Recenze: Auresoil Sensi & Secure

Recenze: Auresoil Sensi & Secure

Vlastně ani už nevím přesně, kdy jsem začala hůř slyšet. Ze začátku jsem tomu nevěnovala pozornost, protože se to projevovalo velmi nenápadně. Jistá jsem si ale tím, že kdybych už tenkrát věděla o makromolekulární kúře Auresoil Sensi & Secure, určitě bych si ušetřila nejednu nepříjemnou situaci. Postupem času se totiž moje problémy se sluchem stupňovaly a já se bála dne, kdy budu muset začít nosit naslouchátko.

Regenerační kúra léčí problémy, které nedoslýchaví lidé řeší asi nejčastěji. Ať už vás trápí problém s tím, že nerozumíte slovům, která někdo šeptá, případně jsou pro vás nesrozumitelné zvuky, přicházející z dálky, nebo nejste schopni plně rozlišit všechna slova, která často tak nějak zaniknou v rozhovoru, pak je makromolekulární kúra možností.

Co by si měl každý promyslet, než koupí tento produkt

Regenerační kúra funguje vlastně docela jednoduše. Pro mě, jako pro běžného uživatele nepředstavovalo její nasazení nic, co by mi bránilo v běžných činnostech. Jediné, co nemusí být pro někoho příjemné, je její olejovitá forma. Mně to naštěstí potíže nedělalo. Na druhou stranu právě díky této vlastnosti je velmi jednoduché dopravit ji tam, kde léčí. Tedy do vašeho ucha, nebo uší. Tam následně léčí tak, že dokáže zprůchodnit zvukovod.

auresoil recenze

Trochu jsem se bála, jestli nebudou účinky přímo úměrně sníženy s ohledem na věk uživatele. Podle informací, které jsem si před jejím užíváním dohledala, by věk, příčina ani délka problémů se sluchem neměla snižovat její efektivitu. Mohu samozřejmě mluvit pouze za sebe, ale i v mém vyšším věku zafungovala a to jsem nedoslýchavost řešila již několik let. Pokud se tuhle kůru rozhodnete vyzkoušet, určitě počítejte s tím, že se sluch zlepšuje postupně. Není to tak, že si jednou kápnete do ucha a hned je problém vyřešen. Kúra totiž působí celé 4 týdny.

Představení produktu

Zajímalo mě, co konkrétně kúra vlastně umí a jak v mém těle působí. Jakkoli byl pro mě problém s nedoslýchavostí nepříjemný a dostával mne do trapných situací, nechtěla jsem ho řešit za tu cenu, že budu zároveň zatěžovat jinou část těla. Podle výsledků klinických  výzkumů je ale tato kúra skutečně bezpečná pro organismus, což pro mě bylo zcela zásadní zjištění. Stačí si tedy pomocí pipety, která je součástí balení, kapat tento preparát do postiženého ucha a v podstatě ihned sledovat, jak dokáže zprůchodnit zvukovod. Po dobu čtyř týdenního užívání postupně komplexně zlepšuje sluch. A to také tím, že mimo jiné úspěšně regeneruje poškozené, ale i mrtvé sluchové buňky, což je jistě zcela zásadní funkce.

ucho

Její užívání ani účinnost není podmíněna věkem uživatele a nezáleží ani na dlouhodobosti problémů se sluchem.

Výhody:

 • Účinnost není podmíněna věkem uživatelů
 • Nezáleží na dlouhodobosti problémů se sluchem
 • Může ji užívat každý
 • Přírodní a pro organismus zcela bezpečná

Nevýhody:

 • Snad jen olejovité složení, které nemusí vyhovovat každému
 • Pro někoho snad cena

Výhody a funkce

Vše, co jsem si zjistila o účincích kúry jsem ale chtěla vědět trochu detailněji. Většinou se totiž nespokojím s obecnými informacemi. Zajímalo mě proto, jak produkt v mém těle funguje a jaké konkrétní výsledky jsem měla očekávat. Podle toho jsem si chtěla den po dni ověřovat, jestli na mě kúra opravdu působí. A léčba pokračuje tak jak má. Protože se preparát užívá po 28 dní, rozdělují se jeho účinky do čtyř sekcí, tedy do čtyř týdnů, po které přípravek užíváte. V každém týdnu dochází ke zlepšení a rozvinutí nějaké části sluchu a vy se tak postupně dostanete do fáze, kdy se sluch přirozeně a především komplexně obnoví, tak jako by vám bylo znovu třeba 25 let. Progrese má postupovat následně:

 1. týden kúry

V prvním týdnu užívání kúry lépe slyšíte zvuky, které k vám přicházejí i z velké vzdálenosti. Posun je dokonce o celých 50 % k lepšímu. Díky tomu můžete znovu slyšet a vychutnat si tak přirozené věci jakými je třeba zpěv ptáků, šumění stromů, ale i dění na fotbalovém hřišti, divadelní představení atd. Jednoduše řečeno získáte plnější rozsah zvuku na velkých plochách. Což sama potvrzuji a upozorňuji na to, že tak rychlé působení může být zvláště pro ty, kdo problémy se sluchem řeší dlouhodobě, tak trochu šok. Každopádně vás to povzbudí k dalšímu pravidelnému užívání.

 1. týden kůry

Ve druhém týdnu užívání kúry dochází díky jejímu jedinečnému a přírodnímu složení k regeneraci mrtvých a poškozených buněk. Což samozřejmě způsobuje to, že lépe rozumíte například klasickému rozhovoru. Vaše ucho znovu dokáže reagovat citlivě na lidskou řeč a vy se při rozhovoru neztrácíte. Můžete přitom klidně stát i v hlučnějším prostředí. Když tedy například potkáte známého na ulici, nemusíte se obávat toho, že ho přes okolní hluk neuslyšíte. Můžete si dojít s přáteli do restaurace a v pohodě se zapojit do společné debaty. Už si nemusíte připadat jako páté kolo u vozu, protože prostě zřetelně slyšíte a hlavně rozumíte. Trapné chvilky se stávají minulostí.

 1. týden kúry

Ve třetím týdnu užívání kúry zase začnete slyšet šepot a nízké tóny. Zlepšení oproti vašemu původnímu stavu je až 15 násobné. Dalším a troufám si sama za sebe říci velmi žádaným posunem je redukce šumění v uších. Dochází k tomu postupně, tak jak se pročišťuje váš zvukovod nebo zvukovody. Já jsem si například uvědomila, že se díky tomu mnohem lépe soustředím a téměř mě nebolí hlava. Je to laicky řečeno velká úleva a ani jsem s ní vlastně původně nepočítala. Se šuměním v uších jsem se postupem času tak nějak naučila žít. A až s jeho zmizením jsem si uvědomila jak stresový je to faktor. Který se promítal do mého života a rozhodně na něj mel jen negativní vliv.týden kúry.auresoil recenze

4. týden kúry

Ve čtvrtém týdnu se působením kúry výrazně ulehčuje centrům sluchu v mozku a vaše sluchová zdatnost se obnovuje z věku 20 – 25 let. Mozku se výrazně uleví, protože nemusí vyvíjet energii pro zvládnutí přetížení centra sluchu. To znamená, že přísun energie pociťuje většina těch, kteří kúru poctivě dodrželi až do konce. Za čtyři týdny užívání se můžete dopracovat ke sluchu, který vám sloužil v mládí.

Alternativy

Nutresin Herbapure Ear – jedna z alternativních možností, jak léčit nedoslýchavost. Podle informací, které jsou dostupné na internetu by se mělo jednat o čistě přírodní preparát, který vlastně uši tak nějak pročistí. Recenze neměl špatné, ale některé byly takové neurčité, ve smyslu neublíží – nepomůže.

Activlan – přípravek ve formě tablet, který slibuje posun při špatném sluchu. Jedná se o doplněk stravy, který je přírodního složení a neměl by mít žádné vedlejší účinky. Bohužel je jeho cena docela vysoká, je možné ho objednat pouze u samotného výrobce a u nás o něm moc lidí zřejmě neví, protože jsem na něj nenašla skoro žádnou zpětnou vazbu.

Audiron – přípravek, který slibuje pomoc při poruchách sluchu, zároveň však léčí řadu dalších onemocnění, mezi které patří také plísně, opary, záněty, afty atd. Má protizánětlivé, antibakteriální a protivirové účinky. Skládá se opět z řady přírodních ingrediencí. Otázka je, co je myšleno poruchou sluchu, zřejmě to budou takové potíže, které lze odstranit například s odstraněním nějakého zánětu, či infekce. V celé řadě dalších příčin poruchy sluchu zřejmě nebude natolik účinný.

Hodnocení uživatelů / zákazníků

Při mém pátrání o dalších informacích o této kúře mě samozřejmě zajímaly také recenze dalších lidí, kteří již přípravek sami zkusili. A musím říci, že jsem byla překvapena. V podstatě jsem totiž nenašla žádnou negativní zkušenost. Přitom většina všech zkušeností, které jsem si měla možnost přečíst, působila opravdu velmi věrohodně.

Souhrn

Auresoil Sensi & Secure může pomoci všem, které trápí problémy se sluchem. Díky jednoduché formě jeho užívání ho může zkusit v podstatě každý. Nakapat si do ucha zvládne i malé dítě. Jeho účinky nesnižuje ani vyšší věk, ani dlouhodobost vašeho problému.

Za poměrně krátkou dobu, tedy 28 dní, může pomoci lidem, kteří už zkusili snad vše a jejich sluch se nezlepšil. Peněz, které jste vynaložili na naslouchátka, nepříjemných zážitků s nedoslýchavostí i pocitů méněcennosti s tím spojených stojí za to se zbavit. Mně osobně pomohl, proto nemám důvod si myslet, že by to nedokázal i u někoho dalšího.

Myslím, že stojí za to ho zkusit. Já si ho například objednávala přes tenhle odkaz, za slušnou cenu.

1 komentář k Recenze: Auresoil Sensi & Secure

 1. Žádám o vrácení peněz za doddávku kapek SENSI- SEKURE , protože v první nabídce nebylo oznámenno, že je pouze tato jedna dávka ( jedna lahvička) dokonce sluchu nebezečná, pokud si nepořídím další dvakrát tak drahou.Byla jsem o tomto informována telefonicky přímo panem doktorem ( údajně), který je autorem tohoto léku, že je bezpodmínečně nutné další dodávka .
  Byla to klamná reklama a žádám o vrácení peněz.
  Naštětí jsem použila kapky pouze jednou.

  Věra Písecká

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *