Přípravek na klouby FlexiMed – zkušenosti & hodnocení

Přípravek na klouby FlexiMed – zkušenosti & hodnocení

Klouby, kosti a svaly dokáží pořádně potrápit. A to nejen sportovce nebo seniory, ale také osoby ve středním věku. Pohybová soustava je totiž jednou z nejvíce namáhaných částí těla. Sám jsem se o tom přesvědčil, a to i přesto, že můj věk ještě nepřesáhl 35 let, trápí mě bolesti kloubů a chrupavek. Důvodem je pravděpodobně mé zaměstnání, kde si v podstatě téměř vůbec nesednu.

FlexiMed mi doporučil můj kamarád, který se též dlouhá léta trápil s bolestí pohybového aparátu. Jeho důvodu byl ale jiný. Mnoho let trpěl nadváhou, a tak jeho chrupavky a klouby dostávaly opravdu zabrat. Po užívání FlexiMedu se vše ale nakonec spravilo. Díky pravidelnému sportování dokonce porazil i nadváhu, a to jen díky tomu, že mu pohyb přestal způsobovat bolest. Jak FlexiMed funguje a vyplatí se do něj investovat? Podívejte se na recenzi a zkušenosti ostatních.

Recenze FlexiMed

Co je to FlexiMed?

FlexiMed je přípravek určený pro péči o chrupavky, kosti a svaly. Je vytvořen z unikátní norské receptury, která se skládá z 8 účinných látek. Po mnoha letech zkoumání jej představila společnost NaturaMed Pharmaceuticals.

FlexiMed je určen pro každého, kdo chce dopřát péči své pohybové soustavě. Ať již ulevit svým kloubům po velké zátěži například při sportu, nebo z důvodu opotřebení věkem či například při potížích způsobených nadváhou. Spojení unikátních látek, jako je vitamín C, glukosamin, vápník a další, se postará o dokonalý účinek.

S čím Fleximed pomáhá?

 • Řeší potíže způsobené nadměrným zatěžováním pohybového aparátu
 • Pečuje o chrupavky, klouby, kosti, šlachy, vazy a svaly
 • Napomůže od bolavých kolen, zad a kyčlí
 • Pomůže navrátit fyzickou kondici
 • Zbaví vás bolesti, díky čemuž můžete opět sportovat

Recenze FlexiMed

Jak FlexiMed funguje?

Chrupavka je vskutku velmi zajímavá součást našeho těla. Je utvořena tak, aby umožnila bezbolestný pohyb kostí proti sobě. Pokud je však nějaký způsobem přetěžována, velmi brzy o ní budete vědět. Prozradí se totiž bolestí a zhoršenou možností pohybu. To však neznamená, že vás bude trápit do konce vašich dní. Naštěstí je možné ji obnovit za pomocí zdravé a hodnotné výživy.

Zajímavé je, že více než 50 % lidí v ČR má kloubní obtíže. Přitom často stačí pouze doplnit potřebné látky ve správné kombinaci. Tak, aby se vhodně doplňovaly. O jaké látky se jedná?

Glukosamin a kalcium

Nezbytnými stavebními materiály kostí a chrupavky jsou právě glukosamin a kalcium. Ačkoliv máte jistě pocit, že pijete dostatek mléka, a vaše zásoby vápníku jsou tak určitě bohaté, nemusí to tak být. Vápník je navíc velmi důležitý pro správný chod dalších orgánů, jaké jsou krev, zuby či nervová soustava. Problém je, že krev a nervová soustava jsou pro tělo důležitější než kosti. Pokud tedy vápník v těchto tělních systémech chybí, vezme si jej z kostí.

V dnešní době je naštěstí možné si tyto potřebné látky doplnit z jiného zdroje, než je potrava. Například FlexiMed obsahuje strukturově identický vápník, jako je ten lidský. Je extrahován z kostí norských lososů a má prokázanou nejvyšší vstřebatelnost. Vápník společně s manganem navíc pomáhá udržovat zdravé kosti a podporovat tvorbu pojivových tkání.

Kolagen pro pružnost

Kolagen napomáhá tlumit nárazy při dopadech. Je tedy více než doporučován sportovcům, ale vlastně všem, kdo svou pohybovou soustavu nadprůměrně zatěžují. Kolagen typu ll obohacený o vitamín C napomáhá k normální tvorbě kloubní chrupavky a pojivové tkáně.

S výživou kostí a chrupavek neotálejte

Správná výživa kostí a chrupavek by měla být dodržována již během dospívání. Bodem zlomu je období po 30. roce života, kdy kostní buňky umírají rychleji, než je tělo stačí regenerovat. Kostní hmota poté nejvíce klesá v období menopauzy.

Účinné látky přípravku FlexiMed navíc podporují celkové zdraví a mají antioxidační účinky. Postarají se o zdravou srážlivost krve, normální hladinu krevního cukru snižují míru únavy a zajišťují podporu metabolismu a zdravou funkci imunitního sytému.

Evropský úřad EFSA navíc potvrdil a zdokumentoval 27 účinků přípravku. Patří mezi ně například:

 • Vitamin C pomáhá udržovat tvorbu kolagenu pro normální funkci chrupavek, krevních cév, kostí, dásní a kůže.
 • Vitamin D se velkou měrou podílí na procesu dělení buněk.
 • Mangan podporuje tvorbu pojivových tkání.
 • Vitamin C přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 • Mangan pomáhá chránit buňky před oxidativním stresem.

Recenze FlexiMed

Jaká je moje zkušenost s FlexiMed?

Upřímně jsem sám v přípravek moc nevěřil. Ale vzhledem k tomu, že mi jej doporučil velmi dobrý přítel, rozhodl jsme se jej vyzkoušet. Potíže s pohybovým aparátem mě trápily velmi dlouho, tudíž nebylo na co čekat. Cena je velmi rozumná, takže jsem vlastně neměl co ztratit. Po objednání testovací verze zdarma mě velmi překvapilo dávkování – pro maximální účinek je nutné brát 3 tablety denně.

Moc jsem si nedokázal představit, jak si se svojí pamětí zvládnu 3x za den vzpomenout na nějakou tabletku. Ale nakonec jsem se rozhodl nastavit si upomínku a prostě to vyzkoušet. Po pár dnech jsem si bez problému zvykl prášek třikrát za den vzít. Byl to takový můj rituál, během které jsem si vždy v mysli připomněl, jak je to dobré na mé klouby.

Možná i to přispělo k dobrému účinku FlexiMed, který však začal působit až za několik týdnů. Do té doby jsem neustále pochyboval, ale snažil se věřit, že to chce čas. Vyplatilo se, protože po několika měsících mi FlexiMed pomohl dostat můj pohybový aparát opět do kondice. Takže já mohu rozhodně doporučit, i když nějakou práci možná odvedla i má skálopevná víra. Každopádně nikdy předtím jsem se necítil tak dobře, jako právě teď.

FlexiMed vám pomůže zbavit se:

 • Bolesti kloubů, chrupavek, kostí
 • Potíží s pohybovou soustavu
 • Otoků chrupavek a šlach
 • Potíží s nervovou soustavou
 • Problémů s únavou a imunitou
 • Dalších potíží

Recenze FlexiMed

Jak správně užívat FlexiMed?

FlexiMed se doporučuje užívat 3x denně, tabletku byste měli zapít dostatečným množstvím tekutiny. Aby se dostavil kýžený efekt, měl by se přípravek užívat dlouhodobě. Chuť tablet je neutrální, navíc se dobře polykají. Tento doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Skladujte jej mimo dosah dětí.

Na co si dát pozor

Ačkoliv u FlexiMedu nebyly hlášeny ani pozorovány žádné vedlejší účinky, je tento přípravek nevhodný pro děti a osoby, které jsou alergické na látky obsažené v tomto doplňku. Přípravek navíc není náhradou pestré stravy a neměla by být překračována maximální denní dávka. Já osobně jsem nepociťoval žádné negativní projevy během užívání přípravku. Právě naopak, postupně jsem se začal cítit lépe. Je však důležité brát ohled na svůj zdravotní stav a sledovat případné změny.

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Pečuje o zdraví kloubů a chrupavek
 • Lze jej užívat dlouhodobě
 • Obsahuje unikátní složení 8 látek
 • Je bez vedlejších účinků
 • Věrnostní program

Nevýhody

 • Nedostupný v lékárně
 • Je třeba užívat dlouhodobě
 • Zlepšení je postupné

Recenze FlexiMed

Jak objednat

Přípravek FlexiMed objednáte jednoduše online na webových stránkách prodejce. Stačí kliknout na „Objednat nyní“ a vyplnit formulář na webových stránkách, což vám zabere pouze pár minut. Zásilka vám dorazí poštou nebo ji přiveze kurýr během několika dní. Platba bude probíhat až při převzetí. Nyní společnost nabízí akci v případě objednávky ročního balení získáte dárek zdarma a výhodnou cenu 299 Kč měsíčně. Nákupem produktu se stáváte členem pravidelného zasílání přípravku a nezapomenete tak přípravek objednat. Členství samozřejmě můžete kdykoliv zrušit. 

Objednavkovy formular FlexiMed
Objednávkový formulář FlexiMed. Zdroj: FlexiMed

Recenze zákazníků

Jaké mají s přípravkem FlexiMed zkušenosti ostatní zákazníci? Na internetu jsme našli mnoho recenzí od zákazníků Podívejte se na některé z nich.

Recenze FlexiMed
Recenze doplňku stravy FlexiMed. Zdroj: Flexi-med.cz
Recenze FlexiMed
Recenze doplňku stravy FlexiMed. Zdroj: Flexi-med.cz
Recenze FlexiMed
Recenze doplňku stravy FlexiMed. Zdroj: Flexi-med.cz

Alternativy

 • Barny´s Triple Blend, EXTRA SILNÝ
 • Geloren CAPS, kloubní výživa pro lidi
 • ProfiChondro® FORTE, doplněk stravy

Barny´s Triple Blend, extra silný

Barny´s Triple Blend EXTRA SILNÝ je doplněk stravy pečující o zdraví kloubů a chrupavek. Obsahuje chondroprotektivní látky (MSM, kolageny, glukosaminsulfát, chondroitinsulfát) z přírodního zdroje. Součástí je také vitamín C, který pozitivně působí na imunitu a celý organizmus. Tento přípravek lze podávat dlouhodobě, zejména v případě začínajících až středně těžkých pohybových obtížích. Doporučuje se sportovcům, těžce fyzicky pracujícím a osobám s nadměrnou zátěží na klouby. Přípravek je ve formě prášku a míchá se ve vodě. Ne každému vyhovuje chuť přípravku, proto si jej lidé často dochucují různými šťávami.

Geloren CAPS, kloubní výživa pro lidi

Geloren CAPS je doplněk stravy postavený na receptuře koňské kloubní výživy GelorenHA. Součástí je kyselina hyaluronová a 3 další aktivní látky na podporu pohybového aparátu. Geloren neobsahuje žádné přidané cukry, díky čemuž je vhodný pro diabetiky, ale také všechny, kdo hledají vhodnou kloubní výživu a nemohou nebo nechtějí přijímat cukry. Přípravek navíc neobsahuje žádné další konzervanty a je tak vhodný pro všechny milovníky zdravého životního stylu. Jeho součástí jsou pouze aktivní látky na klouby. Doporučuje se užívat 2 kapsle denně, minimálně po dobu 3 měsíců. Kapsle jsou válcového tvaru, a ne každému může při polykání vyhovovat jejich tvar.

ProfiChondro® FORTE, doplněk stravy

ProfiChondro Forte je doplněk stravy s obsahem aktivních látek, které pečují o klouby a páteř. Na vývoji přípravku se podíleli odborníci v České republice a vyvíjeli jej na základě 10 let zkušeností s produkty kloubní výživy. Přípravek je označován za extra silný a má garantované certifikované složení. Obsahuje glukosamin, chondroitin, MSM, Salicin, Vitamín C, kolagen a další. Doporučuje se dospělým osobám, které mají potíže s klouby a páteří nebo pro ty, kdo si zakládají na kvalitní péči o pohybovou soustavu. Vhodný je též pro aktivní lidi a sportovce. Nevýhodou je nutnost užívat 1 tabletu 3x denně, ne každý si na pravidelné užívání vzpomene.

Naše hodnocení přípravku Fleximed

Plusy

 • Efektivně pečuje o zdraví kloubů a chrupavek  
 • Přírodní složení bez konzervantů
 • Vhodný k dlouhodobému užívání
 • Vysoký obsah aktivních látek

Mínusy

 • Nutné užívat tři tablet denně 
 • Nelze zakoupit v lékárně
 • Je nutné užívat dlouhodobě

Hodnocení Radírny

Přípravek Fleximed je určen pro každého, kdo pečuje o svůj pohybový aparát a chce dopřát svým kloubům to nejlepší. Při dlouhodobém užívání (alespoň 3 měsíce) má prokázaný pozitivní účinek na celou pohybovou soustavu. Přípravek lze pohodlně objednat přes internet, přímo z oficiálních stránek prodejce. Hlavní výhodou je unikátní složení 8 aktivních látek, které jsou přírodního původu. Nevýhodou pak je nutnost užívat 3 tablety denně, což lze jistě efektivně vyřešit upomínkou na telefonu.

Rate this post

1 komentář k Přípravek na klouby FlexiMed – zkušenosti & hodnocení

 1. To jsem ještě nezkoušel, děkuji za tip. 🙂 Momentálně testuje přípravek s NO, tedy oxidem dusnatým. Konkrétně se mi líbí NO drinky, které jsou chutné a ještě navíc podporují prokrvení organismu. Vedlejším efektem všeho je, že prokrvení organismu má pozitivní vliv i na to, aby chlap fungoval jako chlap, s čímž jsem měl v posledních měsících kvůli stresu trochu problém. Ale teď se všechno srovnalo do normálu, takže jsem zase bejk.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *