Hledam osobu

Hledám ženu nerozenou v roce 1967 jménem Věra Bakarácová. Otec Eduar Bakaráč matka Anna za svobodna Štěpánková,, Take se asi vdala a muže se jmenovat Gaborová Věra,.Bydlela na adrese Studnice 45 Chrudim Děkuji za odpovedi je to pro mne velice dulezite Dekuji petra Klickova

Komentáře k článku. Přidejte i váš!

  1. Prosim hledam pani jana florianova ucila v brne na ZS KRENOVA 21,pomozte me ji najit puvodne by mela bydlet ve Svinošicich u Blanska.Ma adoptovanou dceru jmenem jana a syna s anglicanem.moc dlouho ji hledam muze ji byt kolem 50let.dekuji jeji bejvala zakyne jsem Ruzena Divacka

  2. Hledám rodinu Petra Šimka nar. 1903 ve Lhotce u České Třebové. Jeho matka byla roz. Rábová

  3. Dobrý den, hledám slečnu Luděnku (Ludmila?) Maredovou, která v r. 1971 žila v Táboře, Šelmberská ul. č. 1967/6 nebo pana Ladislava Rečného, nar.21.10.1950 v Bratislavě,bytem Dačice, ul.B.Němcové č.233, okr.J.Hradec.
    Našla jsem dopis od něho – jí z 22.8.1971, který zřejmě nebyl nikdy doručen a velmi ráda bych ho některému z účastněných předala. Slečna Maredová se snad měla v r. 1972 odstěhovat do Prahy.
    Děkuji Vám za pomoc.

  4. Hledám Jaroslava Hrdinu dříve bydlícího v Praze 5 Stodůlky,začal navštěvovat SPŠS ve Zborovské ulici,zřelmě nepokračoval. Děkuji za zveřelnění.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *