Nenechte se napálit při koupit ojetého vozu!

Kde hledat informace o podvodných prodejcích? Na co si dát pozor při výběru ojetého auta? Na čem se nejčastěji podvádí a jak to poznat? Hledáte nejlevnější možnost, jak si prověřit historii vozidla? Nechte si zkontrolovat auto profesionály a výrazně ušetříte na případných opravách. Buďte připraveni na možnost, že se setkáte s podvodníkem.

Jak a kde si nechat prověřit auto?

Základní informace o vašem vozidle si můžete jednoduše zjistit vložením VIN kódu do informačního systému AUTOTRACER. Sedmnáctimístný kód naleznete v technickém dokladu, vyražený na samotném vozidle, nebo uvedený na typovém štítku vozidla. Na základě VIN kódu zjistíte, kolik informací online lze o vašem autě najít a všechny podrobnosti, jež by mělo vozidlo splňovat včetně fotodokumentace. Systém vám poté umožní se ke kýženým informacím snadno dostat. Za podrobnější informace si připlatíte, za případné budoucí opravy to ale rozhodně stojí.

Tip: Chcete dostávat za každý nákup až 25 % zpět?
Vyzkoušejte Plnou Peněženku a vydělávejte nakupováním.

Bezplatná registrace ZDE

koupe-vozu

Jaké podvody jsou nejčastější?

Prověřování aut zajišťuje v ČR například společnost Cebia, ta získává svoje informace o vozidlech z partnerských míst zahrnujících různé výrobce, importéry, servisní místa, leasingové společnosti a jiné zdroje. Jednoduchý informační systém a vyškolený tým profíků vám pomohou zjistit o autě vše, co se dá. K tomu vás za pomoci série videí seznámí s hlavními problémy a podvody, s nimž se můžete setkat při nákupu ojetého auta. Snadno tak poznáte falešné datum výroby auta, stočený tachometr, falešnou servisní knížku a další doklady k autu, plus také zatajené autohavárie a informaci o tom, zda je vaše auto kradené. To je jen povrchní výčet nejčastějších prohřešků z oblasti podvodů s ojetinami. Proto se vyplatí umět pracovat s identifikátory vozu, které se dají také snadno zfalšovat, a předem si zajistit kompletní prověření vozu od profesionálů.

Pro více informací o podvodech s ojetinami zhlédněte poučnou sérii videí na stránkách: Nechcivrak.cebia.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *