K čemu jsou dobré střešní nosiče

Mít střešní nosiče na svém automobilu je dnes naprosto běžná záležitost, ušetří vám to totiž celou řadu starostí. Jistě to dobře znáte: chystáte se na rodinnou dovolenou, a když spočítáte vše, co si vezete s sebou, vypadá to, že se spíše stěhujete. Každý přitom trvá na tom, že všechny sbalené věci nutně potřebuje. Dokážete si představit, že byste byli schopni pobrat s sebou třeba ještě kolo, vybavení na vodní sporty nebo lyže? Bez střešních nosičů by to skutečně nešlo! Komu by se chtělo nechat si posílat svoje drahocenné vybavení třeba vlakem, když navíc dobře víme, jaká je situace na českých železnicích. Proražená kánoe, zlomená lyže nebo ztracené kolo jistě není ideálním začátkem dovolené!

Střešní nosiče  využijete v podstatě po celý rok, takže se nemusíte bát, že je budete na svém vozu mít přidělané zbytečně. Dokonce mohou přispět i ke zvýšení vaší oblíbenosti! Jedete s partou na kola nebo na hory? Kdo by nechtěl sedět s vámi, když se pěkně sveze a navíc má jistotu, že má vybavení pěkně nad hlavou a pod dohledem.

Střešní nosiče

Kde však skutečně kvalitní střešní nosiče sehnat? Zkuste se podívat na střešní nosiče Thule. Třeba nosič kol Thule ProRide 591 patří k nejoblíbenějším, protože jeho montáž zvládne opravdu každý. Odvezete s ním přitom kolo, které váží až dvacet kilogramů, když jej ednoduše zachytíte pomocí samonastavitelného držáku rámu.

V současnosti se ale blíží především sezona zimních sportů, proto jistě stojí za zvážení pořízení kvalitního nosiče lyží. Jedním z nich je Thule Deluxe 740, který má extra široké otevírací tlačítko. Již nikdy nemusíte v mrazu sundávat rukavice, protože i s těmi silnými jej pohodlně otevřete! Dostatečný prostor pro vysoká vázání pak brání jakékoli možnosti poškození vozidla. Uzamykatelnost nosiče je již dnes samozřejmá.

Pozorně si prohlédněte vaše auto, také jemu by určitě kvalitní střešní nosič moc slušel!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *