Recenze: Taneral PRO – zkušenosti uživatelky

Recenze: Taneral PRO – zkušenosti uživatelky

Bolest zad mě doprovázela několik let a znepříjemňovala mi život. Vykonávat běžné činnosti byl pro mne neskutečný problém.

Měla jsem strach, že kvůli bolestem zad nebudu moci vykonávat svou práci a že o ní přijdu.

Nezbývalo mi nic jiného, než tento problém začít řešit, a tak jsem hledala možnosti, jak se bolesti zad zbavit. Objevila jsem nový produkt na trhu – biomedicínský pás TANERAL PRO, který by mohl pomoci všem lidem trpícím bolestmi zad, tedy i mně.

Proč právě tento pás?

Tato nová metoda léčby bolesti zad, jejímž vynálezcem je prof. Vítězslav Doležal, je vhodná pro pacienty, kteří trpí postupnou degenerací páteře způsobenou:

 • opotřebením věkem
 • velkou fyzickou aktivitou
 • zvedáním těžkých břemen
 • nadváhou nebo zraněním někdy v minulosti

Pokud je to váš případ, možná je tenhle vynález tou pravou metodou, která vás nejen zbaví bolesti a zánětu, ale také ochrání před nastupující invaliditou.

Vyzkoušet biomagnetický pás by měli ti z vás, kterým nepomáhá žádná jiná metoda. Prášky, které jste kvůli bolesti neustále nuceni polykat zabírají jen pár hodin a váš problém nevyřeší. Mastičky a gely mohou od bolesti na chvíli ulevit, ale vaši páteř také nenapraví. Jestli tyto prostředky nezabírají, nemá cenu je praktikovat, a možná by vám pomohla jiná léčebná terapie.

Biomagnetický pás TANERAL PRO nepomáhá osobám, které trpí bolestí zad, jejíž příčina tkví v onemocnění vnitřních orgánů (ledvin, ženských orgánů), kdy bolest vystřeluje do oblasti bederní páteře, ani lidem s uskřinutím nervů způsobeným vyhřeznutím ploténky. Tento problém je nutno řešit se svým lékařem. Pás není určen k léčbě nervů.

Jak biomagnetický pás funguje

Tato metoda funguje na principu biomagnetické regenerace páteřních buněk. Magnety jsou zabudovány do elastického pásu a vysílají pravidelné impulzy o síle 3000 gaussů. Tyto impulzy pronikají až do buněk, kde eliminují signály bolesti. Zároveň zrychlují regeneraci poškozených buněk až o 300 % tím, že stimulují buněčnou aktivitu. Obnovují také ploténky bederní páteře. Za 28 dní by vaše páteř měla být zcela bez bolesti a projevů zánětu.

Jste-li rozhodnuti začít pás používat, počítejte s tím, že ho budete mít na sobě 24 hodin po 28 dní. Takže si promyslete, jestli jste připraveni toto podstoupit. V jiném případě by nemělo smysl si biomagnetický pás pořizovat.

Výhody:

 • přírodní a neškodná metoda, která neničí jiné orgány těla
 • rychlost léčby
 • řeší více problémů najednou
 • přijatelná cena
 • snadné užití

Nevýhody:

 • nutnost pás využívat 24 hodin denně
 • zatím málo známá forma terapie
 • nemožnost použití na jiné části zad

K čemu biomagnetický pás TANERAL PRO slouží?

Ztuhlost, znecitlivění a shrbení zad

Shrbená záda nám na kráse nepřidají a kromě toho jsou projevem, že s naší páteří není něco v pořádku. Ztuhlost zad, zejména po ránu nebo při fyzické námaze, je také častou známkou onemocnění fyzického aparátu.  V kloubech obratlů jsou nervové senzory, které registrují poškození a posílají do mozku signály bolesti. Zároveň se zvyšuje napětí zádových svalů, aby poškozený kloub ochraňovaly. Obratlovému kloubu se sice odlehčí, ale dlouhodobě napjaté svaly vedou k ztvrdnutí svalů podél páteře, a ta bývá bolestivá na tlak. Napětí svalstva může způsobovat také stres.

Bederní pás TANERAL PRO je určen pro všechny, které trápí znecitlivění, ztuhlost zad a špatné držení těla.

Ochrana páteře před opotřebením

Kosti i klouby se věkem a používáním opotřebávají. Bolest páteře nás může hodně potrápit, a všichni chceme i v pokročilém věku fungovat jako zamlada, věnovat se své rodině a koníčkům. Obratle bederní páteře nám umožňují se ohýbat a natahovat. Chybné zatěžování a přetěžování vyvíjí tlak na chrupavku obratlového kloubu, která se tak opotřebovává. Může dojít k předčasnému opotřebení a vzniku artrózy. Biomagnetický pás TANERAL PRO by měl zamezit, aby k tomu došlo.

bolesti zad

Konec chronické bolesti zad

Bolest, která nás navíc omezuje dennodenně, se většinou snažíme řešit polykáním prášků proti bolesti. Tyto chemické prostředky nám ale mohou způsobit jiné zdravotní komplikace, jako jsou žaludeční vředy, střevní problémy a dokonce ohrožují naše játra. Nikdo nás samozřejmě nenutí brát léky, nicméně snášet velkou bolest zad každý den se dlouhodobě nedá. Častou příčinou bolesti bederní páteře jsou meziobratlové ploténky. Ty se nacházejí mezi obratli a jejich úkolem je tlumit nárazy při pohybu. Bohužel časem degenerují, ploténky se ztenčují a to způsobuje přibližování obratlů stále více k sobě. Mohou se tak utlačovat nervy, což je příčinou bolesti. Bederní pás nám dává naději, že tyto bolesti, díky jeho schopnosti meziobratlové ploténky obnovovat, pominou.

záda ilustrace

 

Posílení paraspinálních svalů

Svaly v oblasti páteře udržují páteř ve vzpřímené poloze i v sedě, zajišťují její stabilitu a je důležité, aby fungovaly rovnoměrně. Jednostranné zatížení páteř křiví a později se bolesti nevyhnete. Proto je posilování tohoto svalstva nutné buď pravidelným cvičením nebo vám může pomoci bederní biomagnetický pás, který se postará o to, aby vaše paraspinální svalstvo fungovalo tak, jak má. Na přetěžování určité svalové skupiny má vliv moderní doba. Časté sedění u počítačů a chytrých telefonů, nedostatek pohybu, nadváha – to vše je příčinou tohoto problému. Spousta z nás má špatné držení těla a chybné pohybové stereotypy, které máme zafixované, a zádové svalstvo tím trpí. Testy bylo dokázáno, že pás TANERAL PRO obnovuje paraspinální svaly o 87 %. Lidé, kteří jako součást výzkumu pás používali, potvrzují až 98% účinnost tohoto produktu, co se týče všech jeho funkci.

Obnovení zdatnosti o 100 %

Cítit se ve stáří zase jako za mlada. Která babička a dědeček by nechtěl držet krok se svými dětmi a vnuky, a trávit s nimi aktivně čas. Dnešní doba si žádá být aktivní i v pokročilém věku a k tomu je třeba dobré zdraví. Možná rádi cestujete a budete se tomuto koníčku moci věnovat i v důchodovém věku. Nebo jste sportovní nadšenci? Zahrát si fotbal nebo tenis v 70 letech by si přál kdejaký sportovec. Biomagnetický pás může přispět k tomu, že pohyb pro vás bude i nadále přirozenou součástí života a vaši vnuci ocení, když si s nimi budete moci vyjet někam na kole do přírody. Pokud ovšem za poklesem vaší zdatnosti nestojí problémy s bederní páteří, zvolte jinou formu terapie. Pás je vyvinut k léčbě pouze bederní páteře.

hory ilustrace

Regenerace páteře po poraněních

Poranění páteře mohou zanechat vážné následky. Mnoho takto poraněných lidí trpí sníženou pohyblivostí a bolestmi zad. Místo drahých operací, které vedou zase jen k dalšímu zásahu do organismu a nemusí být účinné, můžete vyzkoušet bederní pás, jehož jednou z funkcí je právě regenerace páteře po prodělaném zranění.

Dlouhodobá nemocenská nepotěší vašeho zaměstnavatele, pokud pracujete, a ani vás, protože přicházíte o spoustu peněz. Ale i když jste už v důchodovém věku, tak vás problémy se zády přinejmenším omezují a časem se problémy mohou stupňovat. Začněte proto tyto obtíže spojené s bederní páteří řešit včas. Určitě nechcete později skončit v invalidním důchodu a být pohybově omezený po celý svůj život. Kromě rehabilitačních technik vám zregenerovat páteř může pomoci biomagnetický pás, který lze používat celodenně a lze dosáhnout skvělých výsledků.

invalidní vozík

3x více energie

Bolesti zad vás mohou energeticky opravdu velmi oslabit. Činnosti, které jste běžně vykonávali, vás nyní stojí spoustu úsilí. I vaší blízcí si jistě všimli poklesu vaší energie a nálady. Možná se snažíte pravidelně cvičit, ale výsledek není nijak valný. Používání biomagnetického pásu slibuje až 3x více energie, než jste měli dosud. Energie je úzce spjatá s páteří, a jakmile dojde k jejímu zablokování, cítíte se vyčerpaní. Obnovou páteřních buněk a následnou nápravou obratlů a meziobratlových plotének se energie navrací. S ní se navrací i radost se života, protože zase můžete trávit čas podle svého a nepodřizovat se bolesti.

senioři léčba

Hodnocení zákazníků

Zákazníci, kteří tento produkt již vyzkoušeli, hodnotí jeho funkce ve velké většině kladně a jsou s tímto biomagnetickým pásem spokojeni. Byli překvapeni, jak se jejich stav bederní páteře zlepšil za tak krátkou dobu. Mnoho z nich se vrátilo k činnostem, které díky bolesti nemohli vykonávat a začali se cítit lépe fyzicky i psychicky.

recenze přípravku

 

Alternativy k biomagnetickému pásu TANERAL PRO

Magnetický bederní pás s turmalínem (Green world)

Kromě bolesti bederní páteře lze tento produkt využít prakticky na jakoukoli část těla a kromě kosterního aparátu má vliv i na vnitřní orgány těla. Funguje za pomocí turmalínu, nazývaného také „teplý kámen“. Turmalín se získává z Japonského moře a má jedinečné fyzikální a chemické vlastnosti. Tyto pásy se vyrábějí z magnetů a krystalků turmalínu a působí na buněčné úrovni. Jejich funkcí je:

 • zlepšení krevního oběhu
 • posílení imunity
 • snížení pocitu bolesti
 • regulace látkové výměny

Používání pásu je snadné a jeho účinky si můžete dopřát, kdykoli chcete. Nemusíte ho tedy nosit po celé dny. Cena se pohybuje okolo 2500 Kč, takže je dostupný téměř pro každého.

Pokud vás trápí více neduhů, mohl by vám tento pás pomocí, ale co se týče regenerace poškozených buněk bederní páteře, biomagnetický pás TANERAL PRO je vhodnější volbou.

Elektronický trakční systém L-TRAC

Tento přístroj má zabudovaný procesor, který řídí cyklické vertikální protahování bederní páteře spolu s prohříváním a tlumením bolesti. Je určen pro chronické bolesti bederní páteře, např. při ischiasu, vyhřeznutí ploténky, ztuhnutí bederních svalů atd. Při chronických bolestech se přístroj doporučuje používat 20-30 minut denně po dobu 3 měsíců a spojuje více forem terapie:

 • infračervenou termoterapii
 • magnetoterapii
 • vibromasáž
 • spinální trakční dekompresi
 • inteligentní vzduchový kompresor

Přístroj funguje na principu protažení obratlů, což snižuje tlak na nervové kořeny, a tím tlumí bolest. Pomocí dalších funkcí jsou zmírňovány svalové křeče. Oproti biomagnetickému pásu se liší principem, na kterém funguje, a i když je cenově malinko vyšší, stále je dostupný pro většinu lidí. Pořídit se dá za cenu kolem 3500 Kč.

Magnetický bederní pás Wellife

Jednoduchý bederní pás Wellife využívá k léčbě magnety, které podporují krevní oběh a prohřívají oblast bederní páteře. Uvolňují také ztuhlé zádové svalstvo a bederní páteř zpevňují. Magnetů uvnitř pásu je celkem 16.

Tato varianta je nejlevnější ze všech uvedených alternativ, nicméně nabízí také nejméně funkcí. Pro nenáročné zákazníky, kteří hledají pouze úlevu od bolesti, je tento produkt vhodný. Vzhledem k tomu, že biomagnetický pás TANERAL PRO toho nabízí daleko víc a nyní se dá pořídit za cenu ne o moc vyšší než tento pás, je na vašem zvážení, zda není výhodnější si pořídit pás biomagnetický.

Dozvěděli jste se, že biomagnetický bederní pás může být tím pravým produktem, co vás zbaví bolesti zad jednou provždy a navíc se postará o to, aby vaše páteř i v pokročilém věku plnila stejnou funkci, jako když jste byli mladí. Degenerace páteře a bolest se stane minulostí. Budete mít opět spoustu energie a chuť do života. S účastí ve slevovém klubu máte možnost získat produkt na tomto odkazu . Navštivte tyto stránky a dozvíte se ještě více informací o výrobku. Zároveň si biomagnetický pás jednoduše objednáte vyplněním formuláře.

1 komentář k Recenze: Taneral PRO – zkušenosti uživatelky

 1. Tak pás TANERAL PRO používám již 3týdem a žádné zlepšení nepociťuji, ba naopak.
  Samotný pás je nepohledný a nepomáhá.
  Řekl bych že ho prodávají novodobý šmejdi.
  Zdenek

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *