e.mail

Dobrý den,při otevření e.mailu se mě zobrazí doručené zprávy,ale ihned přez tyto zprávy přeskočí ve formátu A5 hlášení že OTP není aktivován, abych postupoval podle instrukcí.Po zmačknutí pokračovat se mě objevá na obrazovce logo mobilního telefonu, kde je vyplnte vaše tel číslo a odešlete a bude vám zaslána zpráva na mobil.Toto jsem provedl a na mobil mě přišla zpráva www.seznam-security.com/SeznamOTP.apk.Dále se objevuje logo mobilního telefonu a stále pokračovat,pokračovat až na poslední funkci je požadavek o zadání kodu,který je zobrazen na displeji mobilního telefonu na počítači a když tento zadám hlásí mě to špatný kod.Z jiného počítače zprávy e.mailu normálně otevřu a přečtu.Nejedná se o vir.
Děkuji za odpověď.B.J.

7 komentářů k e.mail

  1. Mám stejný problém s OTP není aktivován-zaslala jsem telefonní číslo,ale bylo mi odepsáno,že se aktivování nezdařilo. Chtěla bych jen vědět,zda-li je možné,aby mi někdo na základě uvedeného tel.čísla mohl vstoupit i bez identifikačního čísla a hesla do internetového bankovnictví-podotýkám,že nemám internet na mobilu jen na notebooku a mohl mi takzvaně vytunelovat bankovní účet.

  2. mám zablokované imeily

  3. Dobrý den,při otevření e.mailu se mě zobrazí doručené zprávy,ale ihned přez tyto zprávy přeskočí ve formátu A5 hlášení že OTP není aktivován, abych postupoval podle instrukcí.Po zmačknutí pokračovat se mě objevá na obrazovce logo mobilního telefonu, kde je vyplnte vaše tel číslo a odešlete a bude vám zaslána zpráva na mobil.Toto jsem provedla a na mobil mě nepřišlo ale odkázalo mě to tuto stránku která neexistuje . http://www.seznam-security.com/SeznamOTP.apk.Dále se objevuje logo mobilního telefonu a stále pokračovat,pokračovat až na poslední funkci je požadavek o zadání kodu,který je zobrazen na displeji mobilního telefonu na počítači .Tudíž mám zablokován přístup do mailu jak to mohu zrušit. děkuji Opičková

  4. Chci vymazat seznam-security.Nemám zájem

  5. Dobry den,mam stejny problem s otp,tez se mi ukazoval pri otevreni emailu,stahla jsem avast a vir byl odstranen.Zajimalo by me,jestli ty sms co mi chodily na mobil,budou nejak zpoplatneny,byl v nich jen odkaz.Diky za odpoved.

  6. Nechci používat žádný security seznam. Potřebuji se dostat do svého emailu. Zrušte to! díky

  7. Mám “hloupý” telefon, tak mi jsou tyto novoty na h**no. Ale nepustí mě to na mého meila. ano , vlastně se mi to podaří na seznam. cz, kde se mi objeví, kolik mám nových zpráv, ale toť vše. Jsme blbá???

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *