FACEBOOK nelze vyhledat stránku

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat na řešení následujícího problému:
Na facebooku jsem založil novou stránku v sekci ZÁBAVA podsekce SPORT na zcela novou email adresu. Po vytvoření a confirmaci emailem byla stránka sice automaticky vložena na facebook, nicméně běžní uživatelé ji nemohou v facebookovém vyhledávači nalézt. Já jakožto správce se k oné stránce bezproblému (po přihlášení na facebook) dostanu, mohu vkládat fotogalerii a celkově ji managovat bez problémů. Stránka má defaultně nastaveny práva (t.j.veřejně je vidět vše).
Cizím uživatelům se stránka zobrazí, pouze pokud danému uživateli pošlu přímý link.
Daná stránku není možno vyhledat,ikdyž na ní již někdo (na zed) zareaguje.

Prosím o řešení uvedeného problému.

Děkuji.

LadislavB

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

 1. to je dáno tím, že ještě nebyla nastavená jako veřejná, to je tam pořeba v nastavení zapnout, aby ji každý mohl najít.. ve výchozím stavu, než se uloží všechna nastavení, nastaví informace o stránce, profilu, obrázky se nahrajou do alb atd. tak facebook má nastavené, že ty firemní stránky vidí jen správci

 2. Děkuji za informaci,
  Zkusil jsem (před tím než dorazila Vaše odpověd) tuto stránku zcela zmazat (včetně profilu) a znovu ji vytvořit dle pokynů (step-by-step).
  Po vytvoření se daná stránka ihned zveřejnila
  (alespon podle nového oznámení na zdi -nedávná aktivita: stránka byla přidána na facebook)
  nicméně i tak není ji možné ve vyhledávači facebooku najít.
  (tedy přesněji řečeno – jednomu známému se to podařilo, nicméně když opětovně ji po pár minutách chtěl opět najít, tak mu vyhledávač už odkaz nezobrazil….zajímavé a záhadné zároven)

  Jak píšete, je potřeba v nastavení zapnout, nicméně pokud se podívám pod -upravit informace- a vlevo klepnu na oddělení -spravovat oprávnění- tak první položka -viditelnost stránky- NEMÁ zaškrtnutou volbu -znepřístupnit stránku veřejnosti-. Tudíž se domnívám, že by taknto nastavené oprávnění mělo dovolit aby veřejnost danou stánku mohla zobrazit.
  (ano – pokud zašlu zájemci přímý link, samozřejmě že se poté stránka zájemci objeví. Dokonce může dát příznak -to se mi líbí-, či napsat koment na zed.. Nicméně tento způsob zveřejnění je celkem nedostačující).

  Děkuji za Vaši další odpověd.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *