Start Detox 5600 – zkušenosti a recenze

Start Detox 5600 – zkušenosti a recenze

Pokud se, jednoduše řečeno, občas necítíte ve své kůži, příčinou mohou být toxiny. Co to je, kde se vezmou a jak s něčím podobným efektivně bojovat?

Co jsou toxiny v organismu

Toxin je obecně jakákoli škodlivá látka. Ta se do těla může dostat z vnějšího prostředí, případně ji organismus vyprodukuje sám.

Podobně škodlivých látek existuje opravdu mnoho. V ovoci a zelenině to mohou být pesticidy, jimž se tyto plodiny ošetřují. V uzených výrobcích a v těch, které jsou konzervované,se zase vyskytují dusičnany.

Z vnějšího prostředí můžeme toxiny do těla dostávat i v dobré víře, že si prospíváme, a to prostřednictvím kosmetiky. Toxiny se také vyskytují ve vodě či ve vzduchu. Jedněmi z nejnebezpečnějších látek jsou jednoznačně těžké kovy, například arzen, olovo nebo rtuť.

Jak se toxiny projevují a co způsobují

Jak je tedy patrno, toxinů je široká škála. Podobně variabilní je i škála symptomů. Na tomto místě je tak zároveň nutné upozornit, že pokud máte problémy, situaci je nutno jednoznačně konzultovat také s lékařem. Laik není schopen účinně odhadnout, zda se příznaky netýkají závažnějšího onemocnění. V takovém případě by podcenění situace mohlo mít výrazně negativní zdravotní důsledky.

Pokud je v našem těle něco špatně, pocítit to můžeme například zvýšenou únavou. Často nám také nefunguje optimálně trávení a my trpíme zácpou či naopak průjmem. Potýkat se můžete s chronickou rýmou a kašlem. Někteří pacienti si také mohou stěžovat na nevolnost či pálení žáhy. I pokud se vám v poslední době špatně spí, viníky mohou být toxiny.

Jmenované symptomy jsou však pouze zlomkem možných zdravotních obtíží, které na sobě můžeme pozorovat. Doporučit tak lze nepodceňování situace, svému tělu věnujte pozornost a jakmile se začne chovat neobvykle, jednejte.

Jak se toxinů zbavit

Naše tělo je do značné míry na podobné situace naštěstí připraveno. Je vybaveno mechanismy, které mu dovolují se detoxikovat samo. V mnoha případech jsou ovšem jeho přirozené schopnosti narušeny a oslabeny. Příčina může tkvět zejména v nedostatečné imunitě.

Problém je to, že hromadění toxinů je proces dlouhodobý. Může trvat měsíce i roky. Vůbec si tak nemusíme všimnout na počátku, že se něco děje. A když už si všimneme, často si výše popsané problémy zkrátka nespojíme s toxiny jako příčinou.

Některých toxinů se zbavit, pozor, zcela nemůžeme. Jsou v podstatě naší nezbytnou přirozenou součástí. Jiných škodlivin se ale zbavit lze a my o to můžeme různými způsoby usilovat. Obecně se doporučuje jako jeden z potřebných mechanismů nastolení dostatečného pitného režimu. Uvědomme si tedy, zda obvykle dostatečně pijeme.

Doporučená je taktéž úprava stravy. Vhodné může být vynechání mléka a mléčných výrobků, zejména tehdy, pokud trpíme chronickými kožními problémy, jako je například akné. Samozřejmě detoxikaci lze napomoct užíváním speciálních přípravků přírodního charakteru.

Co jsou náplasti Start Detox 5600

Jedná se o speciální náplasti, které jsou určené právě jako pomocníci s detoxikací. Efekt fytodetoxikačních náplastí je založen na principech tradiční japonské a čínské medicíny. Reflexní náplasti se lepí na chodidla.

Určeny jsou ke stimulaci bodů, které se na nohou jsou. Podle principů reflexologie se na chodidlech nachází doslova kompletní mapa lidského těla. Stimulace těchto bodů pak může mít zásadní vliv na vnitřní orgány.

Jak se náplasti používají

Aplikovat bychom si náplasti měli nejlépe večer před spaním. Jsou velmi pohodlné, nijak při pohybu neomezují. Více v rámci této kúry dělat nemusíte. Podstatnou výhodou používání náplastí je tak zejména to, že jsou nenápadné a jejich použití neomezuje. Nejste nuceni polykat žádné tablety.

Samotné náplasti jsou pak napuštěny čistě rostlinnými výtažky. Jejich složení je přírodní, proto nemůže organismus nijak poškodit a neexistují kontraindikace pro jejich používání.

Výhody produktu:

  • přírodní složení
  • bez kontraindikací
  • jednoduché použití

Nevýhody produktu:

  • vyšší cena
  • stále nejasný mechanismus fungování akupunktury, který nebyl důsledně ověřen potřebnými klinickými studiemi
start detox 5600
Zvětšit obrázek

Názory uživatelů

Přestože v odborných kruzích je akupunktura obecně stále velmi kontroverzním tématem, sami pacienty se k detoxikačním náplastem staví po zkušenostech pozitivně.

Detoxikační přípravky – srovnání

Z definic výše vyplývá, že detoxikace je širokým pojmem a široké je také spektrum přípravků, které mají různou formu. Podíváme se na stručné srovnání.

Link Triphala podpora trávení a detoxikace 60 tablet

Přípravek je založen na působení tří bylin – emblika lékařská, vrcholák tříslovinný a vrcholák myrobalánový.

Tyto byliny se mají postarat především o normalizaci trávení. Zároveň podporují činnost jater a působí antioxidačně. Směs je známá již 5000 let a tradici má na Srí Lance, kde ji tímto způsobem používají místní obyvatelé. Efekt bylin na trávení, respektive přímo na žaludek, potvrzují také současní uživatelé v tuzemsku. Sekundárně s původním efektem na zažívání popisují ti, kteří jej užívali, i přirozené zlepšení duševní pohody.

Nutné je mít na paměti, že se doplněk nesmí podávat dětem, těhotným a kojícím ženám. Nevýhodou může být také skutečnost, že se jedná o tablety. Jejich užívání řadě mnohým lidem nevyhovuje. Naopak předností tohoto přípravku je určitě nízká pořizovací cena.

Zdravý den Neera Detox 7 denní kúra 1000 ml

Kúra je založena na působení přírodního stromového sirupu. Konkrétně nalezneme ve složení přípravku 4 druhy palmových sirupů, kanadský javorový sirup C+.

Celkem je určena na 7 dní, detoxikační program si ale můžete prodloužit na až 10 dnů a pořídit si větší balení. Vzhledem k tomu, že se jedná o nápoj, chuť může být pro některé uživatele na překážku, většina hodnotí chuť nicméně pozitivně.

Sirup napomáhá k obnovení biochemické a minerální rovnováhy v tkáních a buňkách organismu a zároveň urychluje jejich regeneraci. Pacienti popisují jako příznivé účinky především snížení váhy, ale absenci hladu.

Výrobce zároveň doporučuje užívat doplněk stravy Triphala, případně Psyllium kvůli pročištění trávení. Také radí užívat i po skončení celé kúry prášek NOPAL z kaktusových fíků kvůli vyživení organismu vitamíny a minerály a kvůli lepšímu odbourávání cukrů a tuků z těla.

Nevýhodou je tak jednoznačně celková náročnost kúry, kdy je potřeba pamatovat na pravidelné dávkování minimálně dvou preparátů. Současně se tak zvyšuje i finanční náročnost na pořízení všech přípravků.

Health Link Chlorella Japan 750 tablet

Přípravek obsahuje řasu chlorellu. Ta je bohatým přírodním zdrojem tělu prospěšných látek jako je chlorofyl nebo minerály.

Dokáže tak účinně podpořit imunitní systém, zlepšit trávení, zajistí zdravý buněčný růst a komplexní výživu. Chlorella se významně podílí na odstraňování toxinů z těla, zejména pak těžkých kovů.

Výrobce doporučuje dávkování 2 g denně. Tuto dávku v průběhu týdne můžete zvýšit až na 5 g denně. Tablety se zapíjejí dostatečným množstvím vody. Preventivně lze užívat 2 až 3 g denně. Pro terapeutické použit je možné navýšit dávku až na 10 g denně i více bez vedlejších účinků. Samotní uživatelé spatřují efekt produktu zejména v lepším trávení i v hubnutí.

Nevýhodou přípravku může být pro mnoho lidí určitě chuť a také náročné dávkování, tablet se bere více, nutné je dodržovat i pravidelnost, užívá se před jídlem, a to v intervalu 15 minut.

Závěr

Svým mechanismem působení i naprostou jednoduchostí, která nikterak uživatele neomezuje v běžném životě, patří náplasti Start Detox 5600 k nejlepším produktům v této sféře. Pokud vás tento doplněk zaujal, objednat si jej můžete na tomto odkazu, přímo z oficiálních stránek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *