Recenze a zkušenosti s Green Coffee Plus

Chci se s vámi podělit o zkušenosti s novým výrobkem pro zdravý životní styl a především pro snadné a udržitelné hubnutí.

Celý svůj dosavadní život jsem se potýkala s nadváhou a to i přes aktivní sportování. Všemožné diety se staly mou součástí. Postupem času, kdy už jsem z domova odstranila váhu i zrcadla, jsem narazila na Green Coffee Plus a řekla jsem si, proč to nezkusit? Dobře jsem si uvědomovala, že estetický problém je podružný, ale skutečnými riziky jsou zdravotní problémy, které se nikdy neohlásí předem, ale když nastoupí, tak v plné síle. A nechci mít za doživotní partnery cukrovku či vysoký krevní tlak.

Každý, kdo se potýká s věčným hubnutím a stále dokola zažívá stavy euforie při prvních ztracených kilogramech a propadá zoufalství při jojo efektech,vytrvale hledá skutečně účinnou pomoc. Může pomoci Green Coffee Plus? A může pomoci opravdu každému?

Zelená káva

Kde se vzala zelená káva? Jedná se o standardní kávovníky, sbírají se plody kávovníků, bobule. Tyto bobule se delší dobu suší na slunci, dokud neprasknou a nevypadnou z nich zrnka zelené kávy. Zelená káva se nepraží, čímž si zachovávají všechny zdraví prospěšné látky v plné síle.

S čím nám zelená káva, respektive výtažek ze semen zelené kávy, pomůže?

Každopádně s hubnutím a to i bez radikální redukce příjmu potravy. Díky kyselině chlorogenové, která se řadí mezi antioxidanty, se výrazně zmenší chuť na sladké a ve spojení s kofeinem dochází ke snižování vstřebávání cukru a tím pádem nedochází k přeměně jeho nadbytku v těle na tuk. Další důležitou zásluhou je zrychlení a optimalizace metabolismu, což automaticky hubnutí napomáhá. Zelená káva se řadí mezi super zdravé zelené potraviny, které obsahují velké množství antioxidantů a ty jsou známy svými pozitivními účinky na zdraví i krásu. Jednoduše můžeme říci, že se zelenou kávou i omládneme. A v neposlední řadě nesmíme zapomenout na zdravotní účinky, mezi které patří snížení krevního tlaku, snížení rizika rakoviny, redukce i nebezpečného vnitřního, viscerálního, tuku, díky antioxidantům dochází ke zlepšení stavu srdce, cév, slinivky břišní, jater a ledvin.

Green Coffee Plus je ideálním doplňkem pro hubnoucí osoby, stejně tak i pro ty, kteří si chtějí pouze zlepšit zdravotní stav a cítit se líp. Kdo by Green Coffee Plus neměl používat jsou mladí lidé do 16 let, těhotné a kojící matky, lidé s vážnějšími srdečními a cévními nemocemi.

Zelená káva se prodává v mnoha provedeních. Avšak Green Coffee Plus je jediná receptura s tak silným účinkem. Pomáhá hned dvakrát – zamezí ukládání tuku a zároveň podporuje jeho spalování. Prodává se v balení po 60 tobolkách, přičemž se jí 2 kapsle denně, vždy po jídle. Jedno balení tedy vydrží na měsíc. Ve srovnání s jinými produkty podobného zaměření nacházíme výhody především ve zrychlení metabolismu, použití výhradně přírodních látek. Škodlivé účinky nejsou známy, jen je třeba si pamatovat, že obsažený kofein musíme zásobovat dostatečným množstvím čisté vody a tím dbát na pitný režim.

Coffee Plus nám pomůže s nastartováním metabolismu a redukcí váhy. Není třeba zásadně měnit jídelníček, přirozenou cestou a díky obsaženým antioxidantům, se budeme směrovat na zdravější potraviny. A své nové, štíhlejší já, budeme chtít všem předvést, takže automaticky přibude i více pohybu.

Zvětšit obrázek (na webu výrobce)

Výhody produktu:

 • Dvojí účinek hubnutí
 • Složení z přírodních látek
 • Zrychluje a optimalizuje metabolismus
 • Upravuje krevní tlak

Nevýhody produktu:

 • Rozporuplné výsledky
 • Obsahuje kofein
 • Postrádá chuť a aroma standardní kávy

Redukce podkožního a vnitřního tuku. Vnitřní tuk si mnohdy člověk nemusí vůbec uvědomit, zvláště pokud je relativně štíhlý. O to je však tento skrytý zabiják nebezpečnější. Obaluje vnitřní orgány a zhoršuje jejich fungování. Také se podstatně hůře redukuje. Většinou ukládá v oblasti břicha, obklopuje srdce, slinivku, játra a ledviny. Toto hromadění je ornou půdou pro vznik a rozvoj nemocí kardiovaskulárních či cukrovky. Fenolické sloučeniny patří k nejvýznamnějším složkám zelené kávy. Nejdůležitější z nich je kyselina chlorogenová, která ve spolupráci s kofeinem a kyselinou kávovou napomáhá snižovat vstřebávání glukózy do krve a tím pak její přeměně na tuk v těle. Všechny fenolické sloučeniny se řadí mezi silné antioxidanty a mají vynikající vliv na krevní oběh a srdeční činnost a samozřejmě i na imunitu organismu. Díky přírodním látkám nám zmizí přebytečný tuk a tělo zaznamená zlepšení nejen po estetické, ale především i po zdravotní stránce.

green coffee rostlina

Urychlení metabolismu.Metabolismus se zrychluje díky menšímu vstřebávání cukru do krve, díky čemuž nedochází k nárůstu tuků. Díky optimalizaci metabolismu nemá člověk výrazný pocit hladu a silně se eliminuje chuť na sladké. Snížením přísunu cukru klesá pocit únavy a člověk se cítí plný vitální energie.

urychlení metabolismu

Snížení krevního tlaku má na svědomí již uvedená kyselina chlorogenová, která se nachází v zelených kávových zrnech. Podle odborníků kladně ovlivňuje cévy, čímž dochází k poklesu krevního tlaku.

krevní tlak snížení

Omlazení a zkrášlení je důsledkem polymerických fenolů, které obsahují antioxidanty, jenž ničí volné radikály a díky tomu se pokožka zpevňuje a vypíná. Také nesmíme zapomenout na jejich  pomoc v boji proti rakovině.

bez vrásek

Na internetu můžeme najít vesměs pozitivní komentáře a hodnocení. Někdy bylo očekávání úbytku váhy vyšší než konečný výsledek, vždy je však třeba brát v potaz naturel uživatele a jeho genetiku. V případě, že je člověk z výsledku rozpačitý, může navštívit poradny zdravého hubnutí Naturhouse, kde s odborníky může svou situaci, příčiny a následky důkladně rozebrat.

Další informace o Green Coffee Plus najdete zde

Je nutno však říci, že tento nejsilnější výtažek ze semen zelené kávy je opravdu výborným pomocníkem pro hubnutí i zlepšení životního stylu. Pro ilustraci přikládám hodnocení spokojené uživatelky:

omlazení

 

Produktů určených na hubnutí existuje dnes na našem trhu nepřeberné množství. Podíváme se na nejbližší konkurenty, především produkty založené na přírodních složkách a řekneme si k nim pár základních informací. Při výběru produktu je vždy třeba důkladně zhodnotit naše představy, kolik chceme skutečně zhubnut a v jaké kondici se právě nacházíme.

Harmoline Slim& Fit

Jedná se o čistě přírodní produkt, který urychluje metabolismus a tím napomáhá spalování tuků.Vše se děje díky čtyřem přírodním složkám, kterými jsou kofein, sida cordifolia, L-karnitin a extract White Whillow Bark v různých poměrech. Hubnutí nastává i bez dramatického omezení dosavadního jídelníčku a zvýšeného sportování.

Zásadní nevýhodou je, že produkt neobsahuje vlákninu, tedy tělu nevysílá informaci o pocitu sytosti, což u některých jedinců můžezpůsobit nekontrolovaný přísun nevhodných potravin.Želatinová kapsle není vhodná pro vegetariány a jednobalení obsahuje kapsle jen na 20 dní. Není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy.

Garsin Advance

Přírodní doplněk podporující hubnutí v rámci změny životního stylu a zvýšení pohybu.Urychluje metabolismus a spalování tuků. Složení obsahuje extrakt garcinia cambogia, C.L.A., L-karnitin, green coffee, Acai berry, zelený čaj, citrus aurantius a vitamin.

Nevýhodou se může zdát zásadní změna životního stylu s většími nároky na sportování. Jedno balení je na měsíc a želatinové kapsle nejsou vhodné pro vegetariány. Také není určen pro děti, těhotné a kojící ženy.

Chilliburner

Jedná se o čistě přírodní produkt, který urychluje metabolismus, složení zahrnuje kapsaciin – přírodní výtažek z chillipapriček,  zelený čaj a inulin – rozpustnou vlákninu. Přípravek zaručuje zdravou mikroflóru a hubnutí bez jojo efektu.Vyrábí se v České republice.

Nevýhodou je vyšší cena.Také by jej neměli užívat osoby, které mají problémy s hemeroidy, dvanácterníkovým vředem či berou léky na ředění krve.

K produktu Green Coffee Plus jsme si již řekli asi vše a jeho vyzkoušení už nic nebrání.  Jen pro malou rekapitulaci:

 • Produkt je vhodný pro všechny zájemce o zdravé hubnutí bez drastických diet
 • Redukuje vnější I vnitřní tuk
 • Zrychluje metabolismus
 • Snižuje krevní tlak
 • Omlazuje a zkrášluje

A kde ho lze zakoupit? Nejlépe na oficiálních stránkách, protože právě tam je cena nižší, než u přeprodejců.

Tam také najdete další informace a zkušenosti uživatelů. Také můžete využít možnosti objednání se zárukou vrácení peněz, popřípadě ke kůře na více měsíců balení zdarma.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *