Vivese Senso Duo Shampoo 2

Vivese Senso Duo Shampoo 2

Každá žena touží po zdravých, krásných vlasech, které rostou takřka rychlostí blesku. Ani já nejsem výjimkou. Také jsem snila o krásných, zdravých vlasech, které budou mou chloubou. Věřte mi nebo ne, dlouho jsem pátrala na internetu po produktech, jež by mi pomohly, které by mi jakkoliv regenerovaly vlasy. Mnoho z nich jsem i vyzkoušela, nejvíce mi však pomohl šampon Vivese Senso Duo Shampoo 2, po němž mi nejen vlasy začalyviditelně růst, ale také mi přestaly padat. Sice ne úplně, ale je to podstatně lepší.

Vivese Senso Duo Shampoo 2 je produkt, který pomáhá urychlovat růst vlasů. Kromě toho je regeneruje, vyživuje a hydratuje. Díky složkám, které jsou v něm obsaženy, zmírňuje vypadávání vlasů, což ocení především ženy s dlouhými vlasy, které se denně probouzí v chomáči svých vypadaných vlasů.

V mém okolí je mnoho žen, kterým bych produkt doporučovala zkusit. Jsou to ženy, které trpí lámavostí vlasů, jež si denně stěžují na hojné vypadávání vlasů.

Samozřejmě před koupí produktu je třeba si o něm zjistit první poslední, pročtěte si také recenze, protože ta má je jen jednou z mnoha.

Seznamte se s Vivese Senso Duo Shampoo 2!

Stejně jako podobný přípravek Vivese Senso Duo Oil, tak i Vivese Senso Duo Shampoo 2 se zaměřuje na regeneraci vlasů. Dokáže je dostat do skvělé formy. Zaznamenala jsem nejen viditelný růst vlasů, ale taék mi přijde, že vlasy mám více hydratované, jsou pevnější a navíc se zbytečně nelámou. A jak jsem zmínila výše, zaznamenala jsem, že mi vlasy vypadávají mnohem méně. Pomocí tohoto produktu jsem chtěla vlasy jen posilnit a zkvalitnit, vypadávání vlasů tak „nehořelo“. Jsem však moc ráda, že jeden výrobek vyřešil všechny mé problémy s vlasy.

Jak jsem zmínila, produkt doporučuji všem, kteří trpí podobnými problémy. Myslím, že ho ocení hlavně ženy, kterým také hojně vypadávají vlasy nebo které trápí řídnoucí vlasy a slabé vlasy.

Výhody produktu:

 • vyživuje, posiluje vlasy
 • brzdí vypadávání vlasů
 • stimuluje opětovaný růst vlasů
 • hydratuje vlasy

Nevýhody produktu:

 • žádné jsem nezaznamenala

Proč je tento produkt lepší než jiné, které jsem používala?

Než jsem se dala do používání tohoto produktu, zkusila jsem mnoho jiných šamponů, masek či vyživujících kondicionérů, ale žádný z vyzkoušených mě nezaujal tak, jako tento. Už během prvních tří týdnů jsem zaznamenala velké změny, přátelé a rodina si mých delších a zdravějších vlasů všimli až po měsíci. Kamarádky se mě dennodenně ptají, co s vlasy dělám, a já jim stále říkám to samé: „Používám Vivese Senso Duo Shampoo 2“. Nijak jim ho nenutím, nikomu ho nevnucuji, jen sděluji své zkušenosti a poznatky.

Vivese Senso Duo Shampoo 2

Během používání se mé vlasy staly vyživenými a posilněnými. Musím říct, že už několik let jsem měla vlasy slabé. Konstatovala to i má kadeřnice. Slabé vlasy můžeme mít hned z několika důvodů. Může to být proto, že jim nedodáváme potřebné živiny, příčinu můžeme hledat i v hormonálních poruchách. Ovšem jsem ráda, že vlasy, ať už jsem je měla oslabené z jakéhokoliv důvodu, jsou nyní pevnější a zdravější na pohled.

Jak jsem zmínila, zmírnilo se i vypadávání vlasů. Když jsem hledala důvod, proč mi vlasy vypadávají, zjistila jsem, že za to může stres, vnější prostředí nebo také špatné mytí vlasů. Taky jsem se dočetla, že vypadávání můžeme zabránit tak, že vlasy vyživíme. Proto jsem hledala produkt, který mi vlasy nejdříve vyživí. Naštěstí jsem objevila Vivese Senso Duo Shampoo 2. Sice mi vlasy nepřestaly vypadávat, ale děje se tak mnohem méně, což oceňuju, protože nemusím tak často vysávat.

Kromě toho mi začaly vlasy viditelně růst. Je nutné zmínit, že růst vlasů zpozorujete až po měsíci používání či po třech týdnech. Nečekejte, že vlasy narostou za den. I když produkt vážně chválím, nemějte přehnaná očekávání, ať nejste zklamaní. Je třeba vytrvat alespoň měsíc, vlasy se totiž musí s novým šamponem seznámit. Měsíc navíc není tak dlouhý, uplyne jako voda a viditelných výsledků si všimnete nejen vy, ale i všichni okolo. Vím to z vlastní zkušenosti.

Jaká jsou hodnocení?

Vivese Senso Duo Shampoo 2

Nejsem ten typ člověka, který by se vrhal do věcí po hlavě. Než něco vyzkouším, nejdříve si o dané věci zjistím co nejvíce informací a hlavně si projdu recenze. V tomto případě to nebylo jinak. Musím říct, že jsem na internetu našla skutečně mnoho zajímavých recenzí. Vesměs byla všechna hodnocení kladná, což mě nakonec přesvědčilo. A jsem moc ráda.

Na trhu je mnoho podobných produktů

U mě sice vyhrál Vivese Senso Duo Shampoo 2, ale u jiných lidí může vyhrát odlišný produkt pomáhající vlasům. Když jsem pátrala po vhodném přípravku, zaujaly mě následující tři alternativy.

• Fratti Šungitový balzám

Zaujal mě především Fratti Šungitoý balzám – tedy spíše extrakt na vlasy. Koupíte ho zhruba za 200 korun, což mi nepřijde nijak moc. Podle všeho by měl podporovat růst vlasů. Zaujalo mě hlavně to, že je stoprocentně přírodní. Oproti Vivese Senso Duo Shampoo 2 však nezabraňuje vypadávání vlasů, proto jsem ho raději nechala na pultu v obchodě.

• Natura Estonica maska na vlasy

Nejen cenou, ale i pozitivním hodnocením mě oslovila maska na vlasy Natura Estonica, která má podporovat růst vlasů. Kromě toho by měla zlepšit jejich kvalitu. Cena se pohybuje kolem 100 korun. Od Vivese Senso Duo Shampoo 2 se vesměs nijak neliší, ovšem já se rozhodla investovat s jistotou, že se investice vyplatí. A tak se také stalo.

• Natura Estonica kondicionér

Při pátrání po alternativách jsem zjistila, že výrobky značky Natura jsou skutečně dobře hodnocené. Vesměs všechny podporují růst vlasů a regenerují je. Například takový kondicionér – stojí 100 korun a má samá kladná hodnocení.

Souhrn na závěr:

Produkt Vivese Senso Duo Shampoo 2 zmírňuje vypadávání vlasů, regeneruje je, posiluje a vyživuje. Myslím, že by mohl pomoct nejen ženám, ale i mužům, které trápí vypadávání vlasů či řídnutí vlasů. Jestliže vás trápí slabé vlasy, dejte tomuto produktu šanci.

Pokud bych měla zmínit tři důvody, proč je tento šampon skvělou volbou a proč byste to s ním měli zkusit, zmínila bych:

1) Zmírňuje vypadávání vlasů. Jak jsem uvedla, vlasy sice dál padají, ale už ne tolik, jako předtím. Nemusím denně vysávat, neprobouzím se v obklopení chomáčů vypadaných vlasů.

2) Pomáhá stimulovat opětovaný růst vlasů. Zjistila jsjm, že zhruba po měsíci používání mé vlasy rostou rychleji a viditelně. Myslím, že tento produkt může pomoct i mužům, které trápí řídnutí vlasů.

3) Vlasy posiluje, hydratuje a vyživuje.

Zkuste to také vy. Za zkoušku nic nedáte, jen pár korun, ovšem ujišťuju vás, že se investice vyplatí. Produkt si můžete zakoupit zde.

1 komentář k Vivese Senso Duo Shampoo 2

 1. Je to hnusný podvod:
  https://hoax.sk/terry-marlow-vivese-senso-duo-shampoo/
  – všetky komeentáre sú falošné,
  – všetok obsah je hnusný podvodný, vymyslený
  – lekári neexistujú, sú to fotky z fotobanky
  – vymyslené institúty a výskumy, ktoré nikdy neboli
  – falošní zákazníci, ukradnuté foto
  – výmysly, podvodné stránky, falošné prvky
  – porušenie množstva zákonov

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *