Remi Bloston [recenze a zkušenosti]

Remi Bloston [recenze a zkušenosti]

V naší populaci je riziko vysokého tlaku a následného infarktu myokardu nebo cévní mozkové příhody čím dál tím vyšší. Je to způsobeno nezdravým životním stylem, špatnou stravou, nedostatkem pohybu, ale i genetikou. Částečně můžeme onemocněním krevního oběhu předcházet, ale v některých případech je již můžeme pouze udržovat na určité úrovni. Existuje však přírodní a bezpečná metoda, která vyčistí tepny od aterosklerotických plátů a nánosu cholesterolu. Jak tato metoda funguje a skutečně vám pomůže zabojovat s aterosklerózou?

Remi Bloston

Co je to Remi Bloston?

Remi Bloston je speciální metoda, která přírodně, bezpečně a šetrně očistí tepny od aterosklerotických plátů, nánosů cholesterolu a toxinů. Tímto v tepnách obnoví správný krevní oběh a sníží riziko infarktu myokardu a cévní mozkové příhody. Přípravek při pravidelném používání působí velmi rychle, a to již během 28 dní.

Remi Bloston
Jak přípravek funguje? Zdroj: Remi Bloston

S čím Remi Bloston pomůže?

Metoda by měla ochránit vaše tělo před infarktem a mozkovou příhodou. Lidé, kteří mají s přípravkem zkušenosti, si pochvalují zlepšení kondice a postupné vymizení dušnosti i zadýchávání během běžných činností. Dýchání se jim zlepšilo, konečně si užívali nádechu i výdechu z plných plic. S tím souvisí také návrat přirozené zdatnosti.

Dlouhé procházky již nejsou pro ty, kdo Remi Bloston užívali, problémem. Zcela vymizela bolest za hrudníkem, neustálé křeče a pocit studených nohou. Zdatnost a pocit bezpečí to je to, co ve svých životech lidé užívající Remi Bloston, opět pociťují.

 • Zbavuje toxinů a nánosů cholesterolu v tepnách
 • Obnovuje přirozenou pružnost tepen
 • Snižuje riziko infarktu myokardu a cévní mozkové příhody
 • Eliminuje pocit studených nohou a rukou
 • Naplno obnovuje vitální energii

Pro koho je přípravek určen?

Přípravek je určen pro všechny, kdo se trápí s kardiovaskulárními potížemi či aterosklerózou. Nezáleží na tom, kolik vám je let, ani jestli je váš problém v počátcích či již hodně pokročilý. Remi Bloston by měl pomoci všem bez rozdílu věku či trvání zdravotních potíží.

 • Máte-li kardiovaskulární problémy
 • Trápí vás ateroskleróza či zhoršení průtoku krve
 • Hrozí vám infarkt myokardu
 • Jste-li upozorněn na riziko cévní mozkové příhody

Jak Remi Bloston funguje?

Remi Bloston je přírodní metoda, která čistí tepny od nánosů, brání tak jejich zužování a navrací jim zpět jejich pružnost. Oběhový systém tak začne fungovat správně, čímž se významně snižuje riziko infarktu myokardu a cévní mozkové příhody.

Před a po Remi Bloston
Před a po. Zdroj: Remi Bloston.

Proč je lepší než jiné léky

Remi Bloston může být skvělou alternativou pro tradiční způsoby boje s kardiovaskulárními obtížemi. Obsahuje přírodní složky, díky čemuž nedráždí žaludek a nevyvolává vedlejší účinky. Také nevyžaduje dodržování diety ani není nutné začít se věnovat zvýšené fyzické aktivitě. Pro tělo je samozřejmě lepší, pokud omezíte konzumaci některých nezdravých potravin a začnete sportovat, ale toto můžete již dělat zcela dobrovolně, ne nuceně kvůli zdravotním problémům. Metoda vám navíc pomůže ušetřit až tisíce korun za chemické léky a neúčinné kúry.

Na co si dát pozor?

Přípravek Remi Bloston je sice přírodní a bezpečný, i přesto však doporučujeme před jeho užíváním nejprve navštívit praktického lékaře. Svěřte se mu se svými zdravotními problémy a nechte se důkladně vyšetřit. Pokud již máte stanovenou diagnózu, můžete Remi Bloston užívat jako doplněk léčby a podpořit tak své zdraví.

Remi Bloston recenze

Výhody a nevýhody

Výhody

 • Přírodní přípravek bez chemie
 • Snadné užívání, 1 tableta denně
 • Čistí tepny a zlepšuje jejich pružnost
 • Úspora desítek tisíc korun
 • Více energie a vitality

Nevýhody

 • Chybí více údajů o výrobci
 • Doporučujeme nejprve své potíže řešit s lékařem

Jak objednat?

Remi Bloston lze objednat snadno online na webových stránkách prodejce. Objednávkový formulář vyplníte během chvíle a během několika dní vám zásilku doručí pošťák nebo kurýr. Platba probíhá až při převzetí. Díky registraci ve slevovém klubu navíc získáte lepší cenu. 

Objednávkoý formulář
Objednávkový formulář. Zdroj: Remi Bloston

Recenze zákazníků

Jaké jsou zkušenosti ostatních uživatelů s přípravkem Remi Bloston? Na internetu jsme našli různé recenze, podívejte se na ně.

Recenze Remi Bloston 1
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte).
Recenze uživatelů
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte).
Recenze Remi Bloston
Recenze uživatelů. (Kliknutím na obrázek jej zvětšíte).

Alternativy

 • Cordyceps
 • Hemoxin
 • Priessnitz – žilní a cévní výživa FORTE

Cordyceps

Cordyceps je přípravek skládající se z houby (rostlinná říše) a z larvy (živočisná říše). Díky tomu působí na obě lidské sféry, tedy YANG a YIN. Jin je část našeho organizmu odpovídající za stav těla, ducha a mysli. Tato část ubývá stresem, ale i přirozeným plynutím života. Díky tomu, že Cordyceps obsahuje jako rostlinnou tak i živočišnou složku, lze jej užívat dlouhodobě, protože tak nezatěžuje organizmus. Cordyceps je určen pro čištění organizmu a jeho celkové posílení. Nelze však se 100% jistotou tvrdit, že přípravek předchází kardiovaskulárním chorobám. Spíš působí jako určitá prevence a doplněk stravy.

Hemoxin

Hemoxin je doplněk stravy obsahující unikátní komplex 5 přírodních aktivních látek s vysokým obsahem hesperidinu a diosminu. Pro maximální synergický efekt obsahuje hemoxin extrakt z kaštanu koňského, rutin a vitamin C. Právě koňský kaštan posiluje cévní soustavu a podporuje pružnost a zdraví žil. Vitamín C přispívá k tvorbě kolagenu, který přispívá k normální funkci cév. Pro efektivní účinek se zpočátku doporučuje užívat 1 kapsle 3x denně. Přípravek slouží pouze jako doplněk stravy.

Priessnitz – žilní a cévní výživa

Priessnitz je doplněk stravy, který má za úkol posilnit žilní a cévní systém pomocí látek: hesperidin a diosmin. Dále obsahuje katechniny z extraktu zeleného čaje, které zlepšují pružnost cév. Další látkou je vinná réva, která přispívá ke zdravějším žilám. Přípravek je také obohacen o vitaminy skupiny B. Priessnitz omezuje pocit těžkých nohou a podporuje přirozenou tvorbu krvinek. Společně s mazáním od Priessnitz přípravek účinkuje vcelku rychle. Nečistí však žíly od nánosů usazenin, pouze posiluje jejich pružnost.

Naše hodnocení Remi Bloston

Plusy

 • Přírodní a bezpečná metoda 
 • Posiluje žíly a cévy
 • Navrací vitalitu a obnovuje kvalitu života
 • Úspora desítek tisíc korun

Mínusy

 • Chybí kontaktní údaje na prodejce 
 • Nutné pravidelné užívání

Hodnocení Radírny

Remi Bloston je přírodní přípravek posilující zdraví žil a cév. Bojuje proti ateroskleróze a zlepšuje tak kvalitu života, energii i vitalitu. Je vhodný pro všechny, kdo se trápí se špatným krevním oběhem, a snižuje riziko infarktu myokardu i cévní mozkové příhody. Nevýhodou přípravku je nutnost pravidelného užívání, ale pokud tuto podmínku splníte, velmi brzy se dostaví první výsledky.

Rate this post

1 komentář k Remi Bloston [recenze a zkušenosti]

 1. Dobrý den, když jsem si u Vás objednával Remi Bloston, tak na Vašich stránkách jsem se dočetl, že za měsíc po dobrání Remi Bloston se sníží tlak. Objednal jsem si Remi Bloston,
  bral jsem ho poctivě celý měsíc a na konci měsíce jsem měl tlak pořád vysoký. Tlak jsem si měřil celý měsíc 2 x denně. Takže vyhozené peníze ! Nikde jsem se nedočetl, že Remi Bloston
  je první etapa a pak si musím objednat druhou etapu. Kdybych to věděl od začátku, tak si neobjednám Remi Bloston ! Zakazuji Vám posílat mi další emaily a vyhrožovat mi infarktem !
  Pěchník

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *