na závody nebo předcvičuje aqua aerobik. Právě častý pobyt ve vodě jí způsobil nepříjemné obtíže. Začala si stežovat na úporné svědění nohou, šupinatění kůže a hrozný zápach. Navštívila proto kožní lékařku, která ji předepsala mast na plísně a doporučila nenavštěvovat bazén po dobu léčení. Jana tyto instrukce dodržela a na chvíli si dala pauzu ve své závodní kariéře. Problémy ustaly, a mohla se tak vrátit k tomu, co ji baví.

Ale za pár týdnů byly plísně zpět a to ještě v horší formě. Janě hrozilo ukončení kariéry, jelikož žádná léčba nezabírala. Začaly jsme spolu hledat nějaké řešení a dostaly se díky tomu ke zmiňovanému přípravku Onycosolve.

Onycosolve na plísně nohou

Pokud máte stejné problémy jako moje kamarádka Jana, Onycosolve vám pomůže je vyřešit. Okamžitě uleví od svědění a především vás zbaví plísně.

Osoby, pro které je vhodný:

 • navštěvují rády bazén či saunu
 • trpí nadváhou
 • mají oslabený imunitní systém
 • užívají antibiotika
 • trpí varikózou
 • nosí umělé tkaniny
 • člen domácnosti trpí plísní

Pouhých 12 % lidí se dokáže plísní zbavit. Ostatní používají produkty, které jsou neúčinné. Farmaceutické krémy pomáhají pouze během léčby, avšak když je vysadíte, nemoc se opět vrátí. Jana zkoušela i tradiční medicínu, která jí pouze ulevila od příznaků. Příčinu ale nevyřešila. Dle lékařů je řešením antifungální chirurgický zákrok, ten je ale bolestivý a výsledek může být nulový. Často pak nehet z lůžka roste poškozený.

Účinný přípravek na plísně nohou

Onycosolve pomáhá zbavit se plísní během několika dní. Jana si pochvalovala, že svědění zmizelo téměř okamžitě. Plísně se zbavila během 14 dní a zároveň se jí přestala loupat kůže na patách. Teď už se může chlubit hladkými chodidly.

Přípravek se jednoduše nanáší a rychle vstřebává. Navíc krásně voní. Po nanesení rychle zmizí zápach i nadměrné pocení. Nezpůsobuje závislost ani abstinenční příznaky. Účinkuje navíc dlouhodobě.

Složení

Jana upřednostňuje přírodní produkty a když jsme hledaly vhodný přípravek pro léčbu plísně, mile ji potěšilo, že má Onycosolve přírodní složení. Je obohacen extraktem z dubové kůry, který obsahuje taniny, jež chrání pokožku, zbavují svědění a eliminují nepříjemný zápach. Díky extraktu se její chodidla rychle regenerovala.

S bakteriální a plísňovou infekcí si výborně poradí bylina andělika lékařská, která nesmí v Onycosolve chybět. Ve středověku se dokonce používala k léčbě moru. Díky šalvěji, která se také používá při léčbě kožních onemocnění, je kůže vyživená, hydratovaná a zpevňuje se. Šalvěj hojí praskliny a chodidla tak vypadají opět mladistvě a vyhlazeně.

Jako poslední z pomocníků je olej z čajovníku, který má silné antimykotické účinky. Zabíjí buňky hub Trichophyton a Microsporum. Právě díky oleji z čajovníku kůže získá imunitu a plíseň se po vyléčení již nevrací.

Díky tomuto jedinečnému složení pomůže Onycosolve všem, kteří se trápí se svěděním a zápachem chodidel. Především však také těm, kteří se nemohou svých problémů zbavit a neustále se jim vrací.

Na co si dát pozor

Ačkoliv tento zázrak Janě pomohl s vyléčením plísně, musela během léčby dodržovat následující zásady:

 • ve sportovně – rekreačních zařízeních používat vlastní omyvatelnou obuv
 • nepůjčovat si obuv od ostatních
 • nosit pouze bavlněné ponožky
 • v létě nosit obuv s otevřenou špičkou
 • dezinfikovat nástroje na manikúru/pedikúru
 • po koupání nohy vždy řádně osušit
 • dodržovat hygienu

Výhody a nevýhody Onycosolve

Výhody

 • snadno se aplikuje
 • účinkuje dlouhodobě – plíseň se jen tak nevrátí
 • nemá žádné vedlejší účinky
 • nevzniká na něm závislost

Nevýhody

 • je k dostání pouze na internetu
 • musíte dodržovat přesné pokyny výrobce

Jak Onycosolve pomáhá

Jak jsem již psala, díky bylinkám, které jsou v něm obsaženy, dochází k útoku na membránu buněk hub Trichophyton a Microsporum. Tím jsou tyto houby zlikvidovány. Zánět, který v kůži probíhá, je dezinfikován a kůže se postupně hojí a vyhlazuje. Je posílena její imunita a díky zahojeným prasklinkám se do ní již mykóza nedostane. Plísně se díky tomu již neopakují.

Aplikace

Aplikace ja naprosto jednoduchá. Postižené místo umyjte a řádně osušte. Poté na něj nastříkejte Onycosolve a důkladně vmasírujte. Lze jej použít na ruce, chodidla, prsty i nehty. Aplikujte 2 – 3krát denně. Úlevu pocítíte ihned a účinkovat bude dlouhodobě.

Hodnocení zákazníků

Jana má s Onycosolve dobrou zkušenost a tak jej doporučila i mému otci a pár dalším známým. Otec byl z něj přímo nadšen, protože se s plísněmi nohou potýká celý život. Ihned po aplikaci pocítil úlevu a sám uznal, že mastičky od lékaře takový účinek neměly. Plíseň se mu ještě párkrát opakovala, ale to bych přisuzovala tomu, že měl problém dodržet doporučované zásady. Teď má již od mykózy klid a jakmile cítí, že ho chodidla začínají svědět, ihned přípravek použije. Ostatní známí si přípravek také chválili a uznali, že jim velmi pomohl.

Alternativy

Když Jana hledala produkt, který bude účinně bojovat s plísní nohou, vyzkoušela mnoho jiných přípravků. Tři z nich doporučuje jako případnou alternativu:

 • Exoderil

Je antimykotický protizánětlivý krém, který ulevuje především od svědění. Příznaky vymizí přiibližně po týdnu. Cena 145,- Kč za 30 g je přijatelná. Exoderil seženete například zde.

 • Aromedica Mykolmed

Funguje jako sprej proti plísním vyráběn výhradně z přírodních surovin. Působí šetrně a spolehlivě. Cena je 199,- Kč za 50 ml. Naleznete jej zde

 • Tinktura lichořeřišnice

Ze zcela přírodních produktů je vhodná tinktura z lichořeřišnice, která má silné antibakteriální účinky a stimuluje celkovou imunitu organizmu. Lahvičku 50 ml seženete za 133,- Kč. Můžete ji objednat na stránkách vitalita.cz.

Jana má s Onycosolve dobrou zkušenost a díky němu se může opět naplno věnovat závodní kariéře. Když cítí, že by se mohla objevit plíseň nohou, použije Onycosolve jako prevenci. V tomto článku jsme chtěli předat informace o účinném přípravku a doporučit jej dál.

Je určitě vhodný pro každého, kdo se trápí s plísněmi nohou a především jejich příznaky. Většina lidí vyzkouší všechny možnosti, které nabídne lékař, ale plísně se nezbaví. Díky Onycosolve máte brzy po starostech a můžete si užívat léto bez strachu z plísní.

Pokud se chcete nadobro zbavit svých obtíží, podívejte se na stránky výrobce, kde se dozvíte více informací. Přímo objednat můžete zde.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *